Škola meditace

...medituji a tvořím život svých snů...

Kurzy a semináře

Termíny:

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl a uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě? Pak je tento jednodenní meditační kurz právě pro vás!

Termíny:

Chcete více proniknout do kouzla meditace, tajů svého vnitřního světa, programů mysli a začít proměňovat sami sebe a svůj život? Pak je tento kurz právě pro vás!

Termíny:

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a využívat je ve svém životě? Nebo už dlouho řešíte nějaké téma a neumíte si sami pomoci?

Pomocí meditace a různých prožitkových cvičení se budeme propojovat s andělem strážným a archanděly a učit se naslouchat jejich zprávám a poselstvím.

Tento seminář je silně transformační!

Termíny:

Chcete ještě více proniknout do tajů a hloubky meditace, objevit krásu své duše, poznat kým opravdu jsem a nastoupit na cestu hlubokého duchovního poznání?

Pak vás zvu na tento prožitkový meditační seminář pro pokročilé. 

Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se se svou duší, odkrývat její hloubku a krásu a objevovat tak své nové možnosti, talenty a schopnosti na úrovni duše.

Termíny:

Nefungují vám vztahy s partnerem, dětmi, přáteli či v práci? Zkoušeli jste všechno možné i nemožné, ale zatím bez úspěchu?

Možná je to tím, že jste si neodkryli pravou příčinu, která tkví hluboko ve vašem podvědomí.

Pokud chcete poznat příčinu svých disharmonických vztahů a uzdravit je, tak je tento jednodenní prožitkový seminář právě pro vás!

nový termín bude vypsán na jaře 2019

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Chci meditaci ZDARMA
0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Léčivá meditace ZDARMA

Stáhněte si 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. 

 

Chci meditaci ZDARMA
0 lidí poslouchá léčivou meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná 🙂 Děkuji.

Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy

Katka mi poprvé pomohla před lety, když jsem čekala první dítě. Trpěla jsem v té době bolestmi hlavy, byly urputné a úplně mě vyřazovaly z provozu. Katka mě navedla do meditace, našly jsme příčinu a bolesti zcela vymizely. Zázrak v praxi. Nedávno jsem se ke Katce opět vrátila. Tentokrát už v doprovodu svého třetího dítěte, 2 měsíce starého. Probrala jsem s ní, co mě žere a užírá, potom jsme se pustily do další meditace. Katka mě vždy vede velice citlivě, meditace jsou úžasně hluboké, silné, navíc překvapivě dlouhé, aniž by mi to bylo nepohodlné. Navíc u toho dokáže houpat mého syna, aby vydržel spát. 🙂 Odcházím plná energie, optimismu. A pokud se poté vynoří nějaký problém, vede mě dál i přes emaily. Děkuju!

Lucie E.s 3 dětmi na mateřské

Na Katku jsem se obrátila s prosbou o pomoc a terapii. Navedl mě k ní určitě můj Anděl strážný proto, abych s ním navázala lepší komunikaci. Katka mi moc pomohla, protože má dar podívat se do programů mysli, které nás řídí a omezují. Jasně uviděla, co potřebuji změnit a pomohla mi se zorientovat, něco očistit a poléčit a nabídla možnost dalšího vedení. Výhodou je, že s Katkou mohu pracovat přes skype a díky tomu, že Katka pracuje s duchovními sférami, tak vím, že mě "vidí" i na dálku. Důležité pro mě je, že Katka je žačkou Ernestíny Velechovské, které důvěřuji, a tak vím, že se i na Katku mohu zcela spolehnout:) Způsob Katčiny práce je velmi příjemný, jemný a citlivý, zároveň vemi prakticky orientovaný.

Mirka Horákovápsycholožka a numeroložka

Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. 🙂 Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.

Lucie S.poradkyně pro krásu a zdraví

Milá Katko, ráda bych ti poděkovala za tvou pomoc. Moc si toho vážím a jsem ráda, že Tě mám. Jsi velmi vnímavá, vstřícná a máš dar, který ti umožňuje rozumět a pomoci jiným lidem. Moc Ti děkuji za vše, cos pro mne udělala a přeji Ti, abys pomohla mnoha dalším lidem v hledání správné cesty ke zdraví a štěstí.

Veronikavýživová poradkyně

Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.

Martina