Škola meditace

...medituji a tvořím život svých snů...

Prožitkový seminář

Harmonizace Vztahů

Nefungují vám vztahy s partnerem, dětmi, přáteli či v práci? Zkoušeli jste všechno možné i nemožné, ale zatím bez úspěchu?

Možná je to tím, že jste si neodkryli pravou příčinu, která tkví hluboko ve vašem podvědomí.

Pokud chcete poznat příčinu svých disharmonických vztahů a uzdravit je, tak je tento jednodenní prožitkový seminář právě pro vás!

Pomocí řízených meditací, práce s myslí, podvědomím a prožitkovým cvičením se společně se podíváme na vaše vztahy s partnerem, dětmi, rodiči, přáteli nebo v práci. Odkryjete si důvody disharmonie ve vašich vztazích, zjistíte příčinu nefunkčnosti ve vašem hlubokém podvědomí (co vám tím druhá strana ukazuje/zrcadlí) , proměníte ji a získáte návod, jak si pomoci.

Budeme se zabývat i tématem sebelásky a sebehodnoty, neboť veškeré vztahy vždy primárně vychází ze vztahu k sobě

Budeme meditovat, společně tvořit, povídat si o svých zkušenostech a prožitcích.

Seminář je uzpůsoben tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Těším se na vás

Kateřina Škorničková

Termín:  

nový termín bude vypsán na jaře 2019

Cena: 1500 Kč  

Místo konání: Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

V případě zrušení účasti méně než 7 dní předem je storno platby za seminář 100% (hradíte celou cenu semináře i v případě neúčasti)

Ahoj Katko, chtěla jsem tobě moc poděkovat za včerejší prožitek. Při meditacích se ukázaly věci, které jsem nečekala a otevřelo mi to oči. Jsem dnes jak vyměněná, uvolněná, naprosto odevzdaná, šťastná. Byl to moc krásný den, i když vyčerpávající. A když mi andělské karty odpověděly na můj dotaz, zda současný muž, který vstupuje do mého života je tím pravým /protože to tak cítím/ a oni mi to potvrdily, jen to celý prožitek umocnilo :-). A to, jací lidé se toho účastnili, přispělo k celkové příjemné a uvolněné atmosféře /aspoň pro mě/. Držím pěstě a budu se těšit na někdy příště

Lenka P.

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Chci meditaci ZDARMA
Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí