2 denní transformační kurz

Kurz Meditace

a Proměny Života

Chcete se naučit meditovat, porozumět programům své mysli a začít proměňovat sami sebe a svůj život?

Rozkrýt si a proměnit své strachy, bloky a bolesti, které vám brání žít radostný a spokojený život?

Najít sami sebe a začít prožívat radost a naplnění v každodenním životě?

Pak je tento víkendový silně transformační seminář právě pro vás!

  • Naučíte se jak prostřednictvím meditace zklidnit a uvolnit své tělo a mysl a jak meditaci začít využívat ve svém každodenním živodě
  • Osvojíte si různé techniky, jak pracovat se stresem, napětím, úzkostmi či výkyvy nálad  a jak si harmonizovat tělo
  • Budete se učit naslouchat vašemu podvědomí a uvidět programy mysli, aby jste začali chápat proč se vám to či ono děje
  • Porozumíte tak svému příběhu a začnete postupně proměňovat a rozpouštět všechna omezení a bloky, které vám brání žít harmonický a spokojený život. 
  • Podíváme se na vaš první vztah s rodiči a toxické vztahy, které žijete v každodennosti a postupně se od nich začnete osvobozovat a proměňovat je
  • Porozumíte tak souvislostem ve svém životě a vykročíte na cestu tvůrce svého života, který tvoří svůj život a využívá vnitřní dary a svůj potenciál.
  • Budete tak cítit hluboké vnitřní naplnění bez ohledu na vnější svět a události v něm.

Zaměříme se na klíčová témata, která zásadním způsobem ovlivňují váš život a jeho prožívání. Odkryjeme bloky s tématem spojené a začneme přeprogramovávat vaši mysl, tak aby jste cítili lásku, radost a hojnost uvnitř i navenek. Budeme se učit uzdravovat vaši mysl a tělo a nastartujeme proměnu vašeho života.

Témata:
Základy meditace a každodenní rituály
Vnitřní dítě a sebeláska
Rodiče a toxické vztahy
Tvůrcem života a vaše vnitřní dary a talenty

Budeme meditovat, povídat si, společně tvořit, malovat a diskutovat o svých zkušenostech a prožitcích.

Seminář uzpůsobuji tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Kapacita je omezená, proto neváhete s přihlášením

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termíny:  

23. - 24.10. 2021 PRAHA (začátek vždy v 10:00 konec cca v 18:00) - kurz je naplněn

Další termín bude Jaro 2022 - Meditační centrum Oáza Srdce, HORNÍ BRADLO, Vysočina
(začátek v pátek v 18:00, konec v neděli kolem 15:00) 

 

Cena: 3000 Kč (kurzovné)

+ navíc cena ubytování v Oáze Srdce v Horním Bradle 

Cena bytování + plná penze za 2 dny je 1680 Kč (více info na www.oazasrdce.cz). Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Je objednaná vegetariánská strava, abychom tělo nezatěžovali a dobře se nám meditovalo :-)
Platba ubytování a stravy bude až v den příjezdu přímo hotelu. 

Je možné zrušení účasti ve lhůtě 14 dní předem bez udání důvodu bez storno poplatku.
Ve lhůtě kratší než 14 dní platíte 100% kurzovného pokud za sebe neseženete náhradu.
V případě COVIDu těsně před konáním (potvrzení s výsledkem pozitivního testu) o nic nepřijdete a domluvíme se na posunu na další termín, který vám bude vyhovovat.

Místo konání:

PRAHA:  Andělská školka, Čenovická 1085, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Bližší popis cesty metrem a busem (případně vlakem) viz. Kontakt

Kontakt na případné ubytování v Praze 9 - Újezd nad lesy zašlu emailem. 

Vysočina: Vzdělávací a meditační centrum OÁZA SRDCE, Vršov 19, Horní Bradlo ( www.oazasrdce.cz)

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

Milá Katko, děkuji za kurz Meditace a proměny života, který proběhl tento víkend v Újezdu nad Lesy. I když tvé meditace využívám z MP3 dlouhodobě, a neustále se k nim vracím, ( jsou opravdu léčivé), setkání "naživo" předčilo všechna má očekávání. Máš dar navázat s lidmi vřelý, krásný kontakt a hezkým způsobem se podělit o své schopnosti a nabyté vědomosti. V meditacích se mi otevřelo mnoho poznatků o sobě, leccos nezodpovězeného vysvětlují a hladí po duši. Někdy přijdou i slzičky úlevy, ty ale vše pročistí. :-) Tento víkend jsem poznala skupinku skvělých lidiček a radost z poznání, že je možné obklopit se podobně naladěnými a smýšlejícími přáteli. I když jsme se s některými děvčaty potkaly možná "jen" po jeden víkend, určitě jsme si měly o čem povídat. Všichni se vezeme na společné vlně zájmového zaměření, a na krátkou chvíli jsme vytvořily bezpečný přístav, kde jsme se jistě skvěle cítily. Katko, děkuji ti za tvůj čas, za pomoc při mém hledání dalších osobních cest a cestiček životem, a v neposlední řadě za skvělé lidi a silné prožitky. Těším se na říjnové setkání v Újezdu nad Lesy, na kterém nás budou tvým prostřednictvím doprovázet Andělé. Šťastné dny, Saša
Saša Vitíková
Meditace od Katky poslouchám příležitostně asi tři roky. Vlivem vnějších okolností, jsem však na meditace lehce zanevřel a znovu mě k nim přivedla až pozvánka na víkendový seminář “Proměny života”. Tento seminář bych rozhodně nedoporučil lidem, kteří jsou spokojení s tím, že žijí ve stálém stresu, nevadí jim, že je podvědomě tíží nevyřešené vztahy a vyhovuje jim, že věci nemají pevně v rukou. Cítíte tu negaci? Změňte to a staňte se i vy pozitivním tvůrce svého osudu. Právě meditační víkend s Katkou byl velmi povznášející a krom zklidnění i vyčištění určitých energetických toků, vedl v mém případě, i k vrácení se na postupnou cestu dlouhodobé spokojenosti, pochopení sebe sama, ale i mého nejbližšího okolností. Během meditace si můžete odkrýt řadu věcí, které podvědomě tušíte, ale racionální část mozku je nepustí ven. Nicméně štěstí není cíl, ale cesta, po které máme jít dlouhodobě a meditace může být prvním vykročením.
Petr Langer
Milá Katko, tvůj kurz meditace mě nadchl. Celá léta jsem se snažila proniknout do hlubin meditace, ale nikdy se mi to úplně nepodařilo. Na kurzu 4. března jsem si prošla čtyřmi meditacemi a musím říct, že od té doby medituji téměř pravidelně, nyní obden. Zatím pracuji jen s léčivou meditací, mám pocit, že to je pro mě momentálně prvotní. Vytvořila jsi úžasnou atmosféru, povídání i meditace byly krásně uvolňující. I tvá ukázka mentálního léčení bolesti byla pěkná a nakonec i použita v okamžité praxi. V budoucnu se chystám navštívit i meditaci s Archanděly.
Romana Šneidrová
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo :-) Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí