Meditace na uvolnění úzkostí a strachů

Dopřejte si alespoň 20 minut času, kdy vás nikdo nebude rušit. Udělejte si pohodlnou pozici v sedě nebo můžete i ležet. Zavřete oči a zaposlouchejte se do meditace.  

Meditace se vám líbila a chtěli by jste sami naučit meditovat?

Pak vás zvu do online kurzu

Základy meditace 

 Prostřednictvím 5 základních meditací se naučíte meditovat, zklidnit svou mysl a uvolnit tělo, budete objevovat sami sebe a začnete chápat souvislosti ve svém životě.  Zharmonizujete své tělo a budete si umět pomoci v každodenních situacích.

Ahoj Katko, Dekuji za velkou podporu a krasny vikend. Opravdu jsem si odpocinula a dozvedela mnoho pro me duleziteho. Nejsem clovek, ktery by se bezne chodil meditovat nebo se prilis zaobiral duchovnimi vecmi, ale citila jsem se tam velmi dobre a do ted dobre spim. Snazim se trochu meditovat. Byla si fajn a moc prijemna.
Denisa Pikolaabsolventka kurzu
Ahoj Katko, ráda bych Ti poděkovala za víkendový seminá, který měl pro mě veliký, pozitivní význam. V minulých dnech, spíš týdnech, jsem se necítila dobře. Vyčerpanost -spíše psychická, stresy, vyhořelost a ztráta chuti k jakýmkoliv radostným aktivitám. Vánoční svátky jsem jen tak nějak "přetrpěla." Dva dny, které jsme ve skupince strávily, měly, určitě nejen pro mě, krásný, pozitivní náboj, Tvé meditace jsou laskavé, návodné k tomu, jak zklidnit mysl, poradit si v některých životních situacích, získat nadhled..... Pěkně se povídalo, každá jsme si odnesla nový, zdravější pohled, nebo doporučení a "návod", jak si pořešit své bolístky. Nyní se cítím skvěle, chmury odpadly. 🙂 Moc děkuji a těším se na další víkendové kurzy. Měj se hezky, zdraví Saša.
Alexandra V.absolvent a kurzu