1 denní transformační seminář

Meditace

a Vědomá Tvorba Života

Chcete se věnovat meditaci, zbavit se nadvlády svých destrukčních programů, proměnit sami sebe a stát se tvůrcem svého života?

Naučit se jak přeprogramovat své strachy, bloky a bolesti, které vám brání žít radostný a spokojený život?

A najít tak sami sebe a prožívat radost a naplnění ve svém životě?

Pak je tento meditační seminář právě pro vás!

  • Pomocí meditace se naučíte zklidnit a uvolnit své tělo a mysl 
  • Budeme pracovat se stresem, napětím, úzkostmi či výkyvy nálad  a harmonizovat tělo i mysl
  • Budete rozklíčovávat vzkazy vašeho podvědomí a vidět destrukční programy mysli, které vás ovládají
  • Naučíte se jak přeprogramovávat všechna omezení, strachy a bloky, které vám brání žít spokojený život
  • Porozumíte sami sobě, uleví se vám a vykročíte na cestu tvůrce svého života.
  • Najdete tak vnitřní klid a mír bez ohledu na vnější svět a události v něm

Zaměříme se na klíčová témata, která zásadním způsobem ovlivňují váš život a jeho prožívání. Odkryjeme bloky s tématem spojené a začneme přeprogramovávat vaši mysl, tak aby jste cítili lásku, radost a hojnost uvnitř i navenek. Budeme se učit uzdravovat vaši mysl a tělo a nastartujeme proměnu vašeho života.

Budeme využívat i techniky THETAHEALINGU, které umí efektivně pracovat s našimi podvědomými destrukčními programy, strachy a traumaty a proměňovat je.

Seminář uzpůsobuji tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Budeme v malé skupince kolem 10 lidí, proto neváhete s přihlášením

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termíny:  

sobota 21. leden 2023 (začátek v 10:00 konec cca v 18:00) 

 

Cena: 2800 Kč 

Je možné zrušení účasti ve lhůtě 14 dní předem bez udání důvodu bez storno poplatku.
Ve lhůtě kratší než 14 dní platíte 100% kurzovného pokud za sebe neseženete náhradu.
V případě COVIDu těsně před konáním (potvrzení s výsledkem pozitivního testu) o nic nepřijdete a domluvíme se na posunu na další termín, který vám bude vyhovovat.

Místo konání:

PRAHA:  Mateřská školka Andělská, Čenovická 1085, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Bližší popis cesty metrem a busem (případně vlakem) viz. Kontakt

Kontakt na případné ubytování v Praze 9 - Újezd nad lesy zašlu emailem. 

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

Milá Katko, děkuji za kurz Meditace a proměny života, který proběhl tento víkend v Újezdu nad Lesy. I když tvé meditace využívám z MP3 dlouhodobě, a neustále se k nim vracím, ( jsou opravdu léčivé), setkání "naživo" předčilo všechna má očekávání. Máš dar navázat s lidmi vřelý, krásný kontakt a hezkým způsobem se podělit o své schopnosti a nabyté vědomosti. V meditacích se mi otevřelo mnoho poznatků o sobě, leccos nezodpovězeného vysvětlují a hladí po duši. Někdy přijdou i slzičky úlevy, ty ale vše pročistí. 🙂 Tento víkend jsem poznala skupinku skvělých lidiček a radost z poznání, že je možné obklopit se podobně naladěnými a smýšlejícími přáteli. I když jsme se s některými děvčaty potkaly možná "jen" po jeden víkend, určitě jsme si měly o čem povídat. Všichni se vezeme na společné vlně zájmového zaměření, a na krátkou chvíli jsme vytvořily bezpečný přístav, kde jsme se jistě skvěle cítily. Katko, děkuji ti za tvůj čas, za pomoc při mém hledání dalších osobních cest a cestiček životem, a v neposlední řadě za skvělé lidi a silné prožitky. Těším se na říjnové setkání v Újezdu nad Lesy, na kterém nás budou tvým prostřednictvím doprovázet Andělé. Šťastné dny, Saša
Saša Vitíková
Milá Katko, dovol mně, abych Ti vyjádřil své poděkování a vděčnost za to, že jsem se mohl zúčastnit kurzu Meditace a Proměny života. Bylo mně ctí i potěšením pod Tvým laskavým vedením ve společnosti motivovaných kolegyň strávit uplynulý víkend a drobně nahlédnout do své duše. Nebylo to přitom pro mě vždy jednoduché uvolnit tělo a zklidnit tok svých roztěkaných myšlenek. A proto jsem přesvědčen, že alespoň v mém případě byla řízená meditace tím nejlepším začátkem na cestě k postupnému přibližování se k meditaci "klasické". Témata meditací nebyla vybrána náhodně, měla svoji posloupnost a gradaci, zároveň byla vidět i Tvoje odborná erudice, zkušenost a Tvůj osobnostní vklad. Pomohlas mi najít důvod, proč je dobré meditovat a za to Ti ještě jednou srdečně děkuju.
Božetěch Siwek
Meditační s víkend s Katkou byl super. Katka je skvělá a umí návést a poradit. Opět jsem si dala dohromady další kus skládačky. Na kurzu byla super parta lidi. Už se těším na další meditační víkend. Doporučuji všem, kdo chce nalézt sám a odpovědi na svoje otázky, protože všechny odpovědi máme v sobě a ne venku. Soňa
Soňa Potůčková
Meditace od Katky poslouchám příležitostně asi tři roky. Vlivem vnějších okolností, jsem však na meditace lehce zanevřel a znovu mě k nim přivedla až pozvánka na víkendový seminář “Proměny života”. Tento seminář bych rozhodně nedoporučil lidem, kteří jsou spokojení s tím, že žijí ve stálém stresu, nevadí jim, že je podvědomě tíží nevyřešené vztahy a vyhovuje jim, že věci nemají pevně v rukou. Cítíte tu negaci? Změňte to a staňte se i vy pozitivním tvůrce svého osudu. Právě meditační víkend s Katkou byl velmi povznášející a krom zklidnění i vyčištění určitých energetických toků, vedl v mém případě, i k vrácení se na postupnou cestu dlouhodobé spokojenosti, pochopení sebe sama, ale i mého nejbližšího okolností. Během meditace si můžete odkrýt řadu věcí, které podvědomě tušíte, ale racionální část mozku je nepustí ven. Nicméně štěstí není cíl, ale cesta, po které máme jít dlouhodobě a meditace může být prvním vykročením.
Petr Langer
Ahoj Kačko, děkuji moc za úžasný víkend. Připadala jsem si jako na jiném světě:) I když s meditacemi nějaké zkušenosti mám, toto jsem nečekala. Jak hluboko se lze pod Tvým vedením dostat. Meditace i Tvé postřehy a krásné vysvětlení mi otevřelo oči. Určitě budu pokračovat v dalším kurzu! Ilona
Ilona Jeníčková
Ahoj Katko, Dekuji za velkou podporu a krasny vikend. Opravdu jsem si odpocinula a dozvedela mnoho pro me duleziteho. Nejsem clovek, ktery by se bezne chodil meditovat nebo se prilis zaobiral duchovnimi vecmi, ale citila jsem se tam velmi dobre a do ted dobre spim. Snazim se trochu meditovat. Byla si fajn a moc prijemna. Denisa Pikola
Denisa Pikola
Ahoj Katko:-) Chci Ti poděkovat za to, jak jsi vedla víkendový kurz meditace. Mně sice meditace zatím tolik nejdou (hlava do toho kecá), ale věřím, že mají velký smysl. Líbily se mi tvé osobní postřehy ke každému z nás a celkově, jak jsi celý kurz citlivě a pravdivě doprovázela slovně. Velmi to se mnou rezonovalo a rád jsem všemu naslouchal. Umíš říct i "nepříjemné" věci, co si člověk třeba nechce úplně přiznat, ale ve výsledku je to přínos a cenné info. A příjemně mě překvapilo, jak se dokázali mnozí účastníci otevřít a mluvit o svých osobních tématech a tvoje vnímavé, podporující reakce na ně. Díky a zdravím 😉 Petr Šíma
Petr Šíma
Milá Katko, tvůj kurz meditace mě nadchl. Celá léta jsem se snažila proniknout do hlubin meditace, ale nikdy se mi to úplně nepodařilo. Na kurzu 4. března jsem si prošla čtyřmi meditacemi a musím říct, že od té doby medituji téměř pravidelně, nyní obden. Zatím pracuji jen s léčivou meditací, mám pocit, že to je pro mě momentálně prvotní. Vytvořila jsi úžasnou atmosféru, povídání i meditace byly krásně uvolňující. I tvá ukázka mentálního léčení bolesti byla pěkná a nakonec i použita v okamžité praxi. V budoucnu se chystám navštívit i meditaci s Archanděly.
Romana Šneidrová
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo 🙂 Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí