Balíček meditací

Proměna Života

Poznávám sám sebe a proměňuji svůj život

 Chcete hlouběji proniknout do tajů svého vnitřního světa a programů mysli a začít proměňovat sami sebe a svůj život?

Pak je tento meditační balíček právě pro vás!

 Prostřednictvím 6 meditací se zaměřme na témata, které zásadním způsobem ovlivňují váš život a jeho prožívání. Odkryjeme bloky s tématem spojené a začneme přeprogramovávat vaši mysl, tak aby jste cítili lásku, radost a hojnost uvnitř i navenek. Budeme se učit uzdravovat vaši mysl a tělonastartujeme proměnu vašeho života.

Co se naučíte?

 • Budete se učit pracovat se svým podvědomím a programy mysli, poznávat sami sebe a chápat souvislosti ve svém životě
 • Naučíte se čistit vnitřní bloky, strachy a bolestipřeprogramovávat svou mysl
 • Budete se učit harmonizovat a uzdravovat své tělo
 • Naučíte se využívat andělskou pomoc pro harmonizaci a uzdravení těla i mysli
 • Aktivujete v sobě sebelásku a zharmonizujeme vztahy
 • Rozproudíte v sobě ženskou/mužskou sílu a zjistíte, jak ji můžeme využívat ve svém životě.
 • Naučíte se využívat meditaci k harmonizaci a proměně svého života

Témata jednotlivých lekcí/meditací

 • 1
  Lekce č. 1 - Miluji se
  První lekce se zabývá tématem SEBEPŘIJETÍ a SEBELÁSKY. Sebeláska a sebepřijetí je klíčem k prožívání spokojeného a radostného života. Pokud nezačneme přijímat sami sebe bez podmínek, tak nemůžeme přijímat druhé ani celý okolní svět.
 • 2
  Lekce č. 2 - Miluji své vnitřní dítě
  Jak jsme si prožili dětství a vnímali jako dítě okolní svět, velmi ovliňuje náš současný život a jeho prožívání. A proto je potřeba naše vnitřní dítě a vztah k němu uzdravit.
 • 3
  Lekce č. 3 - Přijímám své rodiče
  Vztah s našimi rodiči a jejich výchova zásadně ovlivňuje náš současný postoj k životu a vztahům k mužům/ženám i ostatním lidem. Proto je potřeba vztah s nimi uzdravit a tak uzdravit sebe.
 • 4
  Lekce č. 4 - Přijímám své strachy a stíny
  Uvidět a přijmout své strachy a stíny je základem přijetí sebe sama a radostného prožívání života.
 • 5
  Lekce č. 5 - Léčím své tělo
  Mysl a tělo jsou propojené nádoby, a proto pro zdárný proces proměny je potřeba se věnovat i harmonizaci svého těla.
 • 6
  Lekce č. 6 - Probouzím svou vnitřní ženu/muže
  Probuzení Vnitřní ženy/muže ve vás aktivuje vaši vnitřní sílu a potenciál Bohyně či Krále, který můžete pak v životě naplnit.

Jak to probíhá?

Balíček obsahuje 6 lekcí, kde se prostřednictvím řízené meditace podíváme na jednotlivá témata, které zásadním způsobem ovlivňují váš život a jeho současné prožívání. 

Při výběru témat jsem vycházela z vlastních zkušeností a zkušeností s klienty při terapiích.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, 15 - 20 min. řízenou meditaci v mp3 a často kladené otázky.

Doporučuji, aby jste každému tématu věnovali 1 týden a meditaci si alespoň 2 - 3 zopakovali. Téma si tak v sobě dostatečně ukotvíte a zpracujete . Ideální je, kdyby jste všechny lekce prošli např. v průběhu  2 měsíců a neodkládali některé lekce až třeba za půl roku. V kuse má kurz největší efekt.

Přístup do kurzu máte po dobu 1 roku a můžete si dělat i pauzy mezi lekcemi, kdyby jste neměli zrovna jeden týden čas.

Není nutné začít hned po zakoupení kurzu, ale kdykoliv až budete mít čas. Každý si kurzem prochází individuálně dle svých potřeb.

Pokud jste již prošli Online balíčkem základů meditace, tak máte skvělý bonus a můžete plynule navázat. Pokud ne, tak to nevadí. Uzpůsobila jsem tento balíček, tak aby podmínka absolvování Online balíčku základů meditace nebyla nutná. Některá témata vnímám jako zásadní, a proto se k nim v tomto kurzu vracím a dále je prohlubuji. 

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Kdo jsem já?

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a učitelkou meditace

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na vás uvnitř kurzu! 

Katka 

Co o meditacích říkají ostatní?

Milá Katko, když jsem se přihlásil na tvůj kurz, nevěděl jsem jak bude probíhat, ale začal jsem a je to pro mě čím dál větší dobrodružství. Pravda že se mi někdy nechtělo ale překonal jsem se a šel jsem do meditace s čím dál větším nadšením. Byly chvíle, kdy to v ní nebylo zrovna příjemné a chtěl jsem z meditace utéci. Pro mne je tato meditace velmi velmi přínosná a jsem vděčný, že jsem se přihlásil, protože to stojí zato. Dochází v ní k čištění, léčení sebe, přeprogramovávání podvědomí. Kousek po kousku se navracím do mého pravého bytí. Bohatství v meditacích v podobě prožitků jsou nádherné. S každou další meditací se dostávám do fáze kdy si říkám a cítím ANO, TO JSEM JÁ, takový jsem, jen jsem na to pozapomněl 🙂 VELMI TI DĚKUJI ZA TENTO BOHATĚ NABITÝ KURZ. JSEM ŠŤASTNÝ A VDĚČNÝ ŽE JSEM V NĚM 🙂 🙂 🙂
Michal Jokl
Děkuji vám, váš hlas a tón hlasu je pro mne uklidnující. Učím se meditovat a relaxovat. Prostě vypnout hlavu, díky vám se mi to daří mnohem lépe. Mívám deprese, nedokážu pozastavit myšlenky, v hlavě se mně to stále promítá jako film. Děkuji moc. S pozdravem
Pavlína Vítů
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo 🙂 Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová

Kolik to stojí?

Celková cena balíčku je 890 Kč

Za tuto cenu získáte balíček s 6 klíčovými tématy s řízenými meditacemi, které nastartují proměnu vašeho života. 

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud vás kurz neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.