Meditace jako cesta ke spokojenému životu

4 týdenní transformační online program s ŽIVÝM provázením

Společně se vydáme na cestu sebepoznání skrze meditaci a hlubokou práci v podvědomí. Posvítíme si vaše strachy a bloky, které vám brání žít štastný a naplněný život. 

 

 

Červencový kurz je v tuto chvíli uzavřen. Další běh startuje 13.září 2021. Můžete se už hlásit ⇓

Dnešní doba je plná shonu, stresu a chaosu. Jsme v neustálém poklusu, odpoutáni od sebe samých a často odpojeni od svého těla a jeho plného prožívání. 

 

Nevidíme a necítíme co nám dělá dobře a co naopak velmi škodí. Jsme často jak loutky, žijeme cizí příběhy, tak abychom byli pro ostatní a společnost přijatelní.

 

Vnitřně však cítíme, že už takto nemůžeme déle žít, nemůže v tom dýchat, být šťastní.

Chceme utéct pryč z toho všeho do nového světa, kde můžeme být sami sebou, do nového života v lásce a harmonii. 

 

Co kdybych vám řekla, že je možné žít radostný a spokojený život bez ohledu na vnější svět a události v něm?

Co když cestu ke spokojenému životu v harmonii a lásce můžete objevit skrze MEDITACI, která vám otevírá váš vnitřní svět a pomáhá proměnit všechny disharmonie v něm?

Pokud vás láká tato objevná cesta sebe sama do hlouby vašeho podvědomí, tak vás srdečně zvu do tohoto 4 týdenního tranformačního programu ↓

Co se v kurzu naučíte?

 • Naučíte se meditovat a začít ji využívat ve svém každodenním životě
 • Osvojíte si různé techniky jak se zklidňovat a uvolňovat ve chvílích napětí a strachu i když jste v situacích, ze kterých nemůžete v daném okamžiku hned utéct.
 • Skrze meditaci se budete učit harmonizovat své tělo i duši a tak eliminovat energetické výkyvy a depresivní stavy
 • Porozumíte svému příběhu, který žijete, proč se mi to či ono děje. Proč to nemůžu změnit a co mi v tom opravdu v hloubi podvědomí brání. Posvítíme si společně na vaše strachy a bloky a začneme je postupně rozpouštět a proměňovat
 • Rozkryjeme váš vztah k sobě a téma sebepřijetí a jeho zrcadlo ve vašem životě. 
 • Podíváme se i na vaše "toxické vztahy" , ve kterých vědomě či nevědomě setrváváte a zjistíte jak se od nich osvobodit.
 • Vytvoříte si nové návyky a rituály pro zachování pozitivní energie

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a učitelkou meditace

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na vás uvnitř kurzu! 

Katka 

Témata jednotlivých lekcí/týdnů

1. týden - Meditace a každodenní rituály

Osvojíme si základy meditace. Co dělat když se mi meditace nedaří. Jak si z meditace udělat každodenní rituál. Jak si meditaci uzpůsobit, tak aby nám co nejvíce vyhovovala a přirozeně zapadla do našich každodenních aktivit. K čemu všemu můžu meditaci využít. Jak mi může pomoci v nemoci či v jiných tématech? A spoustu dalších praktických cvičení a tipů pro každodennost. V meditaci se zaměříme na vaši každodennost v jednotlivých oblastech vašeho života (domov, práce, volný čas) a podíváme se, které aktivity vás dobíjí na naopak, které vybíjí a jak to změnit. Jak vaši každodennost proměnit, tak aby jste se cítili v síle a sami sebou.

2. týden - Vnitřní dítě a Sebeláska

Základem štastného a spokojeného života je vztah k sobě, který nám silně ovlivňuje okolí, do kterého jsme se narodili, vyrůstáme v něm v období dospívání a žijeme v současnosti. Promluvíme si se svým vnitřím dítětem a opečujeme jej až do své dospělosti. Naučíme se jak si doplňovat pohár sebelásky a sebepřijetí.

3. týden - Vztahy

Podíváme se na váš první vztah a tím je vztah s vašimi rodiči. Zaměříme se na vaše současné nefunkční a "toxické" vztahy ať už se to týká partnerů, práce či blízkých. Odkryjete si důvody, proč v nich setrváváte, a začnete je postupně proměnovat či se od nich osvobozovat. Propojíte si váš vztah k sobě, druhým i celému životu. Uvidíte nové možnosti a cesty jak žít štastně a naplněně.

4. týden - Tvůrcem svého života

V předchozích lekcích jste si rozkryli svůj život, sebepřijetí, pochopili své vztahy a vaše vnitřní postoje a programy. V této lekci se zaměříme na to, jak vše co jste se naučili, uviděli či pochopili aplikovat do svého každodenního života ve své rodině, u přátel, práci či při své seberealizaci. Rozkryjete si své vnitřní dary a talenty a propojíte se se svým novým Já.

Jak bude celý kurz probíhat?

 • Kurz trvá 4 týdny, kde každý týden se vám otevře nová lekce s videi, meditacemi a praktickými cvičeními. Dostanete vždy informaci i emailem. 
 • Veškerý obsah najdete v členské sekci na stránkách Škola meditace (přístupy dostanete v den spuštění programu emailem)
 • Budu s vámi po dobu 4 týdnů v kontaktu prostřednictvím uzavřené FB skupiny, kde budeme diskutovat k danému tématu týdne, dále prostřednictvím online ZOOM poradny budu 1x týdně odpovídat na vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu. Budu vaší duševní podporou v průběhu celých 4 týdnů vašeho transformačního procesu. 
 • V rámci jednotlivých týdnů si můžete sami zvolit čas sledování videí, praktikování meditací a dalších cvičení. 
 • Každá lekce vám zabere cca 2  - 3 hodiny času týdně (v každé lekci - 3 - 4 videa k tématu, 2 meditace v mp4 i mp3 formátu, praktické cvičení), 1x týdně ZOOM poradna cca 1 hodina.  Pro maximální účinek je však vhodné si meditaci zopakovat ještě 2x v týdnu alespoň na 20 minut pro ukotvení tématu.
 • Veškeré mé online vstupy  a online poradna  budou v uzavřené FB skupině a zároveň následně uložena v členské sekci.
 • Pokud nestihnete procházet jednotlivé týdny s naší skupinkou, tak to vůbec nevadí. Vše budete mít k dispozici i po ukončení kurzu minimálně po dobu 1 roku. 

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Co o mých meditacích říkají ostatní?

Pokud se chcete o sobě dozvědět něco více, Katčin program s meditacemi je pro vás. Meditace jsou transformační, "vytáhnou" z vás informace, s kterými pak můžete v každodennosti pracovat a tvořit život svých snů. 4 hodinové konzultace s Katkou na platformě Zoom jsou velmi obohacující. Katka vám poradí a můžete se doptat na to, co je vám nejasné. Jeden z nejlepších kurzů, které jsem absolvovala.
Pavla - absolventka programu
Paní Katku opravdu vřele doporučuji. Díky jejímu lidskému přístupu a milému chování jsem se nebála otevřít a svěřit se se vším co mě tíží. Vše v průběhu terapie plynulo nenásilně, někdy jsme více povídaly, jindy hlavně meditovaly, nikam se nespěchalo. Vyplakala jsem spoustu slz, ale stálo to za to. Co jsem v průběhu terapií opravdu oceňovala, byla e-mailová podpora mezi terapiemi a s tím spojené vědomí, že když mi bude nejhůř, mám se na koho obrátit. Katce na klientech opravdu záleží. Děkuju za všechno.
Andrea
Milá Katko, mnohokrát děkuji za Tvoji snahu přenést meditaci a sdílení do virtuálního prostoru. Má to nakonec i jisté výhody - užívám si Tvoje inspirativní vedení v meditaci ve svém prostředí, v klidu a vstřebávám si v pohodě účinky a naladění i po vypnutí počítače.
Líba
Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina
Dobrý den, děkuji Vám za krásné meditace harmonizace těla a mysli. Při jejich poslouchání se naprosto uvolním a zklidním. Ještě jednou moc děkuji.
Jaromír
Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. :-) Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.
Lucie

Kolik kurz stojí?

Cena za 4 týdenní program s mým provázením je

1890 Kč

Vstup je v tuto chvíli uzavřen. Další běh startuje 13.září 2021.

Co všechno za tuto cenu získáte?

 • Meditační program, kde se vám budu po dobu 4 týdnů věnovat, budu vás provázet, zodpovídat vaše dotazy a budu i vaší duševní podporou
 • každé lekce obsahuje 3 - 4 videa k tématu týdne
 • v každém týdnu 2 meditace, dohromady tedy 8 meditací pro zpracování tématu a ukotvení ve vaší každodennosti
 • 4x online poradnu/otázkárnu, kde budu zodpovídat vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu
 • Spousta praktických návodů pro váš každodenní život
 • Vzájemná podpora a sdílení v prostředí uzavřené skupinky stejně naladěných lidí
 • Velká inspirace ode mě i od ostatních účastníků

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud se vám tento kurz nebude líbit, tak mi můžete do 1 týdne od začátku kurzu napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Probíhá kurz v předem určený čas?

Kurz začíná 12.4. a trvá 4 týdny. Vždy v pondělí se otevře nová lekce s videi, meditacemi a praktickými cvičeními. Na jejich procházení máte celý týden. Nemusíte být tedy online v předem určený čas.

Nemám Facebook i přesto se můžu do programu přihlásit?

Ano určitě, veškerý obsah je v členské sekci. FB si však doporučuji vytvořit, protože získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde budeme společně diskutovat o tématu daného týdne, budete tam mít možnost se mě ptát na různé otázky. A zároveň je velmi cenné sdílení prožitků a zkušeností ostatních účastníků. 1x týdně tam bude i online poradna/otázkárna. Ta však bude následně uložena i do členské sekce, takže o ni nepřijdete.

Co když půjdu pomaleji než ostatní účastníci?

To vůbec nevadí. Dejte si dostatek času. Kurz budete mít přístupný minimálně po dobu 1 roku po skončení 4 týdenního živého provázení.

Jak se s Vámi Katko potkáme?

Budu s vámi v kontaktu v uzavřené FB skupině, kde vám budu k dispozici pro různé dotazy a sdílení prožitků. Zároveň pro vás budu natáčet otázkázku/poradnu na míru. Budu tam pro vás i takovou duševní podporou :-) Pro ty co nemají FB budu k dispozici pro případné dotazy přes email/messenger.

Nevadí, když budu chvíli offline?

To vůbec nevadí, můžete si meditace stáhnout v mp3 do mobilu a poslouchat i bez připojení k internetu.

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!