Kurzy a semináře

 

Termíny:

Chcete se věnovat meditaci, zbavit se nadvlády svých destrukčních programů, proměnit sami sebe a stát se tvůrcem svého života? Naučit se jak přeprogramovat své strachy, bloky a bolesti, které vám brání žít radostný a spokojený život? Pak je tento jednodenní transformační seminář právě pro vás!

 

 

 

 

 

 

Termíny:

Dnešní dobaplná neustálých změn a nejistot je pro spoustu z vás velmi intenzivní a náročná. Psychika i celé tělo je velmi přetížené. Má pak tendenci upadat do nemoci a různých psychických obtíží. Vidíte pak vše přes tmavý filtr a propadáte smutku či bezmoci. 

Co kdybych vám řekla, že jsou tu bytosti, které na tento okamžik čekají, aby nám mohli pomoci a povznesli nás do vyšší VIBRACÍ.

Ano, jsou to ANDĚLÉ a jejich obrovská léčivá síla a láskyplná náruč.

Každý dotek anděla má v sobě obrovskou uzdravující sílu! Stačí se otevřít jejich světu ať mohou vstoupit do tvého života a pak se začnou dít ZÁZRAKY ♥

 

 

 

 

Termíny:

Chcete ještě více proniknout do tajů a hloubky meditace, objevit krásu své duše, poznat kým opravdu jsem a nastoupit na cestu hlubokého duchovního poznání?Pak vás zvu na tento prožitkový meditační seminář! 

Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se se svou duší, odkrývat její hloubku a krásu a objevovat tak své nové možnosti, talenty a schopnosti na úrovni duše.

 

podzim 2022

 

 

 

Termíny:

Řešíte nefunkční vztah s partnerem, dětmi, rodinou či v práci a stále se vám nedaří najít společnou cestu, kde budete všichni šťastní a spokojení? Nenacházíte toho správného partnera či si přitahujete jen takové, které do vztahu nechcete? Bojíte se ze vztahu odejít, i když vnitřně cítíte, že už není životaschopný? Ubírá vám to čím dál víc energie a propadáte beznaději či depresi?

Vztahy jsou nejčastějším tématem mých individuálních sezení s klienty. Pod mým vedením, se nám hezky daří odkrýt příčinu v hlubokém podvědomí a proměnit ji, tak abychom uzdravili nejen vztah k druhému člověku, ale i sobě.
Proto jsem se rozhodla udělat na toto téma i seminář, na který vás tímto srdečně zvu!

podzim 2022

 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete svým blízkým věnovat některý z kurzů či seminářů jako dárek?

Napište mi na email: katka@skolameditace.cz. Vše domluvíme a vytvoříme pro vás dárkový poukaz v elektronické podobě.

Meditace na YOUTUBE

Na Youtube najdete všechny mé meditace, které jsou pro vás ZDARMA. Můžete si tak vyzkoušet zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Katky meditace jsou výživné a nechat se jimi opečovávat celý víkend je prostě nejvíc! Vážím si této laskavé, čisté a pokorné ženy a těším na každé další setkání. S díky Denisa
Denisa Šťástková
Katka je jeden z nejlaskavějších lidí, které znám. Její práce je jemná, ženská, ale neústupná (v tom nejlepším možném smyslu). Umí držet prostor každému s láskou a trpělivostí ❤🙏🏻. Její meditace jsou hluboké a její vhledy ještě víc. Jsem moc ráda za každé setkání. Kači, díky za super víkend, díky kterému se otevřely další dveře a poznání dalších krásných lidí 🙂❤🙏🏻 Jen tak dál! 🙂
Kateřina Baltrock
Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná 🙂 Děkuji.
Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy
Katka mi poprvé pomohla před lety, když jsem čekala první dítě. Trpěla jsem v té době bolestmi hlavy, byly urputné a úplně mě vyřazovaly z provozu. Katka mě navedla do meditace, našly jsme příčinu a bolesti zcela vymizely. Zázrak v praxi. Nedávno jsem se ke Katce opět vrátila. Tentokrát už v doprovodu svého třetího dítěte, 2 měsíce starého. Probrala jsem s ní, co mě žere a užírá, potom jsme se pustily do další meditace. Katka mě vždy vede velice citlivě, meditace jsou úžasně hluboké, silné, navíc překvapivě dlouhé, aniž by mi to bylo nepohodlné. Navíc u toho dokáže houpat mého syna, aby vydržel spát. 🙂 Odcházím plná energie, optimismu. A pokud se poté vynoří nějaký problém, vede mě dál i přes emaily. Děkuju!
Lucie E.s 3 dětmi na mateřské
Na Katku jsem se obrátila s prosbou o pomoc a terapii. Navedl mě k ní určitě můj Anděl strážný proto, abych s ním navázala lepší komunikaci. Katka mi moc pomohla, protože má dar podívat se do programů mysli, které nás řídí a omezují. Jasně uviděla, co potřebuji změnit a pomohla mi se zorientovat, něco očistit a poléčit a nabídla možnost dalšího vedení. Výhodou je, že s Katkou mohu pracovat přes skype a díky tomu, že Katka pracuje s duchovními sférami, tak vím, že mě "vidí" i na dálku. Důležité pro mě je, že Katka je žačkou Ernestíny Velechovské, které důvěřuji, a tak vím, že se i na Katku mohu zcela spolehnout:) Způsob Katčiny práce je velmi příjemný, jemný a citlivý, zároveň vemi prakticky orientovaný.
Mirka Horákovápsycholožka a numeroložka
Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. 🙂 Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.
Lucie S.poradkyně pro krásu a zdraví