Kurzy a semináře

 

Termíny:

Chcete se věnovat meditaci, zbavit se nadvlády svých destrukčních programů, proměnit sami sebe a stát se tvůrcem svého života? Naučit se jak přeprogramovat své strachy, bloky a bolesti, které vám brání žít radostný a spokojený život? Pak je tento jednodenní transformační seminář právě pro vás!

 

 

 

 

 

 

Termíny:

Dnešní dobaplná neustálých změn a nejistot je pro spoustu z vás velmi intenzivní a náročná. Psychika i celé tělo je velmi přetížené. Má pak tendenci upadat do nemoci a různých psychických obtíží. Vidíte pak vše přes tmavý filtr a propadáte smutku či bezmoci. 

Co kdybych vám řekla, že jsou tu bytosti, které na tento okamžik čekají, aby nám mohli pomoci a povznesli nás do vyšší VIBRACÍ.

Ano, jsou to ANDĚLÉ a jejich obrovská léčivá síla a láskyplná náruč.

Každý dotek anděla má v sobě obrovskou uzdravující sílu! Stačí se otevřít jejich světu ať mohou vstoupit do tvého života a pak se začnou dít ZÁZRAKY ♥

jaro 2023

 

 

 

 

Termíny:

Chcete ještě více proniknout do tajů a hloubky meditace, objevit krásu své duše, poznat kým opravdu jsem a nastoupit na cestu hlubokého duchovního poznání?Pak vás zvu na tento prožitkový meditační seminář! 

Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se se svou duší, odkrývat její hloubku a krásu a objevovat tak své nové možnosti, talenty a schopnosti na úrovni duše.

 

jaro 2023

 

 

 

Termíny:

Řešíte nefunkční vztah s partnerem, dětmi, rodinou či v práci a stále se vám nedaří najít společnou cestu, kde budete všichni šťastní a spokojení? Nenacházíte toho správného partnera či si přitahujete jen takové, které do vztahu nechcete? Bojíte se ze vztahu odejít, i když vnitřně cítíte, že už není životaschopný? Ubírá vám to čím dál víc energie a propadáte beznaději či depresi?

Vztahy jsou nejčastějším tématem mých individuálních sezení s klienty. Pod mým vedením, se nám hezky daří odkrýt příčinu v hlubokém podvědomí a proměnit ji, tak abychom uzdravili nejen vztah k druhému člověku, ale i sobě.
Proto jsem se rozhodla udělat na toto téma i seminář, na který vás tímto srdečně zvu!

jaro 2023

 

Meditace na YOUTUBE

Na Youtube najdete všechny mé meditace, které jsou pro vás ZDARMA. Můžete si tak vyzkoušet zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Katky meditace jsou výživné a nechat se jimi opečovávat celý víkend je prostě nejvíc! Vážím si této laskavé, čisté a pokorné ženy a těším na každé další setkání. S díky Denisa
Denisa Šťástková
Katka je jeden z nejlaskavějších lidí, které znám. Její práce je jemná, ženská, ale neústupná (v tom nejlepším možném smyslu). Umí držet prostor každému s láskou a trpělivostí ❤🙏🏻. Její meditace jsou hluboké a její vhledy ještě víc. Jsem moc ráda za každé setkání. Kači, díky za super víkend, díky kterému se otevřely další dveře a poznání dalších krásných lidí 🙂❤🙏🏻 Jen tak dál! 🙂
Kateřina Baltrock
Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná 🙂 Děkuji.
Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy
Katka mi poprvé pomohla před lety, když jsem čekala první dítě. Trpěla jsem v té době bolestmi hlavy, byly urputné a úplně mě vyřazovaly z provozu. Katka mě navedla do meditace, našly jsme příčinu a bolesti zcela vymizely. Zázrak v praxi. Nedávno jsem se ke Katce opět vrátila. Tentokrát už v doprovodu svého třetího dítěte, 2 měsíce starého. Probrala jsem s ní, co mě žere a užírá, potom jsme se pustily do další meditace. Katka mě vždy vede velice citlivě, meditace jsou úžasně hluboké, silné, navíc překvapivě dlouhé, aniž by mi to bylo nepohodlné. Navíc u toho dokáže houpat mého syna, aby vydržel spát. 🙂 Odcházím plná energie, optimismu. A pokud se poté vynoří nějaký problém, vede mě dál i přes emaily. Děkuju!
Lucie E.s 3 dětmi na mateřské
Na Katku jsem se obrátila s prosbou o pomoc a terapii. Navedl mě k ní určitě můj Anděl strážný proto, abych s ním navázala lepší komunikaci. Katka mi moc pomohla, protože má dar podívat se do programů mysli, které nás řídí a omezují. Jasně uviděla, co potřebuji změnit a pomohla mi se zorientovat, něco očistit a poléčit a nabídla možnost dalšího vedení. Výhodou je, že s Katkou mohu pracovat přes skype a díky tomu, že Katka pracuje s duchovními sférami, tak vím, že mě "vidí" i na dálku. Důležité pro mě je, že Katka je žačkou Ernestíny Velechovské, které důvěřuji, a tak vím, že se i na Katku mohu zcela spolehnout:) Způsob Katčiny práce je velmi příjemný, jemný a citlivý, zároveň vemi prakticky orientovaný.
Mirka Horákovápsycholožka a numeroložka
Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. 🙂 Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.
Lucie S.poradkyně pro krásu a zdraví