Balíček meditací

Archandělské meditace

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? Nebo už dlouho řešíte nějaké téma a neumíte si sami pomoci?

 

Pak je tento balíček právě pro vás!

Pomocí 8 lekcí s meditacemi se budete propojovat s andělem strážným a 7 archanděly a učit se naslouchat jejich zprávám a poselstvím. 

Archandělé mají velkou transformační sílu, a proto vám mohou být nápomocní s vaším problémem, strachem či blokem, se kterým si dlouho nevíme rady.

Archandělská energie je sama o sobě velmi léčivá a jakékoliv propojení s archanděly podporuje harmonizaci vašeho těla i mysli.

Co se naučíte?

 • prostřednictvím meditace začnete komunikovat s anděly a archanděly a budete se učit naslouchat jejich zprávám a poselstvím
 • Naučíte se jak využívat jejich pomoc, péči a ochranu v každodenním životě pro sebe i své blízké
 • budou léčit a harmonizovat vaše tělo i mysl
 • podpoří vás v náročném období a pomohou udělat zásadní změny ve vašem životě ať už v oblasti vztahů, práce, různých závislostí či zdraví
 • pomohou vám s dlouhodobým problémem, strachem či blokem, se kterým si nevíte rady.
 • ve spojení se svým strážným andělem už se nikdy nebudete cítit sami a obrovsky se vám uleví

Seznam lekcí

 • 1
  Lekce č. 1 - Anděl strážný
  Anděl strážný je náš pomocník, který je stále s námi. Pečuje o nás, chrání nás a pomáhá nám v každodenním životě.
 • 2
  Lekce č. 2 - Archanděl Michael
  Dává nám sílu a odvahu dělat zásadní změny ve svém životě, transformuje naše strachy a staré programy a ochraňuje nás.
 • 3
  Lekce č. 3 - Archanděl Jofiel
  Přináší nám pravdu, moudrost a aktivuje vnitřní sílu. Harmonizuje vztahy.
 • 4
  Lekce č. 4 - Archanděl Chamuel
  Léčí naše vnitřní dítě a přináší nám do života radost a lehkost. Probouzí talent.
 • 5
  Lekce č. 5 - Archanděl Gabriel
  Léčí témata spojená s matkou, mateřstvím, mateřskou láskou. Probouzí ženskou složku v nás a léčí zraněné srdce.
 • 6
  Lekce č. 6 - Archanděl Rafael
  Léčí a uzdravuje naše tělo, mysl i duši. Pomáhá terapeutům a léčitelům při jejich práci.
 • 7
  Lekce č. 7 - Archanděl Uriel
  Osvobozuje nás od nadvlády ega či duchovní pýchy a propojuje nás s vyšším já.
 • 8
  Lekce č. 8 - Archanděl Zadkiel
  Rozpouští karmické zátěže, osvobozuje nás od minulosti a přivádí k přijetí zodpovědnosti za svůj život.

Jak to celé probíhá?

Balíček obsahuje 8 lekcí, kde se prostřednictvím řízené meditace spojíte s andělem strážným a 7 archanděly a podíváme se na oblasti života, které máte v disharmonii. Pomocí archandělské energie pak budeme tyto oblasti harmonizovat a vytvářet nové postoje k životu, sobě i vztahům okolo sebe.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, 20 min. řízenou meditaci v mp3 a často kladené otázky.

Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, ale je dobré se nejdříve spojit se svým andělem strážným a pak už je na vás, kterého archanděla si vyberete podle tématu, které řešíte.

Doporučuji si každou meditaci alespoň 2 - 3x zopakovat až budete v sobě cítit uvolnění, klid a mír. Téma si tak v sobě dostatečně ukotvíte a zpracujete. 

Přístup do členské sekce máte po dobu 1 roku.

Není nutné začít hned po zakoupení balíčku, ale kdykoliv až budete mít čas. Každý si meditacemi prochází individuálně dle svých potřeb.

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Jak jsem se ke komunikaci s anděly dostala já?

Už od dětství jsem vnímala duše, energie lidí i zvířat a jemnohotné světy. Nejdřív jsem se bála, protože mi to nikdo z mých blízkých neuměl vysvětlit. Navenek jsem to brala jako svou slabost a snažila se to skrývat před ostatními. Vnitřně jsem však cítila, že jsem v pořádku, jen to musím pochopit a uchopit svou "slabost" a přetvořit ji v dar a své poslání.

Prošla jsme si spoustu seberozvojových kurzů, meditací, hlubinných terapií, konstelací a jiných technik, kde jsem stále více poznávala kým opravdu jsem a odlupovala slupky strachů, bloků a nepřijetí své jinakosti. Až nastal den, kdy jsem si hluboce prožila své Pravé Já a přijala jej. A v ten okamžik se mi zpět plně otevřel andělský a jemnohmotný svět a já cítila, že jsem doma, že jsem to já, že jsem celistvá. Můj život dostal nový rozměr a hluboký smysl.

Cítím, že mým posláním je propojovat tyto dva světy a uzdravovat lidské životy skrze hluboké poznání sebe sama a přijetí svého pravého Já. 

Vše čím jsem si prošla, své zkušenosti, prožitky a poznání bych chtěla předat v tomto kurzu i vám!

Moc se těším na naši společnou cestu!

Katka 

Co o mých meditacích říkají ostatní?

Ahoj Katko, chtěla jsem tobě i Dáše moc poděkovat za včerejší prožitek. Při meditacích se ukázaly věci, které jsem nečekala a otevřelo mi to oči. Jsem dnes jak vyměněná, uvolněná, naprosto odevzdaná, šťastná. Byl to moc krásný den, i když vyčerpávající. A když mi andělské karty odpověděly na můj dotaz, zda současný muž, který vstupuje do mého života je tím pravým /protože to tak cítím/ a oni mi to potvrdily, jen to celý prožitek umocnilo :-). A to, jací lidé se toho účastnili, přispělo k celkové příjemné a uvolněné atmosféře /aspoň pro mě/. Držím Vám oběma pěstě a budu se těšit na někdy příště
Lenka P.
Dobrý den paní Škorničková, meditace je naprosto úžasná. Včera jsem byla opravdu hodně vyčerpaná a nervní /z osobních důvodů/. Před usnutím jsem si ji pustila, nejprve jsem myslela, že se neuvolním, ale opak byl pravdou. Krásně jsem se celá zklidnila a co víc, na konci i usmála. Děkuji proto moc
Lenka
Katko, Tvoje andělské a archandělské meditace jsou prostě nádherné. Zatím jsem si prošla svého anděla strážného, archanděla Rafaela a Michaela a vždycky jsem po té meditaci tak nádherně uvolněná, tečou mi slzy štěstí a nechce se mi otevřít oči. Jen tak sedím a jsem blažená. Děkuji, děkuji, děkuji - Tobě i těm, na které nás tou meditací napojuješ.
Dana

Kolik to celé stojí?

Celková cena balíčku meditací je 1333Kč

Za tuto cenu získáte balíček s 8 lekcemi s řízenými meditacemi, které vás propojí s andělem strážným a 7 archanděly a pomohou vám zharmonizovat váš život, vaše vztahy i sami sebe. 

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud vás kurz neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.