Online balíček

Archandělských meditací

Archandělé a jejich pomoc v životě

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? Nebo už dlouho řešíte nějaké téma a neumíte si sami pomoci?

 

Pak je tento online kurz právě pro vás!

Pomocí 8 lekcí s meditacemi se budete propojovat s andělem strážným a 7 archanděly a učit se naslouchat jejich zprávám a poselstvím. 

Archandělé mají velkou transformační sílu, a proto vám mohou být nápomocní s vaším problémem, strachem či blokem, se kterým si dlouho nevíme rady.

Archandělská energie je sama o sobě velmi léčivá a jakékoliv propojení s archanděly podporuje harmonizaci vašeho těla i mysli.

Co se naučíte?

 • prostřednictvím meditace začnete komunikovat s anděly a archanděly a budete se učit naslouchat jejich zprávám a poselstvím
 • Naučíte se jak využívat jejich pomoc, péči a ochranu v každodenním životě pro sebe i své blízké
 • budou léčit a harmonizovat vaše tělo i mysl
 • podpoří vás v náročném období a pomohou udělat zásadní změny ve vašem životě ať už v oblasti vztahů, práce, různých závislostí či zdraví
 • pomohou vám s dlouhodobým problémem, strachem či blokem, se kterým si nevíte rady.
 • ve spojení se svým strážným andělem už se nikdy nebudete cítit sami a obrovsky se vám uleví

Seznam lekcí

 • 1
  Lekce č. 1 - Anděl strážný
  Anděl strážný je náš pomocník, který je stále s námi. Pečuje o nás, chrání nás a pomáhá nám v každodenním životě.
 • 2
  Lekce č. 2 - Archanděl Michael
  Dává nám sílu a odvahu dělat zásadní změny ve svém životě, transformuje naše strachy a staré programy a ochraňuje nás.
 • 3
  Lekce č. 3 - Archanděl Jofiel
  Přináší nám pravdu, moudrost a aktivuje vnitřní sílu. Harmonizuje vztahy.
 • 4
  Lekce č. 4 - Archanděl Chamuel
  Léčí naše vnitřní dítě a přináší nám do života radost a lehkost. Probouzí talent.
 • 5
  Lekce č. 5 - Archanděl Gabriel
  Léčí témata spojená s matkou, mateřstvím, mateřskou láskou. Probouzí ženskou složku v nás a léčí zraněné srdce.
 • 6
  Lekce č. 6 - Archanděl Rafael
  Léčí a uzdravuje naše tělo, mysl i duši. Pomáhá terapeutům a léčitelům při jejich práci.
 • 7
  Lekce č. 7 - Archanděl Uriel
  Osvobozuje nás od nadvlády ega či duchovní pýchy a propojuje nás s vyšším já.
 • 8
  Lekce č. 8 - Archanděl Zadkiel
  Rozpouští karmické zátěže, osvobozuje nás od minulosti a přivádí k přijetí zodpovědnosti za svůj život.

Jak to celé probíhá?

Balíček obsahuje 8 lekcí, kde se prostřednictvím řízené meditace spojíte s andělem strážným a 7 archanděly a podíváme se na oblasti života, které máte v disharmonii. Pomocí archandělské energie pak budeme tyto oblasti harmonizovat a vytvářet nové postoje k životu, sobě i vztahům okolo sebe.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, 20 min. řízenou meditaci a často kladené otázky.

Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, ale je dobré se nejdříve spojit se svým andělem strážným a pak už je na vás, kterého archanděla si vyberete podle tématu, které řešíte.

Doporučuji si každou meditaci alespoň 2 - 3x zopakovat až budete v sobě cítit uvolnění, klid a mír. Téma si tak v sobě dostatečně ukotvíte a zpracujete. 

Přístup do kurzu máte časově neomezený.

Není nutné začít hned po zakoupení balíčku, ale kdykoliv až budete mít čas. Každý si meditacemi prochází individuálně dle svých potřeb.

Co získáte navíc! 

Uzavřenou Facebookovou skupinu  pro účastníky online kurzů Školy meditace, pro vzájemné sdílení zkušeností a prožitků.

Zároveň se zde můžete ptát, pokud si s něčím nevíte rady nebo něčemu nerozumíte. Slouží také jako vzájemná podpora s ostatními meditujícími v bezpečí uzavřené FB skupiny.

Nejste si jistí, zda jsou meditace právě pro vás?

Tak nejdříve vyzkoušejte Zklidňující meditaci nebo Léčivou meditaci, které vám nabízím ZDARMA. 

 

Jak jsem se k meditaci a komunikaci s anděly dostala já?

Už od dětství jsem toužila poznat jak život funguje a jaký je jeho skutečný smysl.

Nechápala jsem proč si lidé
fotoprofi2ubližují a dělají si naschvály. Proč musíme stále plnit nějaké úkoly a přání ostatních i když to tak necítíme. Vnitřně jsem ale věděla, že to všechno i celý život má nějaký hlubší smysl a že tomu všemu chci porozumět.  

Už při studiu jsem začala navštěvovat různé sebepoznávací semináře, kurzy, regresní terapie a meditace a život se mi pomalu začal měnit.

Postupně jsem zjišťovala, že svět si vytváříme sami a že vždycky, když se mi něco nelíbí a chci to změnit, tak musím začít nejdřív u sebe. Přestala jsem žít podle druhých a obviňovat je i sebe a začala tvořit svůj vlastní život podle svých představ.

Z pročišťováním těla a mysli se mi začalo postupně aktivovat mé vnímání duší, energií lidí a světa a cítila jsem, že se tento talent čím dál více projevuje a rozvíjí. A pak jednou po regresní očistě se mi tento dar projevil naplno a vše mi najednou začalo dávat smysl, celý můj život a mé poslání.

Dostala jsem dar vnímat jemnohmotné světy a energie, promlouvat s anděly a duší člověka, možnost číst některé informace z aury a energetického pole člověka.

Meditaci, práci s podvědomím a programy mysli se věnuji již téměř 20 let a vím, že je to opravdu geniální a funkční nástroj, který máme navíc neustále u sebe.

Sama na sobě i mých klientech jsem si vyzkoušela obrovskou léčivou a transformační moc andělů a archandělů, kterou bych ráda zprostředkovala i vám.

Vím, že každý můžeme s anděly komunikovat, stačí se jim otevřít.

A proto jsem i vytvořila tento kurz, abych vás naučila s anděly a archanděly komunikovat a umět využívat jejich pomoc v každodenním životě i při dlouhodobých problémech. 

Co o mých kurzech a meditacích říkají ostatní?

Ahoj Katko, chtěla jsem tobě i Dáše moc poděkovat za včerejší prožitek. Při meditacích se ukázaly věci, které jsem nečekala a otevřelo mi to oči. Jsem dnes jak vyměněná, uvolněná, naprosto odevzdaná, šťastná. Byl to moc krásný den, i když vyčerpávající. A když mi andělské karty odpověděly na můj dotaz, zda současný muž, který vstupuje do mého života je tím pravým /protože to tak cítím/ a oni mi to potvrdily, jen to celý prožitek umocnilo :-). A to, jací lidé se toho účastnili, přispělo k celkové příjemné a uvolněné atmosféře /aspoň pro mě/. Držím Vám oběma pěstě a budu se těšit na někdy příště
Lenka P.
Dobrý den paní Škorničková, meditace je naprosto úžasná. Včera jsem byla opravdu hodně vyčerpaná a nervní /z osobních důvodů/. Před usnutím jsem si ji pustila, nejprve jsem myslela, že se neuvolním, ale opak byl pravdou. Krásně jsem se celá zklidnila a co víc, na konci i usmála. Děkuji proto moc
Lenka
Katko, Tvoje andělské a archandělské meditace jsou prostě nádherné. Zatím jsem si prošla svého anděla strážného, archanděla Rafaela a Michaela a vždycky jsem po té meditaci tak nádherně uvolněná, tečou mi slzy štěstí a nechce se mi otevřít oči. Jen tak sedím a jsem blažená. Děkuji, děkuji, děkuji - Tobě i těm, na které nás tou meditací napojuješ.
Dana

Kolik to celé stojí?

Celková cena balíčku meditací je 1333 Kč

Za tuto cenu získáte balíček s 8 lekcemi s řízenými meditacemi, které vás propojí s andělem strážným a 7 archanděly a pomohou vám zharmonizovat váš život, vaše vztahy i sami sebe. Rozsahem se rovná 2 dennímu kurzu v hodnotě 3000 Kč

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud vás kurz neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skornickova.cz a já vám je ráda zodpovím.

Komunikujte s anděly a archanděly a nechte je vstoupit do svého života!