Online meditační kurzy

a balíčky meditací

Nový Meditační balíček

Energetická očista a napojení na světelný zdroj

Vnímám, že v dnešní intenzivní době jsou naše těla i mysl velmi zatížená a je potřeba je pravidelně pročišťovat a uvolňovat staré nánosy a strachy, bloky a omezení, aby jsme se osvobodili od starých vzorců a programů a začali žít život ve větší lehkosti a radosti navzdory vnějším okolnostem. V těchto 2 meditacích využívám i techniky Thetahealingu.

Meditační balíček

Předci a léčení rodové linie

 Naši předci jsou s námi navždy propojeni. Přebíráme od nich bolesti a těžkosti, ale zároveň i ctnosti a cenné zkušenosti, které oni za svůj život získali. Už nemusíme nést jejich břímě po zbytek života, ale můžeme se osvobodit od jejich vzorců a destrukčních programů, které často nevědomky žijeme ve svých současných vztazích či celém životě.

4 týdenní meditační kurzy

Meditace jako cesta ke spokojenému životu

Cestu ke spokojenému životu v harmonii a lásce můžete objevit skrze MEDITACI, která vám otevírá váš vnitřní svět a pomáhá proměnit všechny disharmonie v něm.

Společně se budeme věnovat výuce MEDITACE, sebepoznání, hluboké práci v podvědomí  s programy mysli. Posvítíme si vaše strachy a bloky, které vám brání žít štastný a naplněný život. 

Andělé a Archandělé v každodenním životě

Andělský svět je tu pro nás!
Obzvláště v této náročné době je potřeba se s nimi spojit a začít využít jejich dary.

Společně se vydáme do světa ANDĚLŮ a ARCHANDĚLŮ. Budeme meditovat, učit se s nimi komunikovat, nechat se jimi léčit a využívat jejich pomoc v každodenním životě. 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete svým blízkým věnovat některý z kurzů či seminářů nebo individuální sezení jako dárek?

Napište mi na email: katka@skolameditace.cz. Vše domluvíme a vytvoříme pro vás dárkový poukaz v elektronické podobě.

Meditační balíčky

Základy meditace 

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl, uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě? 

Meditace

Proměna Života 

Chcete hlouběji proniknout do tajů meditace, svého vnitřního světa a programů mysli, odstranit bloky a začít proměňovat svůj život?     

Archandělské meditace 

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? 

Balíček meditací

Harmonizace těla a mysli

Potřebujete se zklidnit, uvolnit stres a napětí, uzdravit své tělo i mysl a klidně spát? 

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Co o mé meditaci říkají lidé

 

Děkuji za krásnou opravdu uklidňující, uvolňující meditaci. Líbí se mi i to že je krátká a splní tento účel. Již jsem v důchodu a ráda jsem si jí poslechla a i nadále budu poslouchat. I hudba je vybraná velmi dobře jemně podbarvená. Moc vám děkuji, že jsem si ji mohla stáhnout a přeji vám hodně zdařilých meditací. S přáním krásných sluníčkových dní
Jana Schusterová
Katko, mockrát děkuji a hodnotím i tuto druhou meditaci od vás skvělá nádherná. Pocítila jsem při meditaci vibraci svého srdce a hudba ta je také úžasná, která mi prostoupila do každé buňky, pocítila jsem jemné brnění, které bylo velmi příjemné. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám hojnost a úspěch ve vaší práci. Zdraví Jana
Jana
Dobrý den Jsem samouk a medituji už 3 týdny a za tu dobu jsem se zklidnil a zlepšila se mi koncentrace a klid. Po stažení vaší nahrávky musím říct, že to předčilo mé očekávání, byl to pro mne šok a veliký skok dopředu. Ten užasný klid a ticho to sem ještě nezažil a nejvíc bylo užasné jak ste mne vždy svým hlasem vytrhla když sem se v tom tichu a klidu ztratil. Byl to pro mne nádherné to se nedá ani popsat to teplo a energie, bezpečí a mír. Jsem vám vděčný a moc děkuji za tuto nahrávku, kterou všem lidem dáváte zdarma k vyzkoušení. Děkuji moc
Pagáč