Online kurzy a programy

DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete svým blízkým věnovat některý z kurzů či seminářů jako dárek?

Napište mi na email: katka@skolameditace.cz. Vše domluvíme a vytvoříme pro vás dárkový poukaz v elektronické podobě.

4 týdenní transformační online program 

Meditace jako cesta ke spokojenému životu

Co když cestu ke spokojenému životu v harmonii a lásce můžete objevit skrze MEDITACI, která vám otevírá váš vnitřní svět a pomáhá proměnit všechny disharmonie v něm? 

Společně se vydáme na cestu sebepoznání skrze meditaci a hlubokou práci v podvědomí. Posvítíme si vaše strachy a bloky, které vám brání žít štastný a naplněný život. 

Měsíční členství

Online KLUB Školy meditace

Stále více z vás se poslední dobou ocitá v různých nepředvídatelných situacích a těžkostech, je pod tlakem a stresem a neumíte si sami pomoci. Propadáte tak strachu a bezmoci a nevidíte cestu ven. 

Proto jsem pro vás vytvořila bezpečné a léčivé místo, kde budeme ve spojení každý den, celý měsíc nebo i celý rok. A kde se můžete v důvěře otevřít a nechat opečovat své každodenní strachy a bolístky pod mým osobním vedením.

4 týdenní transformační online program 

Andělé a Archandělé v každodenním životě

Andělský svět je tu pro nás!
Obzvláště v této náročné době je potřeba se s nimi spojit a začít využít jejich dary.

Společně se vydáme do světa ANDĚLŮ a ARCHANDĚLŮ. Budeme meditovat, učit se s nimi komunikovat, nechat se jimi léčit a využívat jejich pomoc v každodenním životě. 

Online meditační balíčky

Online

Základy meditace

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl, uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě? 

Online meditace

Proměna Života

Chcete hlouběji proniknout do tajů meditace, svého vnitřního světa a programů mysli, odstranit bloky a začít proměňovat svůj život?     

Online Archandělské meditace

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? 

Online meditace

Harmonizace těla a mysli

Potřebujete se zklidnit, uvolnit stres a napětí, uzdravit své tělo i mysl a klidně spát? 

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Co o mé meditaci říkají lidé

 

Děkuji za krásnou opravdu uklidňující, uvolňující meditaci. Líbí se mi i to že je krátká a splní tento účel. Již jsem v důchodu a ráda jsem si jí poslechla a i nadále budu poslouchat. I hudba je vybraná velmi dobře jemně podbarvená. Moc vám děkuji, že jsem si ji mohla stáhnout a přeji vám hodně zdařilých meditací. S přáním krásných sluníčkových dní
Jana Schusterová
Katko, mockrát děkuji a hodnotím i tuto druhou meditaci od vás skvělá nádherná. Pocítila jsem při meditaci vibraci svého srdce a hudba ta je také úžasná, která mi prostoupila do každé buňky, pocítila jsem jemné brnění, které bylo velmi příjemné. Ještě jednou moc děkuji a přeji vám hojnost a úspěch ve vaší práci. Zdraví Jana
Jana
Dobrý den Jsem samouk a medituji už 3 týdny a za tu dobu jsem se zklidnil a zlepšila se mi koncentrace a klid. Po stažení vaší nahrávky musím říct, že to předčilo mé očekávání, byl to pro mne šok a veliký skok dopředu. Ten užasný klid a ticho to sem ještě nezažil a nejvíc bylo užasné jak ste mne vždy svým hlasem vytrhla když sem se v tom tichu a klidu ztratil. Byl to pro mne nádherné to se nedá ani popsat to teplo a energie, bezpečí a mír. Jsem vám vděčný a moc děkuji za tuto nahrávku, kterou všem lidem dáváte zdarma k vyzkoušení. Děkuji moc
Pagáč