Meditační balíček

Energetická očista a napojení na světelný Zdroj

Dnešní doba je velmi intenzivní. Procházíme si neustálými změnami a hlubokými procesy, které ne vždy jsme schopni sami ustát a pak můžeme propadat beznaději, smutku či depresi.

Naše těla i mysl jsou díky tomu velmi zatížená a je potřeba pravidelně pročišťovat a uvolňovat staré nánosy a strachy, bloky a omezení, aby jsme se osvobodili od starých vzorců a programů a začali žít život ve větší lehkosti a radosti navzdory vnějším okolnostem.

Ano je to možné i v této době!

Vnímám, že je už nutností být v každodenním propojení na světelný Zdroj Božství a díky spojení se udržovat ve vyšších vibracích.

A proto jsem se rozhodla pro vás vytvořit i tento meditační balíček ↓

Co v meditačním balíčku získáte?

  • 20 minutovou meditaci Energetická očista
  • 22 minutovou meditaci Napojení na světelný Zdroj
  • 2 vysvětlující videa
  • Provedu vás hlubokou meditací energetické očisty, kde využívám i  techniku Thetahealingu
  • Napojíte se na světelný Zdroj Božství a prožijete si energii bezpodmínečné lásky a díky spojení se budete umět udržovat ve vyšších vibracích.
  • Veškerý obsah najdete v členské sekci na stránkách Škola meditace (přístupy dostanete v den zaplacení balíčku)
  • Přístup do členské sekce máte neomezený, takže si sami můžete zvolit čas sledování videí, praktikování meditace a rituálu.

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí, učitelkou meditace a certifikovanou Thetahealing terapeutkou

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na meditace s vámi! 

Katka 

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Co o mých meditacích a kurzech říkají ostatní?

Katko, ještě jednou moc děkuju za dnešek. Nejen za meditace, ale i slova mezi nimi. Hodně zaznívalo to, co myslím, že jsem potřebovala slyšet a celý den jsem cítila velký souznění. 🙏🏼 Já mívám docela dlouhý dojezdy, tak mi ještě bude chvíli trvat to všechno zpracovat, ale mám pocit, že jsem dnešek v té fázi, kde se nacházím, potřebovala jako sůl 😊 skvělý to bylo a moc děkuju 🤩
Zdenka Mihalčíková
Katka je jeden z nejlaskavějších lidí, které znám. Její práce je jemná, ženská, ale neústupná (v tom nejlepším možném smyslu). Umí držet prostor každému s láskou a trpělivostí ❤🙏🏻. Její meditace jsou hluboké a její vhledy ještě víc. Jsem moc ráda za každé setkání. Kači, díky za super víkend, díky kterému se otevřely další dveře a poznání dalších krásných lidí 🙂❤🙏🏻 Jen tak dál! 🙂
Kateřina Baltrock
Katky meditace jsou výživné a nechat se jimi opečovávat celý víkend je prostě nejvíc! Vážím si této laskavé, čisté a pokorné ženy a těším na každé další setkání. S díky Denisa
Denisa Štástková
Ďakujem Katke a vesmíru,že som ju mohla spoznať, Katka má úžasný dar, ktorý mi pomáha opäť objaviť samu seba, nájsť pokoj, kľud, harmóniu a pochopiť čo sa mi deje, pripomenula mi,že my sme tvorcami svojho života ,stačí len veriť v sami seba a byť v spojení so svojím vnútrom. Má úžasný ,ľudský a chapajuci prístup ,zároveň povie veci také aké sú a pomenuje veci pravým menom. Ďakujem ešte raz
Zuzana TurčanováThetahealing terapie online

Kolik meditační balíček stojí?

Cena celého balíčku je 590Kč

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Musím být online předem určený čas?

Ne, balíček s meditacemi a videi máte v členské sekci, kam máte přístup neomezený. Je tedy na vás, kdy budete meditace poslouchat. Potřebujete k tomu jen internetové připojení. Navíc, můžete si i meditace v mp3 stáhnout do svého mobilu/počítače a poslouchat je, i když jste offline.

Jak dlouho budu mít k meditacím přístup?

Přístup máte časově neomezený. Tedy můžete si k meditacím vracet, jak často budete chtít, třeba i za rok.

Nevadí, když jsem v meditacích úplný začátečník?

To vůbec nevadí, meditace jsou uzpůsobené tak, že působí na vaše podvědomí a léčí co je potřeba. Stačí se uvolnit a otevřít se mému vedení.

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!