4 týdenní meditační online program s ŽIVÝM provázením

Andělé a Archandělé v každodenním životě

Andělský svět je tu pro vás!

Obzvláště v této náročné době je potřeba se s nimi spojit a začít využít jejich dary.

 

Společně se vydáme do světa ANDĚLŮ a ARCHANDĚLŮ. Budeme meditovat, učit se s nimi komunikovat, nechat se jimi léčit a využívat jejich pomoc v každodenním životě. 

Můžete ještě do 17.6. vstoupit!

Andělé jsou velcí pomocníci a ochránci. Nemají svobodnou vůli,  a proto nemohou tolik zasahovat do našich životů, pokud jim to sami nedovolíme.

Je tedy na našem rozhodnutí, zda je vpustíme do svého života a necháme poléčit všechny disharmonie v něm.

Archandělé navíc disponují obrovskou transformační silou a pomohou vám tak s vyčištěním vašich dlouhodobých bolístek, strachů či bloků, se kterými se vám nepodařilo jinými metodami pohnout. 

 

Archandělská energie je sama o sobě velmi léčivá a jakékoliv propojení s archanděly podporuje harmonizaci vašeho těla i mysli.

Pokud vás láká andělský svět a chcete s ním začít komunikovat a využívat jejich dary, tak vás srdečně zvu do tohoto 4 týdenního online programu ↓


Co se v kurzu naučíte?

 • Skrze meditaci se naučíte komunikovat s anděly a archanděly a začnete vidět a vnímat jejich zprávy a znamení
 • Dozvíte se jak já vnímám anděly a archanděly a jakou roli má váš anděl strážný
 • Naučíte se jak využívat jejich pomoc a podporu v různých situacích svého života ať už pro sebe či své blízké.
 • Skrze andělskou sílu budete uzdravovat a harmonizovat své tělo i mysl
 • Archandělé mají velkou transformační moc. Mám skvělou zkušenost s archanděly při léčení a  proměně hlubokých a silných strachů, bloků a omezení, které se nedaří jinými metodami a terapiemi proměnit.
 • Už se nikdy nebudete cítit sami! Andělé vám pomohou a podpoří vás v těžkých obdobích, nemoci či při změnách ve vašem životě.
 • Dostanete ode mě spoustu tipů, praktických rad a návodů, které jsem získala v průběhu svého života a ze své dlouholeté praxe s klienty. 
 • Vaše životy se navždy promění a vy ucítíte, že vše má hluboký smysl. Přestanete se bát, protože budete cítit jejich velkou ochranu. 

Jak jsem se ke komunikaci s anděly dostala já?

Už od dětství jsem vnímala duše, energie lidí i zvířat a jemnohotné světy. Nejdřív jsem se bála, protože mi to nikdo z mých blízkých neuměl vysvětlit. Navenek jsem to brala jako svou slabost a snažila se to skrývat před ostatními. Vnitřně jsem však cítila, že jsem v pořádku, jen to musím pochopit a uchopit svou "slabost" a přetvořit ji v dar a své poslání.

Prošla jsme si spoustu seberozvojových kurzů, meditací, hlubinných terapií, konstelací a jiných technik, kde jsem stále více poznávala kým opravdu jsem a odlupovala slupky strachů, bloků a nepřijetí své jinakosti. Až nastal den, kdy jsem si hluboce prožila své Pravé Já a přijala jej. A v ten okamžik se mi zpět plně otevřel andělský a jemnohmotný svět a já cítila, že jsem doma, že jsem to já, že jsem celistvá. Můj život dostal nový rozměr a hluboký smysl.

Cítím, že mým posláním je propojovat tyto dva světy a uzdravovat lidské životy skrze hluboké poznání sebe sama a přijetí svého pravého Já. 

Vše čím jsem si prošla, své zkušenosti, prožitky a poznání bych chtěla předat v tomto kurzu i vám!

Moc se těším na naši společnou cestu!

Katka 

Témata jednotlivých lekcí/týdnů

1. týden - Komunikace s anděly

Andělé vnímáme když se zklidníme a zpomalíme svůj dech a bytí. Meditace je skvělým pomocníkem, který nám umožní se s andělským světem spojit a začít naslouchat jejich zprávám a poselstvím. Naučíte se jak s nimi komunikovat a propojíte se i se svým Andělem Strážným. Dozvíte se jak vám může pomoci v každodenním životě.

2. týden - Archandělé a jejich transformační síla

Archandělé mají velkou transformační sílu a uzdravují hluboké bloky, strachy a bolesti až na úroveň duše. Naučíte se jak tuto sílu můžete využívat pro sebe v různých situacích ať už se to týká vašich vztahů, nemoci, těžkých období či velkých změn. 

3. týden - Léčení těla i mysli skrze andělskou energii

Každý dotek anděla má obrovskou uzdravující sílu!
S podporou andělů a archandělů se proces léčení fyzické či psychické nemoci mnohonásobně urychlí. Zároveň vám pomohou uchopit téma, které je pod nemocí skryté. Budete léčit a harmonizovat své tělo a programy mysli, které jsou s nemocí spojené. 

4. týden - Andělé ve tvé každodennosti

Vše co jste se v předchozích lekcích naučili propojíte do svého každodenního života a uvidíte, že se začnou dít zázraky. Andělský svět je tu pro vás. Andělé jsou připraveni vstoupit do vašich životů, odlehčit vám na vaší cestě a přinést do něj více radosti a naplnění. 

Jak bude celý kurz probíhat?

 • Kurz trvá 4 týdny, kde každý týden se vám otevře nová lekce s videi, meditacemi a praktickými cvičeními. Dostanete vždy informaci i emailem. 
 • Veškerý obsah najdete v členské sekci na stránkách Škola meditace (přístupy dostanete v den spuštění programu emailem)
 • Budu s vámi po dobu 4 týdnů v kontaktu prostřednictvím uzavřené FB skupiny, kde budeme diskutovat k danému tématu týdne a budu vám k dispozici pro dotazy.
 • Prostřednictvím živého vysílání - ZOOM poradny se 1x týdně virtuálně potkáme a budeme rozebírat vaše dotazy, které vyplynou v průběhu jednotlivých týdnů.
 • Budu vaší duševní podporou v průběhu celých 4 týdnů. 
 • Můžete si sami zvolit čas sledování videí, praktikování meditací a dalších cvičení
 • Každá lekce vám zabere cca 2  - 3 hodiny času týdně (v každé lekci - 3 - 4 videa k tématu, 1 - 2 meditace v mp4 i mp3 formátu, praktické cvičení), 1x týdně ZOOM poradna cca 1 hodina
 • Pro maximální účinek je však vhodné si meditaci zopakovat ještě alespoň 1x pro ukotvení prožitku
 • Veškeré mé vstupy  a online poradna  budou v uzavřené FB skupině a zároveň následně uložena v členské sekci. Nemusíte se obávat, veškerý obsah uvidí jen účastníci kurzu. 
 • Pokud nestihnete procházet jednotlivé týdny s naší skupinkou, tak to vůbec nevadí. Vše budete mít k dispozici i po ukončení kurzu minimálně po dobu 1 roku. 

Nejste si jistí, zda je mé vedení pro vás to pravé?

Na Youtube si může vyzkoušet mé meditace a  můj hlas

Co o mých kurzech a meditacích říkají ostatní?

Milá Katko, již dlouho jsem koketovala s Anděly a i s meditací. Jenže ani jedno mi nefungovalo dle mé představy. Seminář s Anděly byl úžasný a plný velmi niterných příjemných dojmů. Po semináři, když jsem se probírala vzpomínkami a třídila si myšlenky mi došlo, že pokud nechám všemu volný průběh, bude mluvit moje srdce s vesmírem, jen to nesmím chtít za každou cenu řídit a chtít to mít dle těch svých představ. Byl to pro mě nesmírně osvobozující pocit a díky této zkušenosti i kurz Meditace byl o to silnější. Konečně jsem vplula, kam jsem potřebovala, a to díky Tvé pomoci a Tvému citlivému vedení. S úctou Velké Děkuji.
Daniela Horová
Pokud se chcete o sobě dozvědět něco více, Katčin kurz s meditacemi je pro vás. Meditace jsou transformační, "vytáhnou" z vás informace, s kterými pak můžete v každodennosti pracovat a tvořit život svých snů. 4 hodinové konzultace s Katkou na platformě Zoom jsou velmi obohacující. Katka vám poradí a můžete se doptat na to, co je vám nejasné. Jeden z nejlepších kurzů, které jsem absolvovala.
Pavla Baráková
Katko, Tvoje andělské a archandělské meditace jsou prostě nádherné. Zatím jsem si prošla svého anděla strážného, archanděla Rafaela a Michaela a vždycky jsem po té meditaci tak nádherně uvolněná, tečou mi slzy štěstí a nechce se mi otevřít oči. Jen tak sedím a jsem blažená. Děkuji, děkuji, děkuji - Tobě i těm, na které nás tou meditací napojuješ.
Dana

Kolik kurz stojí?

Cena za 4 týdenní program s mým provázením je

1890 Kč

Do 17.6. mužete ještě vstoupit!

Co všechno za tuto cenu získáte?

 • Online program, kde se vám budu po dobu 4 týdnů věnovat, budu vás provázet, zodpovídat vaše dotazy a budu i vaší duševní podporou
 • každé lekce obsahuje 3 - 4 videa k tématu týdne
 • v každém týdnu 1 - 2 meditace na spojení s andělským světem a ukotvení ve vaší každodennosti
 • 4x živé vysílání ZOOM poradna v délce 1 hodiny, kde se uvidíme a budu zodpovídat vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu
 • Spousta praktických tipů, návodů pro vaši každodennost
 • Vzájemná podpora a sdílení v prostředí uzavřené skupinky stejně naladěných lidí
 • Velká inspirace ode mě i od ostatních účastníků

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud se vám tento kurz nebude líbit, tak mi můžete do 1 týdne od začátku kurzu napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Jak se dostanu k obsahu kurzu?

Veškerý obsah, videa, meditace a praktická cvičení budou v Členské sekci kam dostanete přístup v den startu programu. Potřebujete k tomu internetové připojení a mobil/tablet či počítač. Každý týden se vám otevře nová lekce. Přístupy k obsahu budete mít pak po dobu minimálně jednoho roku. Můžete se k nim kdykoliv vracet.

Probíhá kurz v předem určený čas?

Kurz začíná 12.4. a trvá 4 týdny. Vždy v pondělí se otevře nová lekce s videi, meditacemi a praktickými cvičeními. Na jejich procházení máte celý týden. Nemusíte být tedy online v předem určený čas.

Nemám Facebook i přesto se můžu do programu přihlásit?

Ano určitě, veškerý obsah je v členské sekci. 1x týdně bude živé vysílání/online poradna přes ZOOM. Ta však bude následně uložena i do členské sekce, takže o ni taky nepřijdete.

Co když půjdu pomaleji než ostatní účastníci?

To vůbec nevadí. Dejte si dostatek času. Kurz budete mít přístupný minimálně po dobu 1 roku po skončení 4 týdenního živého provázení.

Jak se s Vámi Katko potkáme?

Budu s vámi v kontaktu v uzavřené FB skupině, kde vám budu k dispozici pro různé dotazy a sdílení prožitků. Zároveň se uvidíme 1x týdně v online ZOOM poradně, která bude trvat vždy cca 1 hodinu. Budu pro vás i takovou duševní podporou :-) Pro ty co nemají FB budu k dispozici pro případné dotazy přes email/messenger.

Nevadí, když budu chvíli offline?

To vůbec nevadí, můžete si meditace stáhnout v mp3 do mobilu a poslouchat i bez připojení k internetu.

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Každý dotek anděla má obrovskou uzdravující sílu!

 

Když je necháte vstoupit do vašeho života, tak se začnou dít zázraky!