Meditační balíček

Předci a léčení rodové linie

Minulost se otevírá a s ní i stará zranění a bolesti, ale i obrovská síla napříč věky.

 

Možná prožíváte různé strachy, omezení, křivky a bolesti, které se vám nedaří ve vašich vztazích, práci či osobním životě proměnit, i když už jste pro to udělali vše.

 

Dnes už nestačí pročistit svou minulost, ale je potřeba se podívat ještě dál do linie vašich předků. Tam vznikla spousta bolesti, křivd, ublížení a zatracení, které nyní nesete v životě a možná o tom ani nevíte.

Pak se vám nedaří vystoupit z destrukčních vzorců a točíte se tak v začarovaném kruhu. 

 

Zároveň si od našich předků můžeme převzít i jejich pozitivní CTNOSTI a schopnosti, kteří oni zvládli a my máme nyní příležitost je aktivovat v našem energetickém poli.

 

Nastal čas, abychom proměnili nejen svou minulost, ale i minulost svých předků a uzavřeli tak inkarnační kruh. 

Jen tak se osvobodíme a budeme moci začít žít život v nové Zemi založené na lásce, přijetí a harmonii. 

Téma předků řeším se svými klienty čím dál častěji, a proto jsem se rozhodla pro vás vytvořit i tento meditační balíček ↓

Co v meditačním balíčku získáte?

  • 32 minutovou meditaci Předci a léčení rodové linie
  • 7 minutový Rituál uctění předků a uzavření minulosti
  • 2 vysvětlující videa
  • Podíváme se na zátěže a bolesti vašich předků a pomocí hluboké meditace a techniky Thetahealingu je pročistíme a proměníme. 
  • Předci nám však přináší i pozitivní schopnosti a CTNOSTI, které si v meditaci zvědomíme a aktivujeme v našem energetickém poli. 
  • Veškerý obsah najdete v členské sekci na stránkách Škola meditace (přístupy dostanete v den zaplacení balíčku)
  • Přístup do členské sekce máte neomezený, takže si sami můžete zvolit čas sledování videí, praktikování meditace a rituálu.

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí, učitelkou meditace a certifikovanou Thetahealing terapeutkou

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na meditace s vámi! 

Katka 

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Co o mých meditacích a kurzech říkají ostatní?

Katka je jeden z nejlaskavějších lidí, které znám. Její práce je jemná, ženská, ale neústupná (v tom nejlepším možném smyslu). Umí držet prostor každému s láskou a trpělivostí ❤🙏🏻. Její meditace jsou hluboké a její vhledy ještě víc. Jsem moc ráda za každé setkání. Kači, díky za super víkend, díky kterému se otevřely další dveře a poznání dalších krásných lidí 🙂❤🙏🏻 Jen tak dál! 🙂
Kateřina Baltrock
Katky meditace jsou výživné a nechat se jimi opečovávat celý víkend je prostě nejvíc! Vážím si této laskavé, čisté a pokorné ženy a těším na každé další setkání. S díky Denisa
Denisa Štástková
Pokud se chcete o sobě dozvědět něco více, Katčin program s meditacemi je pro vás. Meditace jsou transformační, "vytáhnou" z vás informace, s kterými pak můžete v každodennosti pracovat a tvořit život svých snů. Katka vám i poradí a můžete se doptat na to, co je vám nejasné. Jeden z nejlepších kurzů, které jsem absolvovala.
Pavla - absolventka online kurzu
Ďakujem Katke a vesmíru,že som ju mohla spoznať, Katka má úžasný dar, ktorý mi pomáha opäť objaviť samu seba, nájsť pokoj, kľud, harmóniu a pochopiť čo sa mi deje, pripomenula mi,že my sme tvorcami svojho života ,stačí len veriť v sami seba a byť v spojení so svojím vnútrom. Má úžasný ,ľudský a chapajuci prístup ,zároveň povie veci také aké sú a pomenuje veci pravým menom. Ďakujem ešte raz
Zuzana TurčanováThetahealing terapie online

Kolik meditační balíček stojí?

Cena balíčku je 590Kč

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Musím být online předem určený čas?

Ne, balíček s meditacemi a videi máte v členské sekci, kam máte přístup neomezený. Je tedy na vás, kdy budete meditace poslouchat. Potřebujete k tomu jen internetové připojení. Navíc, můžete si i meditace v mp3 stáhnout do svého mobilu/počítače a poslouchat je, i když jste offline.

Jak dlouho budu mít k meditacím přístup?

Přístup máte časově neomezený. Tedy můžete si k meditacím vracet, jak často budete chtít, třeba i za rok.

Nevadí, když jsem v meditacích úplný začátečník?

To vůbec nevadí, meditace jsou uzpůsobené tak, že působí na vaše podvědomí a léčí co je potřeba. Stačí se uvolnit a otevřít se mému vedení.

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!