Online meditace

Harmonizace těla a mysli

Harmonizuji a uzdravuji své tělo i mysl

 Potřebujete se zklidnit, uvolnit stres a napětí, uzdravit své tělo i mysl a klidně spát?

Pak je tento meditační balíček právě pro vás!

 V tomto balíčku získáte 4 meditace, které vám pomohou uvolnit stres a napětí, zharmonizovat vaše tělo i mysl, vyladit vaše čakry, tak aby energie volně proudila a vy jste naplno využívali svou sílu. A poslední meditaci pro tak důležitý klidný a hluboký ozdravný spánek.

K čemu vám tyto meditace pomohou?

 • Prostřednictvím meditace se naučíte uvolňovat ze stresu a napětí
 • Začnete využívat své podvědomí a mysl k uzdravování těla a proměně svého života
 • Vyčistíte si vnitřní bloky, strachy, bolestinegativní programy v mysli
 • Rozproudíte svá energetická centra, aktivujete vnitřní sílu a naplno ji začnete využívat ve svém životě
 • využijete meditaci k uvolnění před usnutím a přechodu do hlubokého blahodárného spánku
 • Naučíte se využívat andělskou pomoc, která ještě mnohonásobně zvýší celkový ozdravný proces.

Témata jednotlivých meditací

 • 1
  Meditace na uvolnění stresu a napětí
  Jste v neustálém stresu a shonu ať už v práci či doma, neumíte se sami zklidnit a uvolnit? Pak je tato meditace právě pro vás. Můžete si ji stáhnout do svého mobilu a diskrétně pustit do sluchátek v okamžiku, kdy se potřebujete zklidnit.
 • 2
  Uzdravující meditace
  Jste nemocní, vyčerpaní či dlouhodobě řešíte nějaký zdravotní problém? Tato meditace vám pomůže zharmonizovat a uzdravit své bolístky na fyzické i mentální rovině a nasměruje na témata, která s vaší nemocí souvisí. Můžete si tak pomoci k rychlejšímu uzdravení při lehké i těžší nemoci.
 • 3
  Meditace na harmonizaci čaker
  Máte málo energie či cítíte, že na některých místech na těle energie neproudí? Tato meditace vám pomůže pročistit a zharmonizovat vaše energetická centra, tak aby ve vašem těle volně prodila energie a aktivovala se vnitřní síla. Zároveň si zvědomíte, kde vám energie neteče, s jakým tématem to ve vašem životě souvisí a jak to můžete proměnit. Tuto meditaci vnímám jako velmi silnou a intenzivní, proto zde využíváme andělskou ochranu, aby celý proces proběhl jemně a v souladu s vámi a mohli jste si ji dělat sami z pohodlí domova.
 • 4
  Meditace pro klidný spánek
  Nemůžete usnout či špatně a povrchně spíte? Tato meditace vám pomůže se zklidnit, uvolnit a přejít do hlubokého uvolněného spánku.

Jak online meditace probíhají prakticky?

Kurz obsahuje 4 lekce s meditacemi, která vám pomohou s jednotlivými tématy.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, 18 - 30 min. řízenou meditaci a často kladené otázky.

Doporučuji, aby jste si každou meditaci alespoň 2 - 3 zopakovali nebo ji zahrnuli do denních či večerních rituálů. Jen opakovanou praxí může nastat postupné zklidnění a proměna. 

Přístup do kurzu máte časově neomezený a jednotlivé lekce procházet dle aktuální potřeby.

Není nutné začít hned po zakoupení kurzu, ale kdykoliv až budete mít čas. Každý si kurzem prochází individuálně dle svých potřeb.

Pokud jste již prošli Online kurzem základů meditace či online kurzem Proměna Života, tak máte skvělý bonus a můžete plynule navázat. Pokud ne, tak to nevadí. Uzpůsobila jsem kurz, tak aby podmínka absolvování těchto kurzů nebyla nutná.

Mám pro vás ještě BONUS!

Uzavřenou Facebookovou skupinu  pro účastníky online kurzů Školy meditace, pro vzájemné sdílení zkušeností a prožitků.

Zároveň se zde můžete ptát, pokud si s něčím nevíte rady nebo něčemu nerozumíte. Slouží také jako vzájemná podpora s ostatními meditujícími v bezpečí uzavřené FB skupiny.

Nejste si jistí, zda jsou meditace právě pro vás?

Tak nejdříve vyzkoušejte Zklidňující nebo Léčivou meditaci, které vám nabízím ZDARMA. 

 

Jak jsem se k meditaci a práci s podvědomím dostala já?

Už od dětství jsem toužila poznat jak život funguje a jaký je jeho skutečný smysl.

Nechápala jsem proč si lidé ubližují a dělají si naschvály. Proč musíme stále plnit nějaké úkoly a přání ostatních i když to tak necítíme. Vnitřně jsem ale věděla, že to všechno i celý život má nějaký hlubší smysl a že tomu všemu chci porozumět.  

Už při studiu jsem začala navštěvovat různé sebepoznávací semináře, kurzy, regresní terapie a meditace a život se mi pomalu začal měnit.

Postupně jsem zjišťovala, že svět si vytváříme sami a že vždycky, když se mi něco nelíbí a chci to změnit, tak musím začít nejdřív u sebe. Přestala jsem žít podle druhých a obviňovat je i sebe a začala tvořit svůj vlastní život podle svých představ.

Meditaci, práci s podvědomím a programy mysli se věnuji již téměř 20 let a vím, že je to opravdu geniální a funkční nástroj, který máme navíc neustále u sebe.

A proto jsem i vytvořila tento balíček meditací, abych vás naučila jak si můžete  i vy zharmonizovat svůj život a vytvořit si jej podle svých přání a snů. 

Co o mých meditacích říkají ostatní?

Ahoj Katko, moc ti děkuji za tvůj balíček meditací, jsou úžasné 🙂, právě jsem si stáhla i meditaci tvého manžela a už se těším, až si poslechnu. Za vše moc děkuji a přeji ti pěkné podzimní dny.
Silvie Kotačková
Moc se těším z nových meditací, u nás totiž už víc než rok frčí skoro denodenně, jednou mi naskočila ta tvoje nejstarší meditace v mobilu po pohádce na uspání a od té doby je Jasmínka chce pořád dokola. Máme i přímo dětské meditace, ale ona chce většinou "starou Katku Škorničkovou" 🙂 Moc díky!!! Je to u nás neocenitelná pomoc při náročném uspávání.
Tereza Kudlejová
Dobrý den, děkuji Vám za krásné meditace harmonizace těla a mysli. Při jejich poslouchání se naprosto uvolním a zklidním. Ještě jednou moc děkuji.
Jaromír

Kolik tento balíček meditací stojí?

Celý balíček meditací získáte za 690 Kč

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud vás meditace neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skornickova.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!