Balíček meditací

Harmonizace těla a mysli

Harmonizuji a uzdravuji své tělo i mysl

 Potřebujete se zklidnit, uvolnit stres a napětí, uzdravit své tělo i mysl a klidně spát?

Pak je tento meditační balíček právě pro vás!

 V tomto balíčku získáte 4 meditace, které vám pomohou uvolnit stres a napětí, zharmonizovat vaše tělo i mysl, vyladit vaše čakry, tak aby energie volně proudila a vy jste naplno využívali svou sílu. A poslední meditaci pro tak důležitý klidný a hluboký ozdravný spánek.

K čemu vám tyto meditace pomohou?

 • Prostřednictvím meditace se naučíte uvolňovat ze stresu a napětí
 • Začnete využívat své podvědomí a mysl k uzdravování těla a proměně svého života
 • Vyčistíte si vnitřní bloky, strachy, bolestinegativní programy v mysli
 • Rozproudíte svá energetická centra, aktivujete vnitřní sílu a naplno ji začnete využívat ve svém životě
 • využijete meditaci k uvolnění před usnutím a přechodu do hlubokého blahodárného spánku
 • Naučíte se využívat andělskou pomoc, která ještě mnohonásobně zvýší celkový ozdravný proces.

Témata jednotlivých meditací

 • 1
  Meditace na uvolnění stresu a napětí
  Jste v neustálém stresu a shonu ať už v práci či doma, neumíte se sami zklidnit a uvolnit? Pak je tato meditace právě pro vás. Můžete si ji stáhnout do svého mobilu a diskrétně pustit do sluchátek v okamžiku, kdy se potřebujete zklidnit.
 • 2
  Uzdravující meditace
  Jste nemocní, vyčerpaní či dlouhodobě řešíte nějaký zdravotní problém? Tato meditace vám pomůže zharmonizovat a uzdravit své bolístky na fyzické i mentální rovině a nasměruje na témata, která s vaší nemocí souvisí. Můžete si tak pomoci k rychlejšímu uzdravení při lehké i těžší nemoci.
 • 3
  Meditace na harmonizaci čaker
  Máte málo energie či cítíte, že na některých místech na těle energie neproudí? Tato meditace vám pomůže pročistit a zharmonizovat vaše energetická centra, tak aby ve vašem těle volně prodila energie a aktivovala se vnitřní síla. Zároveň si zvědomíte, kde vám energie neteče, s jakým tématem to ve vašem životě souvisí a jak to můžete proměnit. Tuto meditaci vnímám jako velmi silnou a intenzivní, proto zde využíváme andělskou ochranu, aby celý proces proběhl jemně a v souladu s vámi a mohli jste si ji dělat sami z pohodlí domova.
 • 4
  Meditace pro klidný spánek
  Nemůžete usnout či špatně a povrchně spíte? Tato meditace vám pomůže se zklidnit, uvolnit a přejít do hlubokého uvolněného spánku.

Jak to probíhá prakticky?

Balíček obsahuje 4 lekce s meditacemi, která vám pomohou s jednotlivými tématy.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, 18 - 30 min. řízenou meditaci v mp3 a často kladené otázky.

Doporučuji, aby jste si každou meditaci alespoň 2 - 3 zopakovali nebo ji zahrnuli do denních či večerních rituálů. Jen opakovanou praxí může nastat postupné zklidnění a proměna. 

Přístup do členské sekce máte po dobu 1 roku a jednotlivé lekce procházet dle aktuální potřeby.

Není nutné začít hned po zakoupení kurzu, ale kdykoliv až budete mít čas. Každý si kurzem prochází individuálně dle svých potřeb.

Pokud jste již prošli Online balíček základů meditace či online balíček Proměna Života, tak máte skvělý bonus a můžete plynule navázat. Pokud ne, tak to nevadí. Uzpůsobila jsem kurz, tak aby podmínka absolvování těchto kurzů nebyla nutná.

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Kdo jsem já?

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a učitelkou meditace

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na vás uvnitř kurzu! 

Katka 

Co o mých meditacích říkají ostatní?

Ahoj Katko, moc ti děkuji za tvůj balíček meditací, jsou úžasné 🙂, právě jsem si stáhla i meditaci tvého manžela a už se těším, až si poslechnu. Za vše moc děkuji a přeji ti pěkné podzimní dny.
Silvie Kotačková
Moc se těším z nových meditací, u nás totiž už víc než rok frčí skoro denodenně, jednou mi naskočila ta tvoje nejstarší meditace v mobilu po pohádce na uspání a od té doby je Jasmínka chce pořád dokola. Máme i přímo dětské meditace, ale ona chce většinou "starou Katku Škorničkovou" 🙂 Moc díky!!! Je to u nás neocenitelná pomoc při náročném uspávání.
Tereza Kudlejová
Dobrý den, děkuji Vám za krásné meditace harmonizace těla a mysli. Při jejich poslouchání se naprosto uvolním a zklidním. Ještě jednou moc děkuji.
Jaromír

Kolik tento balíček meditací stojí?

Celý balíček meditací získáte za 690 Kč

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud vás meditace neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!