Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí, učitelkou meditace a certifikovanou Thetahealing terapeutkou

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na meditace s vámi! 

Katka 

Už od dětství jsem byla jiná, vnímala jsem duše a energie lidí a mluvila se zvířaty. Viděla jsem však, že ostatní to tak nemají a nevěděla, co s tím mám dělat. Rodiče a blízcí mi to neuměli vysvětlit, tak jsem tento dar postupem času v sobě uzavřela. Naučila jsem se v životě fungovat tak jak to dělají ostatní a být tak " normální a přijatelná".

Stále mě to ale táhlo k pomoci lidem, dětem a zvířatům, rozum však nakonec převládl a ubrala jsem se ekonomickým směrem.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou se specializací psychologie a personalistika, abych tam tu pomoc lidem alespoň trošku měla 🙂

Po škole jsem začala pracovat a budovat kariéru v „business“ světě a díky mé cílevědomosti mi to šlo velmi dobře. Postupovala jsem výš a výš a zvyšovala si tak svoji „hodnotu“, po vzoru ostatních.

Postupně jsem prošla několika firmami včetně úspěšných nadnárodních korporací. Nejvíce jsem se věnovala online marketingu, který je i dodnes mojí srdeční záležitostí. Jsem Vodnář, takže poznávat nové věci a k tomu ještě "virtuální" prostě miluju 🙂

Stále mi ale něco chybělo, něco hlubšího, širší rozměr, souvislosti a smysl života. Postupně už při studiu jsem začala navštěvovat různé sebepoznávací semináře a kurzy a život se mi začal měnit.

Největším zlomem pro mě ale byla regresní očista a meditace s Ernestínou Velechovskou, která mi úplně změnila život, pohled na lidi a celý okolní svět. Připadala jsem si jako bych se znovu narodila, úplně jiná, taková víc svá a vnitřně vyrovnaná. Začala jsem chápat hlubší souvislosti života. A proto jsem se později i přihlásila na její víceletý terapeutický výcvik.

Postupně jsem zjišťovala, že svět si vytváříme sami a že vždycky, když se mi něco nelíbí a chci to změnit, tak musím začít nejdřív u sebe. Přestala jsem žít podle druhých a obviňovat je i sebe a začala tvořit svůj vlastní život podle svých představ.

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Z pročišťováním těla a mysli se mi začalo postupně aktivovat zpět mé vnímání duší, energií lidí a světa a cítila jsem, že se tento talent čím dál více projevuje a rozvíjí. A pak jednou po regresní očistě se mi tento dar projevil naplno a vše mi najednou začalo dávat smysl, celý můj život a mé poslání.

Dostala jsem dar vnímat jemnohmotné energie, úroveň duše, možnost číst některé informace z aury a energetického pole člověka.

Mám úžasného muže, dva malé syny a fenku Arinku, kteří jsou mojí velkou láskou, radostí a zároveň oporou. Miluju jógu, zdravou stravu, bylinky, přírodu, cestování, zpěv, tanec, poznávání nových věcí, lidí a mám ráda zvířata kolem sebe. Jsem tvůrkyní svého života a užívám si tu rozmanitost a jedinečnost každého okamžiku, který můžu tady na Zemi prožívat.

Můžu nyní říct, že si vědomě tvořím svůj život, rozumím jeho zákonitostem a přetvářím si jej podle svých přání a snů.

Cítím, že nazrál čas naplnit své poslání a touhu pomáhat lidem. Chci předávat dál své dary a co jsem se sama naučila, vyzkoušela a s nadšením zjistila, že funguje.

A proto jsem i vytvořila tyto stránky, kde nabízím řízené meditace, online meditace a meditační kurzy a semináře či individuální Thetahealing sezení a hlubinné terapie

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Těším se na společné objevování a spolu-tvoření.

S láskou a úctou

Katka Škorničková

Moje absolvované kurzy

Kurzy pro terapeuty: 
  • Jsem certifikovaná terapautka metody léčení ThetaHealing® 
  • Terapeutický výcvik (5ti letý) "Akademie života" (meditační techniky, mentální harmonizace, práce s podvědomím, hledání příčin zdravotních problémů, uzdravování, řešení vztahových záležitostí) - lektor Ernestína Velechovská
  • Kurz regresní terapie - lektor Míla Lukášová
  • Kurz a Škola reflexní terapie - lektoři: Beáta a Julius Patakyovi
  • Kurz aromaterapie - lektor: Karel Hádek
  • Kurz Feng Šuei - harmonizace prostoru -  lektor: Ing. Jiří Šmikmátor

Další absolvované kurzy a semináře:

  • Konstelace - lektor: Jan Bílý, Petra Nel Smolová
  • Modrá alfa - lektoři Ernestína a Petr Velechovský