Kurz meditace v Brně

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl a uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě?

Pak je tento jednodenní meditační kurz právě pro vás!

  • Naučíte se jak prostřednictvím meditace zklidnit a uvolnit své tělo a mysl
  • Budu vás učit pracovat se svým podvědomím a programy mysli, tak aby jste poznali sami sebe a chápali proč se vám to či ono děje
  • Zjistíte co je vaše přirozenost, co vám chybí nebo naopak přebývá
  • Jaké je vaše poslání, dary či talenty
  • Naučíte se harmonizovat své tělo a jak si pomoci v nemoci
  • Pochopíte své vztahy, co vám lidé zrcadlí a jak si můžete pomoci
  • Porozumíte souvislostem ve svém životě a vykročíte na cestu tvorby svého života podle svých představ a snů

Podíváme se na vaše vnitřní dítě, spojíte se se svým vnitřním průvodcem, aktivujete svou vnitřní sílu a rozkryjete si své dary a talenty.

Budeme meditovat, povídat si, společně tvořit, malovat a diskutovat o svých zkušenostech a prožitcích.

Kurz uzpůsobuji tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termíny:  všechny své kurzy z Brna přesouvám na Vysočinu do meditačního centra Oáza srdce, Horní Bradlo. Nebo můžete využít Prahu. 

Cena: 

Místo konání: 

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

V případě zrušení účasti méně než 7 dní předem je storno platby za seminář 100% (hradíte celou cenu semináře i v případě neúčasti).
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo 🙂 Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová
Milá Katko, tvůj kurz meditace mě nadchl. Celá léta jsem se snažila proniknout do hlubin meditace, ale nikdy se mi to úplně nepodařilo. Na kurzu 4. března jsem si prošla čtyřmi meditacemi a musím říct, že od té doby medituji téměř pravidelně, nyní obden. Zatím pracuji jen s léčivou meditací, mám pocit, že to je pro mě momentálně prvotní. Vytvořila jsi úžasnou atmosféru, povídání i meditace byly krásně uvolňující. I tvá ukázka mentálního léčení bolesti byla pěkná a nakonec i použita v okamžité praxi. V budoucnu se chystám navštívit i meditaci s Archanděly.
Romana Šneidrová

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Léčivá meditace ZDARMA

Stáhněte si 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. 

 

0 lidí poslouchá léčivou meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo.