Kurz meditace v sobotu 26.11.  v Praze

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl a uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě?

Pak je tento jednodenní meditační kurz právě pro vás!

  • Naučíte se jak prostřednictvím meditace zklidnit a uvolnit své tělo a mysl
  • Budu vás učit pracovat se svým podvědomím a programy mysli, tak aby jste poznali sami sebe a chápali proč se vám to či ono děje
  • Zjistíte co je vaše přirozenost, co vám chybí nebo naopak přebývá
  • Jaké je vaše poslání, dary či talenty
  • Naučíte se harmonizovat své tělo a jak si pomoci v nemoci
  • Pochopíte své vztahy, co vám lidé zrcadlí a jak si můžete pomoci
  • Porozumíte souvislostem ve svém životě a vykročíte na cestu tvorby svého života podle svých představ a snů

Budeme meditovat, povídat si, společně tvořit, malovat a diskutovat o svých zkušenostech a prožitcích.

Kurz uzpůsobuji tak, aby byla vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termín: sobota 26.11. od 10:00 do cca 18:00 (registrace od 9:30)

Cena: 1290 Kč (platba nevratné zálohy ve výši 690 Kč předem na účet přes přihlašovací formulář níže, zbytek částky 600 Kč v hotovosti  na místě nebo platba celkové částky předem).

Místo konání: Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

Milá Katko, vím už nějakou dobu, že moje duše volá po cestě, která je mi určena. Některé věci, které procházejí mým životem mě přibrzdily nebo ba naopak mi došlo, že bych za ně měla hodně děkovat. Jsem pod velkým vlivem stresu a osud mě k Vám přivedl tak, jak měl. Setkání bylo naprosto úžasné. Skoro by nestačily ani ty 3 hodinky. Během meditace jsem si uvědomila – doťukla věci, které mám nejvyšší čas vyřešit, aby se mi otevřela moje cesta. Pod Vašim úžasným vedením mi došlo, jak se opakuji věci z minulosti bez ukazování na někoho jiného, ale hledání v sobě. Děkuji Vám za toto všechno – rychlou pomoc, vzkaz určený pro mě, úžasnou empatii...Váš dar naslouchaní, vnímání, porozumění a hlavně nasměrování. S láskou, pokorou a úctou k Vám, Ilonka
Ilona Hláčiková
Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina
Milá Katko, děkuji za Tvou uzdravující a uklidňující meditaci. Unáší nás na vlnách Tvého příjemného hlasu a mohla jsem si tak užít sebe-léčení, sebe-přijetí a sebe-lásku. Meditace přináší pokoj, lásku a radost ze života. Načerpala jsem síly a báječně si odpočinula. Katko, děkuji a přeji hodně dalších usmívajích se a spokojených meditujících….
Monika Tesařová

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí