Meditační kurz

Proměna Života v Praze

Chcete se naučit meditovat, porozumět programům své mysli a začít proměňovat sami sebe a svůj život?

Pak je tento jednodenní kurz právě pro vás!

Zaměříme se na klíčová témata, která zásadním způsobem ovlivňují váš život a jeho prožívání. Odkryjeme bloky s tématem spojené a začneme přeprogramovávat vaši mysl, tak aby jste cítili lásku, radost a hojnost uvnitř i navenek. Budeme se učit uzdravovat vaši mysl a tělonastartujeme proměnu vašeho života.

Budeme se věnovat tématům sebepřijetí a sebelásky, vnitřního dítěte, rodičům, tématu strachu, léčení těla a vnitřní ženy/muže.

Budeme meditovat, společně tvořit, povídat si o svých zkušenostech a prožitcích.

Není nutná předchozí meditační praxe.

Těším se na vás

Kateřina Škorničková

Termín:  

nové termíny budou upřesněny

vždy od 10:00 do cca 18:00 (registrace od 9:30)

 

Cena: 1500 Kč 

Místo konání: Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

V případě zrušení účasti méně než 7 dní předem je storno platby za seminář 100% (hradíte celou cenu semináře i v případě neúčasti).
Zdravím Katko 😍 pořád Vás mám v mysli a s Nikol si povídáme o zážitcích ze soboty 😉 Od té doby mám v sobě větší klid a mír ❤ cítím i větší svobodu a chuť poznávat nepoznané ... Děkuji že jsem měla tu možnost Vás poznat. A věřím, že to nebylo naposledy. S láskou Věra
Věra Birdácsová
Ahoj Katko, jak už to bývá, v životě člověk bývá nahoře, ale i dole. To mě opět donutilo uvědomit si další věci, více se vrátit k sobě a pokračovat v duchovní cestě. Vždy mě lákalo mystično, východní filosofie, spiritualita. V těchto obdobích se vždy objevil nový člověk v mém životě, který mě posunul dále a měl naučit další věci. Na Tvé stránky jsem narazil náhodou na FB a stáhl si Tvé meditace zdarma, jelikož jsem potřeboval utišit mysl. Zároveň z Tvého hlasu vyzařoval příjemný klid a tak jsem koukl na Tvé stránky a vycítil, že asi budeš další duchovně smýšlející člověk v mém životě . Meditace se už u mě projevila v životě, ale většinou spontálně. Již nějakou dobu jsem přemýšlel, že by to nebylo špatný umět řízeně. Navíc asi jako každý v sobě řešíme jistá témata. A tak jsem se rozhodl navštívit terapie u Tebe a též mě zaujal kurz "Meditace Proměna života". Chtěl bych zpětně touto formou poděkovat a hlavně docenit Tvoje terapie, meditace, motivaci a impulz ke změně a další uvědomění v mém životě. Meditaci jsem od kurzu zopakoval několikrát a je to lepší a lepší. Hodně mi pomáhá vstup do meditačního prostoru, setkání s průvodcem a potom vstup kamkoli, co si duše dokáže představit a co si dokáže vyprojektovat. A samozřejmě napojení na "Tu" léčivou a povznášející energii, která prostupuje tělem... Oceňuji i Tvou odvahu a poslání, které pro lidi děláš. Díky.
Marcel

Dárkový poukaz pro vaše blízké

Na jakýkoliv kurz či seminář případně individuální sezení můžete využít i DÁRKOVÝ POUKAZ. Stačí napsat na email.: katka@skolameditace.cz a ráda vám jej připravím.

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí