Meditační seminář pro pokročilé

Cesta Duše

Chcete ještě více proniknout do tajů a hloubky meditace, objevit krásu své duše, poznat kým opravdu jsem a nastoupit na cestu hlubokého duchovního poznání?

Pak vás zvu na tento 2 denní prožitkový meditační seminář pro pokročilé. 

Žijeme v Matrixu a díváme se na svět jen klíčovou dírkou. Využíváme tak své schopnosti, možnosti a mozkovou kapacitu jen z pár procent. Pojďme se z Matrixu odpojit a vstoupit do světa nových schopností a možností, které naše duše má? Probuzením své duše můžeme začít žít novou kvalitu svého života.

Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se se svou duší, odkrývat její hloubku a krásu a objevovat tak své nové možnosti, talenty a schopnosti na úrovni duše.

Tento seminář je pro pokročilé, kteří už mají alespoň malou zkušenost s meditací. 

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termín: 

21. - 22.8.2021 PRAHA (začátek vždy v 10:00 konec cca v 18:00)

5.-7.11.2021 Meditační centrum Oáza Srdce, HORNÍ BRADLO, Vysočina (začátek v pátek v 18:00, konec v neděli cca 15:00) 

10. - 11.12.2021 PRAHA (začátek vždy v 10:00 konec cca v 18:00)

Cena: 3000 Kč (kurzovné)

+ navíc cena ubytování a strava Oáze Srdce v Horním Bradle

Cena bytování + plná penze za 2 dny:  1380 - 1880 Kč podle typu pokoje (více info na www.oazasrdce.cz). Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Je objednaná
výborná vegetariánská strava, abychom tělo nezatěžovali a dobře se nám meditovalo :-)
Platba ubytování a stravy bude až na místě v den příjezdu přímo hotelu.

Je možné zrušení účasti ve lhůtě 14 dní předem bez udání důvodu bez storno poplatku.
Ve lhůtě kratší než 14 dní platíte 100% kurzovného pokud za sebe neseženete náhradu.
V případě COVIDu těsně před konáním (potvrzení s výsledkem pozitivního testu) o nic nepřijdete  a domluvíme se na posunu na další termín, který vám bude vyhovovat.

Místo konání: 

Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

Vzdělávací a meditační centrum OÁZA SRDCE, Vršov 19, Horní Bradlo ( www.oazasrdce.cz)

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

 

Ahoj Katko, chtěla jsem ti moc poděkovat za včerejší prožitek. Při meditacích se ukázaly věci, které jsem nečekala a otevřelo mi to oči. Jsem dnes jak vyměněná, uvolněná, naprosto odevzdaná, šťastná. Byl to moc krásný den, i když vyčerpávající. A když mi andělské karty odpověděly na můj dotaz, zda současný muž, který vstupuje do mého života je tím pravým /protože to tak cítím/ a oni mi to potvrdily, jen to celý prožitek umocnilo :-). A to, jací lidé se toho účastnili, přispělo k celkové příjemné a uvolněné atmosféře /aspoň pro mě/. Držím Vám oběma pěstě a budu se těšit na někdy příště
Lenka P.
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo :-) Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová
Ahoj Katka, Já som sa cca před pol rokom zúčastnila tvojho kurzu meditace s Archandeli. Tento kurz a práca s anjelmi mi velmi pomohli a změnili život k lepšiemu. Nebolo to vždy vsetko jednoduché, mala som aj dní plně slz, ale velmi mi to otvorilo oči a hlavně srdce. Chcem ti velmi, velmi podakovat za prácu, ktoru robis. Věřím, že tvoje kurzy pomohli viacerym ludom, pokračuj prosím vo svojej práci, je to úžasné :) Dakujem :)
Katka

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Léčivá meditace ZDARMA

Stáhněte si 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. 

 

0 lidí poslouchá léčivou meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo.