Meditační seminář pro pokročilé

Cesta Duše

Chcete ještě více proniknout do tajů a hloubky meditace, objevit krásu své duše, poznat kým opravdu jsem a nastoupit na cestu hlubokého duchovního poznání?

Pak vás zvu na tento prožitkový meditační seminář pro pokročilé. 

Žijeme v Matrixu a díváme se na svět jen klíčovou dírkou. Využíváme tak své schopnosti, možnosti a mozkovou kapacitu jen z pár procent. Pojďme se z Matrixu odpojit a vstoupit do světa nových schopností a možností, které naše duše má? Probuzením své duše můžeme začít žít novou kvalitu svého života.

Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se se svou duší, odkrývat její hloubku a krásu a objevovat tak své nové možnosti, talenty a schopnosti na úrovni duše.

Tento seminář je pro pokročilé, kteří už mají alespoň malou zkušenost s meditací. 

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termín: 

neděle 21.3.2021 od 10:00 do cca 18:00 (registrace od 9:30)

Cena: 1500 Kč 

Místo konání: Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

V případě zrušení účasti méně než 7 dní předem je storno platby za seminář 100% (hradíte celou cenu semináře i v případě neúčasti).

Ahoj Katko, chtěla jsem ti moc poděkovat za včerejší prožitek. Při meditacích se ukázaly věci, které jsem nečekala a otevřelo mi to oči. Jsem dnes jak vyměněná, uvolněná, naprosto odevzdaná, šťastná. Byl to moc krásný den, i když vyčerpávající. A když mi andělské karty odpověděly na můj dotaz, zda současný muž, který vstupuje do mého života je tím pravým /protože to tak cítím/ a oni mi to potvrdily, jen to celý prožitek umocnilo :-). A to, jací lidé se toho účastnili, přispělo k celkové příjemné a uvolněné atmosféře /aspoň pro mě/. Držím Vám oběma pěstě a budu se těšit na někdy příště
Lenka P.
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo :-) Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová
Ahoj Katka, Já som sa cca před pol rokom zúčastnila tvojho kurzu meditace s Archandeli. Tento kurz a práca s anjelmi mi velmi pomohli a změnili život k lepšiemu. Nebolo to vždy vsetko jednoduché, mala som aj dní plně slz, ale velmi mi to otvorilo oči a hlavně srdce. Chcem ti velmi, velmi podakovat za prácu, ktoru robis. Věřím, že tvoje kurzy pomohli viacerym ludom, pokračuj prosím vo svojej práci, je to úžasné :) Dakujem :)
Katka

Dárkový poukaz pro vaše blízké

Na jakýkoliv kurz či seminář případně individuální sezení můžete využít i DÁRKOVÝ POUKAZ. Stačí napsat na email.: katka@skolameditace.cz a ráda vám jej připravím.

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Léčivá meditace ZDARMA

Stáhněte si 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. 

 

0 lidí poslouchá léčivou meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo.