Meditační večer - online setkání

Tato doba nám přináší nové výzvy a zároveň otevírá skryté bolesti, křivdy a strachy. Celý náš život je naruby ať už se to týká práce, vztahů, nemoci či našich hodnot a postojů.  Vše co se nám nyní děje má hluboký smysl, jen je potřeba tomu porozumět a své strachy a omezení proměnit v tvořivou sílu.

Proto jsem pro vás vytvořila online meditační setkání, kde se můžeme alespoň virtuálně potkat a skrze meditaci a hlubokou práci v podvědomí uvidět nové možnosti a cesty. Zároveň vám meditace pomůže se zklidnit a uvolnit a získáte tak novou energii. 

  • Budeme si povídat o tématech z vaší každodennosti, která vás trápí a se kterými si nevíte rady

  • Provedu vás řízenou meditací, která vám pomůže se zklidnit a uvolnit a zároveň posvítí na vaše téma v podvědomí. Rozkryjeme si souvislosti a pročistíme skryté strachy a bloky.
  • Součástí večera je vzájemné sdílení v bezpečí uzavřené skupiny
  • Kurz uzpůsobuji tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe
  • Záznam řízené meditace bude k dispozici všem přihlášeným účastníkům, pokud by si ji chtěli doma znovu zopakovat nebo se nestihli online setkání zúčastnit.
  • Jednotlivá setkání na sebe nenavazují. Vždy se naladíme na aktuální téma, které řeší většina účastníků a kvalitu času. Rovněž řízená meditace bude vždy jiná na míru.

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termíny:  

úterý 2.3.2021 od 18:00 do 20:00 

pondělí 15.3.2021 od 18:00 do 20:00 

čtvrtek 1.4.2021 od 18:00 do 20:00 

další termíny budou vypsány dle zájmu každých 14 dní.

Cena: 500 Kč za večer

Kde: Online setkání přes aplikaci ZOOM - účastníci předem obdrží odkaz na přihlášení do online místnosti (pro online setkání je potřeba PC s funkční kamerou nebo alespoň mikrofonem nebo tablet či mobil, dále internetové připojení a nainstalovanou aplikaci ZOOM)

Pokud máte o meditační večer zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

V případě zrušení účasti méně než 5 dní předem je storno platby za meditační večer 100% (hradíte celou cenu  i v případě neúčasti).
Milá Katko, tvůj kurz meditace mě nadchl. Celá léta jsem se snažila proniknout do hlubin meditace, ale nikdy se mi to úplně nepodařilo. Na kurzu 4. března jsem si prošla čtyřmi meditacemi a musím říct, že od té doby medituji téměř pravidelně, nyní obden. Zatím pracuji jen s léčivou meditací, mám pocit, že to je pro mě momentálně prvotní. Vytvořila jsi úžasnou atmosféru, povídání i meditace byly krásně uvolňující. I tvá ukázka mentálního léčení bolesti byla pěkná a nakonec i použita v okamžité praxi. V budoucnu se chystám navštívit i meditaci s Archanděly.
Romana Šneidrová
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo :-) Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí