2 denní prožitkový seminář

Andělské a Archandělské meditace

Chcete začít komunikovat s anděly a archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? Nebo už dlouho řešíte nějaké téma a neumíte si sami pomoci?

Pak je tento dvoudenní prožitkový seminář právě pro vás!

Pomocí meditace a různých prožitkových cvičení se budeme propojovat s andělem strážným a  archanděly a učit se naslouchat jejich zprávám a poselstvím. 

Archandělé mají velkou transformační sílu, a proto nám mohou být nápomocní s naším problémem, strachem či blokem, se kterým si dlouho nevíme rady. Archandělská energie je sama o sobě velmi léčivá a jakékoliv propojení s archanděly podporuje harmonizaci našeho těla i mysli.

Tento seminář je silně transformační!

Budeme meditovat, společně tvořit, povídat si o svých zkušenostech a prožitcích.

Seminář je uzpůsoben tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Kapacita je omezená.

Těším se na vás

Kateřina Škorničková

Termín:  

9. - 10.10. od 10:00 do cca 18:00 (registrace od 9:30)

Cena: 3000 Kč  

Je možné zrušení účasti ve lhůtě 14 dní předem bez udání důvodu bez storno poplatku.
Ve lhůtě kratší než 14 dní platíte 100% kurzovného pokud za sebe neseženete náhradu.
V případě COVIDu těsně před konáním (potvrzení s výsledkem pozitivního testu) o nic nepřijdete a domluvíme se na posunu na další termín, který vám bude vyhovovat.

Místo konání: Moudrý dům, Za Kačabkou 5, Praha 10 – Hostivař

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skolameditace.cz

Milá Katko, již dlouho jsem koketovala s Anděly a i s meditací. Jenže ani jedno mi nefungovalo dle mé představy. Seminář s Anděly byl úžasný a plný velmi niterných příjemných dojmů. Po semináři, když jsem se probírala vzpomínkami a třídila si myšlenky mi došlo, že pokud nechám všemu volný průběh, bude mluvit moje srdce s vesmírem, jen to nesmím chtít za každou cenu řídit a chtít to mít dle těch svých představ. Byl to pro mě nesmírně osvobozující pocit a díky této zkušenosti i kurz Meditace byl o to silnější. Konečně jsem vplula, kam jsem potřebovala, a to díky Tvé pomoci a Tvému citlivému vedení. S úctou Velké Děkuji.
Daniela Horová
Milá Katko, v sobotu mě velice naplnila pozitivními zážitky Meditace s archanděly. Děkují ti za perfektní přípravu a provedení nás celým báječným dnem v Moudrém domě. Ještě jednou velký dík!!!
Vlasta
Ahoj Katko, chtěla jsem tobě i Dáše moc poděkovat za včerejší prožitek. Při meditacích se ukázaly věci, které jsem nečekala a otevřelo mi to oči. Jsem dnes jak vyměněná, uvolněná, naprosto odevzdaná, šťastná. Byl to moc krásný den, i když vyčerpávající. A když mi andělské karty odpověděly na můj dotaz, zda současný muž, který vstupuje do mého života je tím pravým /protože to tak cítím/ a oni mi to potvrdily, jen to celý prožitek umocnilo :-). A to, jací lidé se toho účastnili, přispělo k celkové příjemné a uvolněné atmosféře /aspoň pro mě/. Držím Vám oběma pěstě a budu se těšit na někdy příště
Lenka P.

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí