1 denní prožitkový seminář ONLINE PŘES ZOOM

Meditace a Tvorba Života

s Thétou ONLINE

Chcete se zbavit se závislostí a strachů, naučit se propojovat s energií Stvořitele a získat tak neomezený zdroj světla, bezpodmínečné lásky a přijetí?

Osvobodit se od svých destrukčních programů a přesvědčení, získat nadhled nad svým životem, proměnit své každodenní prožívání a stát se tak vědomými tvůrci svého života?

Pak je tento prožitkový seminář právě pro vás!

 • Pomocí meditace v hladině Théta se naučíte hluboce se zklidnit a napojit se na energii bezpodmínečné lásky a přijetí od Stvořitele
 • Budeme se věnovat vašim podvědomým destrukčním programům, přesvědčením a strachům, které ovládají váš život a brání vám žít naplno sami sebe. 
 • Osvojíte si konkrétní techniky, které vám pomohou projít zátěžové situace ve větší lehkosti a s větším nadhledem a porozuměním. 
 • Naučíte se jak léčit a harmonizovat své tělo. 
 • Budete se učit jak podpořit svůj záměr a jak pracovat s realizací svého přání/snu.
 • Zaměříme se i na váš nejvyšší potenciál a budeme se učit manifestaci vašeho budoucího Já, tak aby se stalo vaší pravou skutečností. 
 • Půjdeme do hluboké meditace a využijeme techniky THETAHEALINGU, které umí efektivně pracovat s našimi podvědomými destrukčními programy, strachy a traumaty a proměňovat je.

V jednotlivých MEDITACÍCH se zaměříme:

 • napojení na zdroj bezpodmínečné lásky/energii stvořitele,
 • pročistíme si čakry a uvolníme bloky nejen na úrovni těla, ale i mysli
 • pročistíme svou minulost i zátěže našich předků, které ovládají náš život a neumíme z nich sami vystoupit
 • podíváme se na naší sebehodnotu a sebelásku a proměníme naše staré vzorce, které nám brání se přijímat takoví jací jsme
 • napojíme se na váš nejvyšší potenciál a realizaci vašeho budoucího Já
 • spojíte se s vaší rodinou duše a bytostmi světla, které vás podpoří na vaší další cestě

Seminář uzpůsobuji tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termíny:  

termín bude upřesněn během prosince

od 9:30 - 17:00 ONLINE přes aplikaci ZOOM

Cena: 3000 Kč 

Jak bude seminář probíhat: 

Spojíme se v daný den a čas celá skupinka ONLINE přes aplikaci ZOOM, kterou si snadno stáhnete do počítače nebo mobilu (případně pomohu a nasměruji).

Celý den bude rozdělen do 4 bloků, kde každý bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny a mezi nimi bude vždy pauza cca 15- 20 minut. Přes oběd pak bude delší pauza cca 1 hodinu. Ukončení předpokládám mezi 17:00 - 18:00. Každý blok se bude skládat z uvodního povídání k tématu, následné meditace, sdílení vašich prožitků a případné nasměrování či vhled z mé strany k vašemu tématu a dalších podpůrných cvičení. 

Bude vytvořen záznam z celého dne, který následně dostanete k dispozici. Zrušení účasti z důvodu nemoci či jiné, proto není možné.

Doporučuji však zúčastnit se online semináře živě v daný čas, tak z něj budete mít největší přínos, protože využijete mou přímou podporu, vedení, můžete klást dotazy, které vyvstanou během kurzu a nasajete podporující energii celé skupiny.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

Katka je fantastický průvodce meditacemi, duchovním i profesním světem. To, jak umí skloubit duchovní a profesní sféru je unikátní a nesmírně silné. Katce vděčím za jedno z největších probuzení v životě.
Tomáš
Ahoj Kačko, děkuji moc za úžasný víkend. Připadala jsem si jako na jiném světě:) I když s meditacemi nějaké zkušenosti mám, toto jsem nečekala. Jak hluboko se lze pod Tvým vedením dostat. Meditace i Tvé postřehy a krásné vysvětlení mi otevřelo oči. Určitě budu pokračovat v dalším kurzu! Ilona
Ilona Jeníčková
Meditační s víkend s Katkou byl super. Katka je skvělá a umí návést a poradit. Opět jsem si dala dohromady další kus skládačky. Na kurzu byla super parta lidi. Už se těším na další meditační víkend. Doporučuji všem, kdo chce nalézt sám a odpovědi na svoje otázky, protože všechny odpovědi máme v sobě a ne venku. Soňa
Soňa Potůčková
Ahoj Katko:-) Chci Ti poděkovat za to, jak jsi vedla víkendový kurz meditace. Mně sice meditace zatím tolik nejdou (hlava do toho kecá), ale věřím, že mají velký smysl. Líbily se mi tvé osobní postřehy ke každému z nás a celkově, jak jsi celý kurz citlivě a pravdivě doprovázela slovně. Velmi to se mnou rezonovalo a rád jsem všemu naslouchal. Umíš říct i "nepříjemné" věci, co si člověk třeba nechce úplně přiznat, ale ve výsledku je to přínos a cenné info. A příjemně mě překvapilo, jak se dokázali mnozí účastníci otevřít a mluvit o svých osobních tématech a tvoje vnímavé, podporující reakce na ně. Díky a zdravím 😉 Petr Šíma
Petr Šíma
Ahoj Katko, Dekuji za velkou podporu a krasny vikend. Opravdu jsem si odpocinula a dozvedela mnoho pro me duleziteho. Nejsem clovek, ktery by se bezne chodil meditovat nebo se prilis zaobiral duchovnimi vecmi, ale citila jsem se tam velmi dobre a do ted dobre spim. Snazim se trochu meditovat. Byla si fajn a moc prijemna. Denisa Pikola
Denisa Pikola
Milá Katko, tvůj kurz meditace mě nadchl. Celá léta jsem se snažila proniknout do hlubin meditace, ale nikdy se mi to úplně nepodařilo. Na kurzu 4. března jsem si prošla čtyřmi meditacemi a musím říct, že od té doby medituji téměř pravidelně, nyní obden. Zatím pracuji jen s léčivou meditací, mám pocit, že to je pro mě momentálně prvotní. Vytvořila jsi úžasnou atmosféru, povídání i meditace byly krásně uvolňující. I tvá ukázka mentálního léčení bolesti byla pěkná a nakonec i použita v okamžité praxi. V budoucnu se chystám navštívit i meditaci s Archanděly.
Romana Šneidrová
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo 🙂 Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí