1 denní prožitkový seminář

Vědomá Tvorba Života

s Thétou

Chcete se zbavit nadvlády svých destrukčních programů a přesvědčení, získat nadhled nad svým životem, proměnit své každodenní prožívání a stát se tak vědomými tvůrci svého života?

Zbavit se závislostí a strachů, naučit se propojovat s energií Stvořitele a získat tak neomezený zdroj světla, bezpodmínečné lásky a přijetí?

Pak je tento prožitkový seminář právě pro vás!

  • Pomocí meditace v hladině Théta se naučíte hluboce se zklidnit a napojit se na energii bezpodmínečné lásky a přijetí od Stvořitele
  • Budeme se věnovat vašim podvědomým destrukčním programům, přesvědčením a strachům, které ovládají váš život a brání vám žít naplno sami sebe. 
  • Osvojíte si konkrétní techniky, které vám pomohou projít zátěžové situace ve větší lehkosti a s větším nadhledem a porozuměním. 
  • Naučíte se jak léčit a harmonizovat své tělo. 
  • Budete se učit jak podpořit svůj záměr a jak pracovat s realizací svého přání/snu.
  • Zaměříme se i na váš nejvyšší potenciál a budeme se učit manifestaci vašeho budoucího Já, tak aby se stalo vaší pravou skutečností. 
  • Půjdeme do hluboké meditace a využijeme techniky THETAHEALINGU, které umí efektivně pracovat s našimi podvědomými destrukčními programy, strachy a traumaty a proměňovat je.

Seminář uzpůsobuji tak, aby byl vhodný pro kohokoliv i bez předchozí meditační praxe.

Budeme v menší skupince kolem 10-15 lidí, proto neváhejte s přihlášením.

Těším se na vás

Katka Škorničková

Termíny:  

sobota 4. březen 2023 (začátek v 10:00 konec cca v 18:00) 

 

Cena: 3000 Kč 

Je možné zrušení účasti ve lhůtě 7 dní předem bez udání důvodu bez storno poplatku.
Ve lhůtě kratší než 7 dní platíte 100% kurzovného pokud za sebe neseženete náhradu.

Místo konání:

Mateřská školka Andělská, Čenovická 1085, Praha 9 - Újezd nad Lesy. Bližší popis cesty metrem a busem (případně vlakem) viz. Kontakt

Kontakt na případné ubytování v Praze 9 - Újezd nad lesy zašlu emailem. 

Pokud máte o kurz zájem, tak se přihlašte hned přes níže uvedené tlačítko, kapacita je omezena.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na mail: katka@skornickova.cz

Katka je fantastický průvodce meditacemi, duchovním i profesním světem. To, jak umí skloubit duchovní a profesní sféru je unikátní a nesmírně silné. Katce vděčím za jedno z největších probuzení v životě.
Tomáš
Ahoj Kačko, děkuji moc za úžasný víkend. Připadala jsem si jako na jiném světě:) I když s meditacemi nějaké zkušenosti mám, toto jsem nečekala. Jak hluboko se lze pod Tvým vedením dostat. Meditace i Tvé postřehy a krásné vysvětlení mi otevřelo oči. Určitě budu pokračovat v dalším kurzu! Ilona
Ilona Jeníčková
Meditační s víkend s Katkou byl super. Katka je skvělá a umí návést a poradit. Opět jsem si dala dohromady další kus skládačky. Na kurzu byla super parta lidi. Už se těším na další meditační víkend. Doporučuji všem, kdo chce nalézt sám a odpovědi na svoje otázky, protože všechny odpovědi máme v sobě a ne venku. Soňa
Soňa Potůčková
Ahoj Katko:-) Chci Ti poděkovat za to, jak jsi vedla víkendový kurz meditace. Mně sice meditace zatím tolik nejdou (hlava do toho kecá), ale věřím, že mají velký smysl. Líbily se mi tvé osobní postřehy ke každému z nás a celkově, jak jsi celý kurz citlivě a pravdivě doprovázela slovně. Velmi to se mnou rezonovalo a rád jsem všemu naslouchal. Umíš říct i "nepříjemné" věci, co si člověk třeba nechce úplně přiznat, ale ve výsledku je to přínos a cenné info. A příjemně mě překvapilo, jak se dokázali mnozí účastníci otevřít a mluvit o svých osobních tématech a tvoje vnímavé, podporující reakce na ně. Díky a zdravím 😉 Petr Šíma
Petr Šíma
Ahoj Katko, Dekuji za velkou podporu a krasny vikend. Opravdu jsem si odpocinula a dozvedela mnoho pro me duleziteho. Nejsem clovek, ktery by se bezne chodil meditovat nebo se prilis zaobiral duchovnimi vecmi, ale citila jsem se tam velmi dobre a do ted dobre spim. Snazim se trochu meditovat. Byla si fajn a moc prijemna. Denisa Pikola
Denisa Pikola
Milá Katko, tvůj kurz meditace mě nadchl. Celá léta jsem se snažila proniknout do hlubin meditace, ale nikdy se mi to úplně nepodařilo. Na kurzu 4. března jsem si prošla čtyřmi meditacemi a musím říct, že od té doby medituji téměř pravidelně, nyní obden. Zatím pracuji jen s léčivou meditací, mám pocit, že to je pro mě momentálně prvotní. Vytvořila jsi úžasnou atmosféru, povídání i meditace byly krásně uvolňující. I tvá ukázka mentálního léčení bolesti byla pěkná a nakonec i použita v okamžité praxi. V budoucnu se chystám navštívit i meditaci s Archanděly.
Romana Šneidrová
Milá Katko, ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za sobotní kurz meditace. Původně se mi to ráno vůbec nikam nechtělo, měla jsem za sebou docela nepříjemný rozhovor v práci, takže jsem si říkala, že se stejně nedokážu na nic soustředit, natož se věnovat meditování .... Naštěstí jsem dorazila a myslím, že v tu chvíli mě nic lepšího potkat nemohlo 🙂 Celý den panovala báječná atmosféra a každá jednotlivá meditace mi pomohla zklidnit mysl i tělo a poznat o sobě zase něco nového. Ten den strávený s Tebou a ostatními mi dodal neuvěřitelnou energii a já doufám, že naše setkání nebylo poslední.
Jarka Klejmová

Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí