Kurzy a semináře

Termíny:

Seminář Meditace jako cesta ke spokojenému životu

Chcete se naučit meditovat, porozumět programům své mysli a začít proměňovat sami sebe a svůj život? Rozkrýt si a proměnit své strachy, bloky a bolesti, které vám brání žít radostný a spokojený život? Pak je tento víkendový transformační seminář právě pro vás!

Termíny:

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl a uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě? Pak je tento jednodenní meditační kurz právě pro vás!

 

Termíny:

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a využívat je ve svém životě? Nebo už dlouho řešíte nějaké téma a neumíte si sami pomoci?

Pomocí meditace a různých prožitkových cvičení se budeme propojovat s andělem strážným a archanděly a učit se naslouchat jejich zprávám a poselstvím.

Tento seminář je silně transformační!

Termíny:

Chcete více proniknout do kouzla meditace, tajů svého vnitřního světa, programů mysli a začít proměňovat sami sebe a svůj život? Pak je tento kurz právě pro vás!

 

 

 

 

 

Termíny:

Chcete ještě více proniknout do tajů a hloubky meditace, objevit krásu své duše, poznat kým opravdu jsem a nastoupit na cestu hlubokého duchovního poznání?

Pak vás zvu na tento prožitkový meditační seminář pro pokročilé. 

Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se se svou duší, odkrývat její hloubku a krásu a objevovat tak své nové možnosti, talenty a schopnosti na úrovni duše.

 

Zklidňující meditace ZDARMA

Stáhněte si 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

 

0 lidí poslouchá zklidňující meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Léčivá meditace ZDARMA

Stáhněte si 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. 

 

0 lidí poslouchá léčivou meditaci

Meditace nejde stáhnout? Napište mi zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. Email s meditací nedorazil? Mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 

Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná 🙂 Děkuji.
Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy
Katka mi poprvé pomohla před lety, když jsem čekala první dítě. Trpěla jsem v té době bolestmi hlavy, byly urputné a úplně mě vyřazovaly z provozu. Katka mě navedla do meditace, našly jsme příčinu a bolesti zcela vymizely. Zázrak v praxi. Nedávno jsem se ke Katce opět vrátila. Tentokrát už v doprovodu svého třetího dítěte, 2 měsíce starého. Probrala jsem s ní, co mě žere a užírá, potom jsme se pustily do další meditace. Katka mě vždy vede velice citlivě, meditace jsou úžasně hluboké, silné, navíc překvapivě dlouhé, aniž by mi to bylo nepohodlné. Navíc u toho dokáže houpat mého syna, aby vydržel spát. 🙂 Odcházím plná energie, optimismu. A pokud se poté vynoří nějaký problém, vede mě dál i přes emaily. Děkuju!
Lucie E.s 3 dětmi na mateřské
Na Katku jsem se obrátila s prosbou o pomoc a terapii. Navedl mě k ní určitě můj Anděl strážný proto, abych s ním navázala lepší komunikaci. Katka mi moc pomohla, protože má dar podívat se do programů mysli, které nás řídí a omezují. Jasně uviděla, co potřebuji změnit a pomohla mi se zorientovat, něco očistit a poléčit a nabídla možnost dalšího vedení. Výhodou je, že s Katkou mohu pracovat přes skype a díky tomu, že Katka pracuje s duchovními sférami, tak vím, že mě "vidí" i na dálku. Důležité pro mě je, že Katka je žačkou Ernestíny Velechovské, které důvěřuji, a tak vím, že se i na Katku mohu zcela spolehnout:) Způsob Katčiny práce je velmi příjemný, jemný a citlivý, zároveň vemi prakticky orientovaný.
Mirka Horákovápsycholožka a numeroložka
Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. 🙂 Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.
Lucie S.poradkyně pro krásu a zdraví
Milá Katko, ráda bych ti poděkovala za tvou pomoc. Moc si toho vážím a jsem ráda, že Tě mám. Jsi velmi vnímavá, vstřícná a máš dar, který ti umožňuje rozumět a pomoci jiným lidem. Moc Ti děkuji za vše, cos pro mne udělala a přeji Ti, abys pomohla mnoha dalším lidem v hledání správné cesty ke zdraví a štěstí.
Veronikavýživová poradkyně
Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina