Zklidňující meditace ZDARMA

Potřebujete uvolnit své tělo, zklidnit mysl, propojit se svou vnitřní silou a nabrat novou energii?

Stáhněte si 14ti minutovou zklidňující meditaci ZDARMA!

0 lidí už si stáhlo tuto meditaci

Email s meditací nedorazil? Tak mrkněte do složky Spam, Hromadné nebo Promo. 
Meditace nejde stáhnout, tak napište zprávu na katka@skornickova.cz a já vám ji pošlu. 

Můžete se prozatím začíst do článků na mém Blogu.

Online meditační kurzy

Online kurz

základů meditace

Chcete se naučit meditovat, zklidnit svou mysl, uvolnit tělo či porozumět sami sobě a začít chápat souvislosti ve svém životě? 

Online kurz

Proměna Života

Chcete hlouběji proniknout do tajů meditace, svého vnitřního světa a programů mysli, odstranit bloky a začít proměňovat svůj život?     

Online kurz Archandělské meditace

Chcete začít komunikovat s archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? 


Reference

Milá Katko, děkuji za Tvou uzdravující a uklidňující meditaci.. Unáší nás na vlnách Tvého příjemného hlasu a mohla jsem si tak užít sebe-léčení, sebe-přijetí a sebe-lásku…Meditace přináší pokoj, lásku a radost ze života. Načerpala jsem síly a báječně si odpočinula. Katko, děkuji a přeji hodně dalších usmívajích se a spokojených meditujících….
Monika Tesařová
Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina
Děkuji za příjemnou meditační nahrávku ... Váš hlas je příjemně uklidňující a dodává tu správnou energii ke zklidnění ... S přáním příjemného dne a pohodové dny příští přeji i já Vám ...
Ilona
Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná 🙂 Děkuji.
Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy