Online KLUB Školy Meditace

..

Bezpečný prostor pro sdílení, nové meditace, inspirace, diskuze a živou poradnu s mou osobní podporou a péčí o vaše každodenní starosti i radosti

 

V tuto chvíli je vstup nových členů do KLUBU UZAVŘEN.

Stále více z vás se poslední dobou ocitá v různých nepředvídatelných situacích a těžkostech, je pod tlakem a stresem a neumíte si sami pomoci. Propadáte tak strachu a bezmoci a nevidíte cestu ven. 

 

V tu chvíli by jste ocenili pomocnou ruku, která vás vyvede zpátky na světlo a na novou cestu.

Vím, že tou pomocnou rukou jsem pro spoustu z vás já. Obracíte se na mě opakovaně a dlouhodobě vás provázím na vaší cestě. Ne vždy je však v mých časových a vašich finančních možnostech, využívat mou individuální pomoc každý týden nebo i celý měsíc. 

Proto jsem pro vás vytvořila bezpečné a léčivé místo, kde budeme ve spojení každý den, celý měsíc nebo i celý rok.

 

A kde se můžete v důvěře otevřít a nechat opečovat své každodenní strachy a bolístky pod mým osobním vedením.

Členstvím v KLUBU získáte?

 • Mnou energeticky opečovávaný bezpečný prostor pro sdílení a vzájemnou podporu
 • Mou osobní pomoc a nasměrování v tématech, které řešíte
 • Každý týden nové video k aktuálnímu dění a energiím či tématu v klubu
 • Každý měsíc 2 nové meditace k aktuálním tématům klubu
 • Pravidelná dávka inspirace a praktických tipů pro každodenní život
 • Každý měsíc ZOOM klubová poradna s možností diskuze nad vašimi tématy
 • Uzavřená FB skupina pro sdílení i mou osobní podporu
 • Slevy na mé online i živé kurzy, semináře, individuální sezení

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a učitelkou meditace

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na vás uvnitř kurzu! 

Katka 

Jak to bude probíhat prakticky?

 • Po zaplacení získáte přístup do členské sekce na stránkách Škola meditace, kde postupně najdete nová videa, meditace a další tématický obsah pro daný týden a měsíc. Vše se bude hodně odvíjet od aktuálního dění, energií a témat členů v Klubu. 
 • Obsah v členské sekci budete mít k dispozici po dobu vašeho členstvímůžete se k němu kdykoliv vracet.
 • Součástí členství je i přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde se budeme společně potkávat a kde vás podpořím dalšími vhledy, sdílením z praxe nebo odpověďmi na vaše otázky.
 • 1x měsíčně se potkáme prostřednictvím online ZOOM poradny, kde budu odpovídat na vaše dotazy a budeme společně diskutovat o vašich aktuálních tématech.
 • Vaše členství je na měsíc/6 měsíců a počítá se od okamžiku zaplacení faktury.  Můžete si jej každý měsíc obnovit nebo přejít na půlroční členství. 

Nejste si jistí, zda vám bude vyhovovat mé vedení a podpora?

Na mém Youtube kanálu se můžete na mě navnímat a vyzkoušet mé meditace

Co o mém vedení a meditacích říkají ostatní?

Katka je jeden z nejlaskavějších lidí, které znám. Její práce je jemná, ženská, ale neústupná (v tom nejlepším možném smyslu). Umí držet prostor každému s láskou a trpělivostí ❤🙏🏻. Její meditace jsou hluboké a její vhledy ještě víc. Jsem moc ráda za každé setkání. Kači, díky za super víkend, díky kterému se otevřely další dveře a poznání dalších krásných lidí 🙂❤🙏🏻 Jen tak dál! 🙂
Kateřina Baltrock
Ahoj Katko, Děkuji za překrásné andělské a archandělske meditace, kterých jsem se s tebou zúčastnila. Po víkendové akci jsem využila andělskych darů... 💞🙏 Dcera onemocněla..bylo jí zle... .netušila jsem, že použiji jejich léčení tak brzo... Pozvala jsem tedy anděly na pomoc... Choulila jsem ji do jejich náruče, obalovala do křídel, Rafael léčil, snižoval teplotu, hojil plíce... 💞 Druhý den mi dcera řekla, že ji je mnohem lépe, že se cítila obalena láskou a v bezpečí... Úžasné, díky tobě a andělům jsem nepropadla panice. Vím, že tu s námi jsou, ale nenapadlo mě využít jejich darů v takové hojnosti 🙏💞 Nyní jsou mými každodenními kamarády. Díky za tebe a za ně. S láskou Zdeňka
Zdenka Leopoldová
Pokud se chcete o sobě dozvědět něco více, Katčin program s meditacemi je pro vás. Meditace jsou transformační, "vytáhnou" z vás informace, s kterými pak můžete v každodennosti pracovat a tvořit život svých snů. 4 hodinové konzultace s Katkou na platformě Zoom jsou velmi obohacující. Katka vám poradí a můžete se doptat na to, co je vám nejasné. Jeden z nejlepších kurzů, které jsem absolvovala.
Pavla - absolventka programu
Dobrý den, děkuji Vám za krásné meditace harmonizace těla a mysli. Při jejich poslouchání se naprosto uvolním a zklidním. Ještě jednou moc děkuji.
Jaromír

Kolik stojí členství v online Klubu?

Po dobu členství máte přístupný veškerý obsah v Členské sekci na stránkách Škola meditace a v uzavřené FB skupině. 

V tuto chvíli je vstup nových členů do KLUBU UZAVŘEN.

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU
550 Kč
MĚSÍC
Přístup na 1 měsíc s možností obnovy předplatného na další měsíc.
PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ
3000 Kč
6 MĚSÍCŮ
Přístup na 6 měsíců s možností prodloužení. Členství tak máte levnější za 500 Kč/měsíc

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Musím být online v předem určený čas?

Ne to není potřeba. Po dobu svého členství máte přístup k veškerému obsahu (videa, meditace, inspirace) v Členské sekci a zároveň v uzavřené FB skupině. Můžete si je procházet a pouštět dle vašich časových možností.

Je členství časově omezené?

Vaše členství začíná v okamžiku zaplacení předplatného. Můžete požádat o prodloužení.

Nemám Facebook i přesto se můžu klubu přihlásit?

Ano určitě, veškerý obsah je v členské sekci. FB si však doporučuji vytvořit, protože získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde budeme společně diskutovat o tématech, budete tam mít možnost se mě ptát na různé otázky. A zároveň je velmi cenné sdílení prožitků a zkušeností ostatních účastníků.

Jak se s Vámi Katko potkáme?

Budu s vámi v kontaktu v uzavřené FB skupině, kde vám budu k dispozici pro různé dotazy a sdílení prožitků. Zároveň pro vás budu natáčet ZOOM poradnu na míru. Budu tam pro vás i takovou duševní podporou 🙂 Pro ty co nemají FB budu k dispozici pro případné dotazy přes email/messenger.

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!