Online kurz meditace

Výuka základů meditace jednoduše a prakticky

Chcete se naučit základy meditace, práce s podvědomím a programy mysli?

Pak je tento kurz právě pro vás!

Prostřednictvím 5 lekcí, se naučíte meditovatzklidnit svou mysl a uvolnit tělo, budete objevovat sami sebe a začnete chápat souvislosti ve svém životě.  Zharmonizujete své tělo a budete si umět pomoci v každodenních situacích.

Řešíte některé z těchto témat?

 • Únava, vyčerpání a smysl života
  Jste vyčerpaní, bez energie, cítíte prázdnotu a nevidíte smysl života.
 • Nemoc
  Máte zdravotní problémy a hledáte cestu k uzdravení.
 • Vztahy
  Řešíte problémy ve vztazích s partnerem, v rodině nebo práci.
 • Děti
  Vaše děti mají strachy nebo nerozumíte jejich chování a chcete jim pomoci.
 • Důležité rozhodnutí
  Stojíte před důležitým rozhodnutím a nevíte kudy dál (v osobních, pracovních, životních či jiných tématech).
 • Poslání, talenty či dary
  Chcete zjistit své poslání, dary, talenty a co je záměr a poslání vaší duše.

A chcete mít nástroj jak si sami pomoci?

Pokud odpovídáte ano, tak tu jste správně!

Tím úžasným a jedinečným nástrojem je MEDITACE, práce s vlastním podvědomím a programy mysli.

Meditace je velmi účinná metoda,  která již pomohla tisícům lidí, kteří díky ní našli sami sebe, uzdravili svoje tělo i mysl a začli tvořit život svých snů.

Jak jsem se k meditaci a práci s podvědomím dostala já?

Už od dětství jsem toužila poznat jak život funguje a jaký je jeho skutečný smysl.

Nechápala jsem proč si lidé
\"fotoprofi2\"ubližují a dělají si naschvály. Proč musíme stále plnit nějaké úkoly a přání ostatních i když to tak necítíme. Vnitřně jsem ale věděla, že to všechno i celý život má nějaký hlubší smysl a že tomu všemu chci porozumět.  

Už při studiu jsem začala navštěvovat různé sebepoznávací semináře, kurzy, regresní terapie a meditace a život se mi pomalu začal měnit.

Postupně jsem zjišťovala, že svět si vytváříme sami a že vždycky, když se mi něco nelíbí a chci to změnit, tak musím začít nejdřív u sebe. Přestala jsem žít podle druhých a obviňovat je i sebe a začala tvořit svůj vlastní život podle svých představ.

Meditaci, práci s podvědomím a programy mysli se věnuji již téměř 20 let a vím, že je to opravdu geniální a funkční nástroj, který máme navíc nestále u sebe.

A proto jsem i vytvořila tento kurz, abych vás naučila jak si můžete  i vy tvořit život podle svých představ a snů. 

Co vás v kurzu naučím?

 • Budu vás učit pracovat se svým podvědomím a programy mysli, tak aby jste poznali sami sebe a chápali proč se vám to či ono děje
 • Naučíte se jak zklidnit a uvolnit své tělo a mysl
 • Zjistíte co je vaše přirozenost, co vám chybí nebo naopak přebývá
 • Jaké je vaše poslání, dary či talenty
 • Naučíte se harmonizovat své tělo a jak si pomoci v nemoci
 • Pochopíte své vztahy, co vám lidé zrcadlí a jak si můžete pomoci
 • Porozumíte souvislostem ve svém životě a vykročíte na cestu tvorby svého života podle svých představ a snů

Jak bude kurz probíhat?

Kurz obsahuje 5 lekcí, kde vám budu v postupných krocích odkrývat váš vnitřní svět a učit vás meditovat. 

Vnímám těchto 5 oblastí jako základní pilíře při objevování sami sebe.

Jednotlivé lekce na sebe navazují a jsou tematicky vždy zaměřené na jednu oblast.

Každá lekce obsahuje textové vysvětlení tématu, 15 min. řízenou meditaci a často kladené otázky.

Doporučuji, aby jste každému tématu věnovali 1 týden, tak aby jste téma v sobě dobře ukotvili a dostatečně zpracovali. Ideální je, kdyby jste všechny lekce prošli např. v průběhu 1,5 - 2 měsíců a neodkládali některé lekce až třeba za půl roku. V kuse má kurz největší efekt.

Přístup do kurzu máte časově neomezený a můžete si dělat i pauzy mezi lekcemi, kdyby jste neměli zrovna jeden týden čas.

Není nutné začít hned po zakoupení kurzu, ale kdykoliv až budete mít čas. Každý si kurzem prochází individuálně dle svých potřeb.

Témata jednotlivých lekcí

 • 1
  Vnitřní meditační prostor
  Vnitřní meditační prostor je místo ve vašem srdci, kde jste ve spojení sami se sebou, svou intuicí a moudrostí. Je to taková vaše vnitřní meditační základna, kde se budeme učit pracovat s vaším podvědomím a prozkoumávat váš vnitřní svět.
 • 2
  Vnitřní průvodce
  Vnitřní průvodce je bytost, která vám pomáhá a radí ve vašem vnitřním světě a pomáhá vám rozklíčovávat vaše vnitřní programy a chápat souvislosti.
 • 3
  Vnitřní dítě
  Vnitřní dítě je velmi zásadní téma, které ovlivňuje naše chování, náš život a celé jeho prožívání. Proto je velmi důležité své vnitřní dítě poznat a uzdravit jej.
 • 4
  Vnitřní síla
  Vnitřní síla je zdrojem vaší energie a pokud je zablokovaná nebo vám někde uniká, tak se můžete cítit unavení a těžko se vám pak žije a využívá váš potenciál.
 • 5
  Dary a talenty
  Odkryjeme vaše dary a talenty, které máte v této době rozvinout.

Nejste si jistí, zda je meditace právě pro vás?

Tak nejdříve vyzkoušejte Zklidňující meditaci nebo Léčivou meditaci, které vám nabízím ZDARMA. 

 

Mám pro vás ještě BONUS!

Uzavřenou Facebookovou skupinu  pro účastníky kurzu, pro vzájemné sdílení zkušeností a prožitků v meditacích.

Zároveň se zde můžete ptát, pokud si s něčím nevíte rady nebo něčemu nerozumíte. Slouží také jako vzájemná podpora s ostatními meditujícími v bezpečí uzavřené FB skupiny.

Co o kurzu a meditacích říkají ostatní?

Milá Katko, když jsem se přihlásil na tvůj kurz, nevěděl jsem jak bude probíhat, ale začal jsem a je to pro mě čím dál větší dobrodružství. Pravda že se mi někdy nechtělo ale překonal jsem se a šel jsem do meditace s čím dál větším nadšením. Byly chvíle, kdy to v ní nebylo zrovna příjemné a chtěl jsem z meditace utéci. Pro mne je tato meditace velmi velmi přínosná a jsem vděčný, že jsem se přihlásil, protože to stojí zato. Dochází v ní k čištění, léčení sebe, přeprogramovávání podvědomí. Kousek po kousku se navracím do mého pravého bytí. Bohatství v meditacích v podobě prožitků jsou nádherné. S každou další meditací se dostávám do fáze kdy si říkám a cítím ANO, TO JSEM JÁ, takový jsem, jen jsem na to pozapomněl 🙂 VELMI TI DĚKUJI ZA TENTO BOHATĚ NABITÝ KURZ. JSEM ŠŤASTNÝ A VDĚČNÝ ŽE JSEM V NĚM 🙂 🙂 🙂
Michal Jokl
Dobrý den Katko, s meditací jsem neměla vůbec žádné zkušenosti, Vaše meditace byla první, kterou jsem jako samouk zkusila, a musím říct, že jsem nadšená. Možná se jí nevěnuji tak často jak bych měla, ale není týden, kdy bych si některou z lekcí nepustila a nezkoušela „sejít po barevných schodech“. Za mě tedy velice děkuji, jednak za náhodu, že jsem objevila Vaše stránky, a pak hlavně za Vaše meditační vedení. Přeji krásný zbytek léta a budu se těšit na novinky! S pozdravem
Magda Habartová
Hezký den paní Škorničková, opravdu velké díky za Vaši léčivou a zklidňující meditaci. Vaše stránka s meditacemi na mě vyskočila na Facebooku, nic takového jsem cíleně nehledala. Jenže, když za mnou mé mládě (syn, 8 let) už zase po několikáté přišel s větou: " Mami, já nemůžu usnout", meditace jsem stáhla a pustila mu zklidňující. A světe div se ... do 10 minut spal. Takže tento týden máme rituál a každý večer se opakuje "... vyvětrat a mami, pustíš mi zase tu paní?" Malému zmizeli problémy s usínáním a celkově se spaním. Než je meditace Vámi ukončena, spí 🙂 Takže za mě, velký respekt a obdiv Vaší práci a Vašemu nadání. Ještě jednou děkuji.
Lucie Hotová
Děkuji vám, váš hlas a tón hlasu je pro mne uklidnující. Učím se meditovat a relaxovat. Prostě vypnout hlavu, díky vám se mi to daří mnohem lépe. Mívám deprese, nedokážu pozastavit myšlenky, v hlavě se mně to stále promítá jako film. Děkuji moc. S pozdravem
Pavlína Vítů
Dobrý den, Vaše meditace jsou krásné. Uvolnim se a vždy si to krásně užiji. Je příjemné si pročištit čakry. Děkuji Vám
Květa Humlová
Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina

Kolik mě to bude stát?

Celková cena kurzu je 690 Kč 

Za tuto cenu získáte kurz s 5 klíčovými tématy s řízenými meditacemi. Naučíte se zde meditovat, pracovat se svým podvědomím a začnete si tvořit život podle svých snů.

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud vás kurz neobohatí, tak stačí do 1 týdne napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Ještě váháte a chcete se na něco zeptat?

 

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skornickova.cz a já vám je ráda zodpovím.

Tvořte si svůj život a přidejte se k nám!