4 týdenní meditační online program s ŽIVÝM provázením

Andělé v každodenním životě

Andělský svět je tu pro nás!
Obzvláště v této náročné době je potřeba se s nimi spojit a začít využít jejich dary.

 

Andělský svět je tu pro nás!
Obzvláště v této náročné době je potřeba se s nimi spojit a začít využít jejich dary.

 

 

Startujeme na den dětí 1.6.

Dnešní doba je plná shonu, stresu a chaosu. Jsme v neustálém poklusu, odpoutáni od sebe samých a často odpojeni od svého těla a jeho plného prožívání. 

 

Nevidíme a necítíme co nám dělá dobře a co naopak velmi škodí. Jsme často jak loutky, žijeme cizí příběhy, tak abychom byli pro ostatní a společnost přijatelní.

 

Vnitřně však cítíme, že už takto nemůžeme déle žít, nemůže v tom dýchat, být šťastní.

Chceme utéct pryč z toho všeho do nového světa, kde můžeme být sami sebou, do nového života v lásce a harmonii. 

 

Co kdybych vám řekla, že je možné žít radostný a spokojený život bez ohledu na vnější svět a události v něm?

Co když cestu ke spokojenému životu v harmonii a lásce můžete objevit skrze MEDITACI, která vám otevírá váš vnitřní svět a pomáhá proměnit všechny disharmonie v něm?

Pokud vás láká tato objevná cesta sebe sama do hlouby vašeho podvědomí, tak vás srdečně zvu do tohoto 4 týdenního tranformačního programu ↓

Co se v kurzu naučíte?

 • Naučíte se meditovat a začít ji využívat ve svém každodenním životě
 • Osvojíte si různé techniky jak se zklidňovat a uvolňovat ve chvílích napětí a strachu i když jste v situacích, ze kterých nemůžete v daném okamžiku hned utéct.
 • Skrze meditaci se budete učit harmonizovat své tělo i duši a tak eliminovat energetické výkyvy a depresivní stavy
 • Porozumíte svému příběhu, který žijete, proč se mi to či ono děje. Proč to nemůžu změnit a co mi v tom opravdu v hloubi podvědomí brání. Posvítíme si společně na vaše strachy a bloky a začneme je postupně rozpouštět a proměňovat
 • Rozkryjeme váš vztah k sobě a téma sebepřijetí a jeho zrcadlo ve vašem životě. 
 • Podíváme se i na vaše "toxické vztahy" , ve kterých vědomě či nevědomě setrváváte a zjistíte jak se od nich osvobodit.
 • Vytvoříte si nové návyky a rituály pro zachování pozitivní energie

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a učitelkou meditace

Meditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neodělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Pomohla mi objevit samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši.

Ráda bych své letité zkušenosti z meditace a terapeutické praxe s klienty předala i vám. 

Prostřednictvím meditace a práce s podvědomím poznáte příčiny svých nemocí a nastoupíte cestu sebeuzdravování. Zharmonizujete si své vztahy v partnerství, s dětmi nebo v práci. Pochopíte co je vaše přirozenost, talent nebo dar a naučíte se prožívat radost v každém okamžiku.

Zvu vás na objevnou cestu do hloubky vašeho nitra k proměně každodenního života.

Těším se na vás uvnitř kurzu! 

Katka 

Témata jednotlivých lekcí/týdnů

1. týden - Meditace a každodenní rituály

Osvojíme si základy meditace. Co dělat když se mi meditace nedaří. Jak si z meditace udělat každodenní rituál. Jak si meditaci uzpůsobit, tak aby nám co nejvíce vyhovovala a přirozeně zapadla do našich každodenních aktivit. K čemu všemu můžu meditaci využít. Jak mi může pomoci v nemoci či v jiných tématech? A spoustu dalších praktických cvičení a tipů pro každodennost. V meditaci se zaměříme na vaši každodennost v jednotlivých oblastech vašeho života (domov, práce, volný čas) a podíváme se, které aktivity vás dobíjí na naopak, které vybíjí a jak to změnit. Jak vaši každodennost proměnit, tak aby jste se cítili v síle a sami sebou.

2. týden - Vnitřní dítě a Sebeláska

Základem štastného a spokojeného života je vztah k sobě, který nám silně ovlivňuje okolí, do kterého jsme se narodili, vyrůstáme v něm v období dospívání a žijeme v současnosti. Promluvíme si se svým vnitřím dítětem a opečujeme jej až do své dospělosti. Naučíme se jak si doplňovat pohár sebelásky a sebepřijetí.

3. týden - Vztahy

Podíváme se na váš první vztah a tím je vztah s vašimi rodiči. Zaměříme se na vaše současné nefunkční a "toxické" vztahy ať už se to týká partnerů, práce či blízkých. Odkryjete si důvody, proč v nich setrváváte, a začnete je postupně proměnovat či se od nich osvobozovat. Propojíte si váš vztah k sobě, druhým i celému životu. Uvidíte nové možnosti a cesty jak žít štastně a naplněně.

4. týden - Tvůrcem svého života

V předchozích lekcích jste si rozkryli svůj život, sebepřijetí, pochopili své vztahy a vaše vnitřní postoje a programy. V této lekci se zaměříme na to, jak vše co jste se naučili, uviděli či pochopili aplikovat do svého každodenního života ve své rodině, u přátel, práci či při své seberealizaci. Rozkryjete si své vnitřní dary a talenty a propojíte se se svým novým Já.

Jak bude celý kurz probíhat?

 • Kurz trvá 4 týdny, kde každý týden se vám otevře nová lekce s videi, meditacemi a praktickými cvičeními. Dostanete vždy informaci i emailem. 
 • Veškerý obsah najdete v členské sekci na stránkách Škola meditace (přístupy dostanete v den spuštění programu emailem)
 • Budu s vámi po dobu 4 týdnů v kontaktu prostřednictvím uzavřené FB skupiny, kde budeme diskutovat k danému tématu týdne, dále prostřednictvím online ZOOM poradny budu 1x týdně odpovídat na vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu. Budu vaší duševní podporou v průběhu celých 4 týdnů vašeho transformačního procesu. 
 • V rámci jednotlivých týdnů si můžete sami zvolit čas sledování videí, praktikování meditací a dalších cvičení. 
 • Každá lekce vám zabere cca 2  - 3 hodiny času týdně (v každé lekci - 3 - 4 videa k tématu, 2 meditace v mp4 i mp3 formátu, praktické cvičení), 1x týdně ZOOM poradna cca 1 hodina.  Pro maximální účinek je však vhodné si meditaci zopakovat ještě 2x v týdnu alespoň na 20 minut pro ukotvení tématu.
 • Veškeré mé online vstupy  a online poradna  budou v uzavřené FB skupině a zároveň následně uložena v členské sekci.
 • Pokud nestihnete procházet jednotlivé týdny s naší skupinkou, tak to vůbec nevadí. Vše budete mít k dispozici i po ukončení kurzu minimálně po dobu 1 roku. 

Nejste si jistí, zda jsou mé meditace právě pro vás?

Na Youtube si může mé meditace vyzkoušet a zjistit zda vám bude vyhovovat můj hlas a mé vedení. 

Co o mých meditacích říkají ostatní?

Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina
Dobrý den, děkuji Vám za krásné meditace harmonizace těla a mysli. Při jejich poslouchání se naprosto uvolním a zklidním. Ještě jednou moc děkuji.
Jaromír
Dobry den paní Škorničková, děkuji moc za zklidňující meditaci. Úspěch ohromný, moc se mi líbila a zapůsobila na mě. Úplně mě běžel mráz po zádech. Přeji krásný den a přeji vám štěstí. Děkuji.
Marcela
Milá Katko, mnohokrát děkuji za Tvoji snahu přenést meditaci a sdílení do virtuálního prostoru. Má to nakonec i jisté výhody - užívám si Tvoje inspirativní vedení v meditaci ve svém prostředí, v klidu a vstřebávám si v pohodě účinky a naladění i po vypnutí počítače.
Líba
Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. 🙂 Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.
Lucie
Díky za odhalení mých strachů, pomoc při odpoutávání se od starých věcí a udělání místa pro věci nové. Konečně se v mém životě něco hnulo a já cítím, že jsem na dobré cestě. Za to vděčím tobě! Děkuju a přeji spoustu spokojených duší.
Julie

Kolik kurz stojí?

Cena za 4 týdenní program s mým provázením je

1890 Kč

Další běh  startuje 5.7. 2021.

Co všechno za tuto cenu získáte?

 • Meditační program, kde se vám budu po dobu 4 týdnů věnovat, budu vás provázet, zodpovídat vaše dotazy a budu i vaší duševní podporou
 • každé lekce obsahuje 3 - 4 videa k tématu týdne
 • v každém týdnu 2 meditace, dohromady tedy 8 meditací pro zpracování tématu a ukotvení ve vaší každodennosti
 • 4x online poradnu/otázkárnu, kde budu zodpovídat vaše dotazy, které vyplynou v průběhu kurzu
 • Spousta praktických návodů pro váš každodenní život
 • Vzájemná podpora a sdílení v prostředí uzavřené skupinky stejně naladěných lidí
 • Velká inspirace ode mě i od ostatních účastníků

Navíc ode mě máte 100% záruku spokojenosti!

Nemusíte opravdu nic riskovat!

 

Pokud se vám tento kurz nebude líbit, tak mi můžete do 1 týdne od začátku kurzu napsat a já vám bez otázek vrátím peníze.

Tady najdete odpovědi na vaše nejčastější otázky

Probíhá kurz v předem určený čas?

Kurz začíná 12.4. a trvá 4 týdny. Vždy v pondělí se otevře nová lekce s videi, meditacemi a praktickými cvičeními. Na jejich procházení máte celý týden. Nemusíte být tedy online v předem určený čas.

Nemám Facebook i přesto se můžu do programu přihlásit?

Ano určitě, veškerý obsah je v členské sekci. FB si však doporučuji vytvořit, protože získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde budeme společně diskutovat o tématu daného týdne, budete tam mít možnost se mě ptát na různé otázky. A zároveň je velmi cenné sdílení prožitků a zkušeností ostatních účastníků. 1x týdně tam bude i online poradna/otázkárna. Ta však bude následně uložena i do členské sekce, takže o ni nepřijdete.

Co když půjdu pomaleji než ostatní účastníci?

To vůbec nevadí. Dejte si dostatek času. Kurz budete mít přístupný minimálně po dobu 1 roku po skončení 4 týdenního živého provázení.

Jak se s Vámi Katko potkáme?

Budu s vámi v kontaktu v uzavřené FB skupině, kde vám budu k dispozici pro různé dotazy a sdílení prožitků. Zároveň pro vás budu natáčet otázkázku/poradnu na míru. Budu tam pro vás i takovou duševní podporou 🙂 Pro ty co nemají FB budu k dispozici pro případné dotazy přes email/messenger.

Nevadí, když budu chvíli offline?

To vůbec nevadí, můžete si meditace stáhnout v mp3 do mobilu a poslouchat i bez připojení k internetu.

Máte ještě jinou otázku? Nebojte se mi napsat ↓

Pokud máte nějaké pochybnosti nebo otázky, tak mi napište na email: katka@skolameditace.cz a já vám je ráda zodpovím.

Meditujte a tvořte si život svých snů!