Co o mých službách říkají klienti

Milá Katko, jsem důchodkyně 64 let. Po rozvodu s manželem, kterého jsem velmi milovala, jsem potřebovala hodně zklidňující cvičení a meditaci. Naučila jsem se cviky jógy, které mi moc pomáhaly. Ale stále něco ještě chybělo k uklidnění duše, srdce a mysli. Proto bych Vám ráda poděkovala za Vaši opravdu účinnou meditaci, která korunovala mé dvouleté snažení. Je úžasná a velmi dobře na mne působí. Hlavně vstup do meditačního prostoru a ponechání klidového času bez mluvení, to je opravdový balzám. Jak navádíte mysl člověka k upoutání barvami. Opravdu nápadité. Ještě jednou Vám ze srdce děkuji, zároveň Vám přeji další úspěchy v tak blahodárné práci. Děkuji, že jste.
Lidu
Dobrý den Katko, velice děkuji za obě verze Vašich meditací :-). Jsou krásné, Váš příjemný hlas je úžasným průvodcem a učitelem. Často si Vás s manželem pouštíme před usnutím a i když tohle není zatím ta správná meditace, učíme se jí. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji.
Jarmila Kroupová, www.cestapomoci.cz
Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná 🙂 Děkuji.
Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy
Katka mi poprvé pomohla před lety, když jsem čekala první dítě. Trpěla jsem v té době bolestmi hlavy, byly urputné a úplně mě vyřazovaly z provozu. Katka mě navedla do meditace, našly jsme příčinu a bolesti zcela vymizely. Zázrak v praxi. Nedávno jsem se ke Katce opět vrátila. Tentokrát už v doprovodu svého třetího dítěte, 2 měsíce starého. Probrala jsem s ní, co mě žere a užírá, potom jsme se pustily do další meditace. Katka mě vždy vede velice citlivě, meditace jsou úžasně hluboké, silné, navíc překvapivě dlouhé, aniž by mi to bylo nepohodlné. Navíc u toho dokáže houpat mého syna, aby vydržel spát. 🙂 Odcházím plná energie, optimismu. A pokud se poté vynoří nějaký problém, vede mě dál i přes emaily. Děkuju!
Lucie E.s 3 dětmi na mateřské
Na Katku jsem se obrátila s prosbou o pomoc a terapii. Navedl mě k ní určitě můj Anděl strážný proto, abych s ním navázala lepší komunikaci. Katka mi moc pomohla, protože má dar podívat se do programů mysli, které nás řídí a omezují. Jasně uviděla, co potřebuji změnit a pomohla mi se zorientovat, něco očistit a poléčit a nabídla možnost dalšího vedení. Výhodou je, že s Katkou mohu pracovat přes skype a díky tomu, že Katka pracuje s duchovními sférami, tak vím, že mě "vidí" i na dálku. Důležité pro mě je, že Katka je žačkou Ernestíny Velechovské, které důvěřuji, a tak vím, že se i na Katku mohu zcela spolehnout:) Způsob Katčiny práce je velmi příjemný, jemný a citlivý, zároveň vemi prakticky orientovaný.
Mirka Horákovápsycholožka a numeroložka
Dobrý den, Katko, velmi Vás zdravím. Ještě jednou moc děkuji za dnešní zážitek. Spousta věcí mi dochází, je mi tak nějak zvláště, nejspíše krásně… po těle i na duši. Dokonce cítím, že se mám raději a cítím větší bezpečí. Celý večer jsem chodila objímat celou svoji rodinu, nejvíce Sofinku. 🙂 Děkuji. Věřím, že půjdu správnou cestou.
Lucie S.poradkyně pro krásu a zdraví
Milá Katko, ráda bych ti poděkovala za tvou pomoc. Moc si toho vážím a jsem ráda, že Tě mám. Jsi velmi vnímavá, vstřícná a máš dar, který ti umožňuje rozumět a pomoci jiným lidem. Moc Ti děkuji za vše, cos pro mne udělala a přeji Ti, abys pomohla mnoha dalším lidem v hledání správné cesty ke zdraví a štěstí.
Veronikavýživová poradkyně
Děkuji za příjemnou meditační nahrávku ... Váš hlas je příjemně uklidňující a dodává tu správnou energii ke zklidnění ... S přáním příjemného dne a pohodové dny příští přeji i já Vám ...
Ilona
Milá Katko, děkuji za Tvou uzdravující a uklidňující meditaci. Unáší nás na vlnách Tvého příjemného hlasu a mohla jsem si tak užít sebe-léčení, sebe-přijetí a sebe-lásku. Meditace přináší pokoj, lásku a radost ze života. Načerpala jsem síly a báječně si odpočinula. Katko, děkuji a přeji hodně dalších usmívajích se a spokojených meditujících….
Monika Tesařová
Přeji Vám krásný den, meditace je naprosto úžasná asi, když Vám řeknu, že takovou hledám už dost dlouho. Máte příjemný hlas a hezky meditací provázíte. Jsem moc nadšená.
Martina
Dobrý den, Velmi děkuji za meditaci! Je to první krát, že jsem si dokázala uklidnit své myšlenky a své tělo. Po meditaci je vážně cítit klid a lásku a cítit se svěží, plný energie, takže Váše meditace mi s tím mnohem pomohla. Je to moje první česká meditace, ale stejné jsem srbských moc ani nezkusila. Všechno nejlepší přeji a dost úspěchu dále a krásných nových meditaci! Omlouvám se za svůj český, je nový 🙂
Ljiljana Milovanović
Díky za odhalení mých strachů, pomoc při odpoutávání se od starých věcí a udělání místa pro věci nové. Konečně se v mém životě něco hnulo a já cítím, že jsem na dobré cestě. Za to vděčím tobě! Děkuju a přeji spoustu spokojených duší.
Julie Šimečkovámanažerka
Dobry den paní Škorničková, děkuji moc za zklidňující meditaci. Úspěch ohromný, moc se mi líbila a zapůsobila na mě. Úplně mě běžel mráz po zádech. Přeji krásný den a přeji vám štěstí. Děkuji.
Marcela Sinceriová
Hezký den paní Škorničková, opravdu velké díky za Vaši léčivou a zklidňující meditaci. Vaše stránka s meditacemi na mě vyskočila na Facebooku, nic takového jsem cíleně nehledala. Jenže, když za mnou mé mládě (syn, 8 let) už zase po několikáté přišel s větou: " Mami, já nemůžu usnout", meditace jsem stáhla a pustila mu zklidňující. A světe div se ... do 10 minut spal. Takže tento týden máme rituál a každý večer se opakuje "... vyvětrat a mami, pustíš mi zase tu paní?" Malému zmizeli problémy s usínáním a celkově se spaním. Než je meditace Vámi ukončena, spí 🙂 Takže za mě, velký respekt a obdiv Vaší práci a Vašemu nadání. Ještě jednou děkuji.
Lucie Hotová
Dobrý den Katko, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za pondělní sezení s Vámi. Velmi mě překvapilo, co jste se mnou dokázala. Zatím stále cítím klid a hlavně moc krásně spím... 🙂 což je naprosto úžasný. Včera jsem si pustila Vaši meditaci, ale to mi ještě nejde, myšlenky stále někam utíkají a nedají se zklidnit. Ale budu to určitě zkoušet a až to zvládnu tak si zakoupím on-line kurz meditace. Mějte se moc krásně a opravdu strašně moc děkuju!!!
Renata Hájková