Andělé a jejich pomoc v životě

Andělé jsou jemnohmotné světelné bytosti, které nemají fyzické tělo, žijí ve Světle a Lásce a jsou v přímém spojení s Bohem. Jsou v prostoru mezi Nebem a Zemí, jsou nám tedy mnohem blíže. Jejich úkolem je zprostředkovat pomoc, péči a komunikaci mezi námi a Bohem a vést nás tak k životu v lásce a harmonii.

Jak andělé vypadají?

Já je nejčastěji vnímám jako světelnou bezpohlavní bytost s křídly v bílém světle. Andělé však na sebe často berou podobu, která je pro daného člověka přijatelná. Takže je můžete vidět v podobě jaké jsou vyobrazení v kostelech či na obrazech. Můžou být mužského či ženského pohlaví s různou barvou šatů, s křídly a jde z nich velká záře, která je obklopuje.

Někdy se na chvíli mohou zhmotnit i do fyzické podoby a promluvit/pomoci vám prostřednictvím nějakého člověka. Můžete najednou vnímat že na vás promluvil/pomohl vám anděl, i když se jinak jedná o normálního člověka. Jako by na okamžik anděl vstoupil do tohoto člověka, vykonal potřebnou pomoc a pak zas vystoupil. Dotyčný si to vůbec nemusí uvědomovat.

Kdo jsou Strážní andělé a jak nám pomáhají?

Strážní andělé jsou nám nejblíže a pomáhají nám v našem každodenním životě. Každý člověk má minimálně jednoho anděla strážného, který o něj pečuje, chrání jej a pomáhá mu v životě. Pokud se s ním spojíte, tak můžete využívat daleko více jeho pomoc a informace, které přináší od Boha nebo vašeho Vyššího Já.

Je důležité, abyste anděly žádali o pomoc. Andělé nemají svobodnou vůli a nemůžou zasáhnout a pomoci vám když je nepožádáte (s vyjímkou kdy je to karmicky nutné). Když je začnete využívat ve svém životě, zjistíte, že si ulehčíte život a ušetříte spoustu problémů a starostí. V nemoci vám pak pomáhají k rychlejšímu uzdravení. Ve spojení s anděly zažíváte velkou úlevu, že na život nebudete nikdy sami.

Kdo jsou Archandělé?

Archandělé  jsou nad strážnými anděly a mají velkou transformační moc. Můžeme je žádat o pomoc v situacích, kdy potřebujeme udělat nějaké zásadní změny ve svém životě. Ať už při sebepoznávání a proměně sami sebe či odstranění strachů/bloků, vyléčení vztahů a závislostí nebo uzdravení těla. Jejich moc je obrovská a velmi léčivá. Pokud je požádáme, tak se celý náš transformační proces urychlí. Každý Archanděl pokrývá nějaké téma, se kterým nám může pomoci. Pokud je chcete více poznat, tak skvělé jsou Velké karty archandělů od Ulrike Hinrichs.

Jak poznám, že ke mně andělé mluví?

Andělé se s námi potřebují spojit, aby nám mohli začít pomáhat. Proto využívají různé formy komunikace, které nejsnadněji vnímáme.

Každý člověk je nastavený jinak a má rozvinutý jiný smysl. Andělé nám proto posílají zprávy prostřednictvím vidění, slyšení, pocitů či myšlenek, které jsou ve formě různých obrazů, předtuch, zvláštních náhod, znamení, snů, zpráv, zážitků či zázraků.

Pokud jste vizuálně zaměření, tak můžete neočekávaně vidět obrazy různých situací a událostí vnitřním zrakem ve své hlavě.

Pokud jste spíše hlasově zaměření, tak můžete slyšet vnitřní hlas, který vám najedou něco říká nebo slyšíte zvuky či vedení z vnějšího světa.

Citliví a vnímaví lidé přijímají zprávy prostřednictvím emocí, fyzických vjemů na těle (husí kůže, napjaté svaly, stažení žaludku, vůně)

Lidé, kteří jsou orientováni myšlenkově, dostávají zprávy prostřednictvím náhlého vnuknutí či myšlenky, která k nim přijde do mysli.

Jak se nimi můžeme spojit?

  • Poproste o andělskou pomoc prostřednictvím modlitby. Žádejte je opakovaně o pomoc a ať vám posílají znamení prostřednictvím symbolů, zpráv, lidí či zázraků. Tím se automaticky otevíráte jejich vedení a začnete vidět, slyšet, cítit jejich zprávy.
  • S anděly se můžete spojit prostřednictvím meditace. Zklidníte svou mysl, uvnitřníte se ve svém srdci a pozvete si tam svého andělského průvodce, který vám bude pomáhat v životě. Prostřednictvím meditace se s ním pak můžete radit a slyšet jeho vedení. Zároveň si pak dáte nějaké znamení na těle nebo ve vnějším světě, aby jste poznali, když s vámi je nebo chce mluvit. Pokud se vám spojení v meditaci nedaří, tak můžete přijít na prožitkový seminář Meditace s Archanděly v Prazevyužít některý z mých Online meditačních kurzů nebo můžete přijít na Kurz meditace či Proměna Života v Praze.
  • S anděly se můžete spojit i prostřednictvím Andělských vykládacích karet. V mysli si zformulujete dotaz a poprosíte anděly ať vám prostřednictvím vytažené karty dají zprávu nebo vás nasměrují.
  • Někdy se spojení nedaří a je potřeba odstranit nějaký vnitřní strach či blok. Pak je dobré využít individuální terapii nebo jít na prožitkový seminář Meditace s Archanděly.

Andělé si moc přejí, abychom se s nimi propojili a mohli se tak stát součástí našich životů!

Přeji všem láskyplnou andělskou náruč a péči.

Katka

Jsem PRŮVODKYNÍ vnitřním světem PODVĚDOMÍ a PROGRAMŮ MYSLI a UČITELKOU MEDITACE. Pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent nebo dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se. Při své práci využívám dar vnímání jemnohmotných energií, úrovně duše a energetického pole člověka. Více o mém příběhu se dozvíte ZDE>>. Meditace ZDARMA si můžete stáhnout ZDE>> Online kurz meditace si můžete objednat ZDE>> Online kurz Proměna Života si můžete objednat ZDE>>
Komentáře