Probuzení duše

untitled-design-2Dnešní doba je čím dál rychlejší a člověk už nemá čas vnímat sám sebe, své pocity, co vlastně chce, kým je a co mu dělá dobře. Je jen jednou částečkou v systému, která se řítí neuvěřitelnou rychlostí za splněním cílů, jež ji zadala společnost. Je to takový Matrix, kde lidé jsou roboti plnící nesmyslné a nereálné úkoly. Systém se nás tak snaží udržet v mysli, která je zaměřená na budoucnost či ulpívá v minulosti. Ovládá nás prostřednictvím různých forem nelásky a strachu a má nás tak pod kontrolou.

Co je však naší pravou podstatou a posláním tady na Zemi? Je to opravdu honba za neustálým plněním úkolů nebo je to všechno trochu jinak?

Naše duše se probouzí a s ní i naše vnitřní dary, talenty a potenciál v životě, který máme naplnit.

Nyní nazrál čas! Jeden po druhém se odpojujeme od Matrixu a zjištujeme, že jsme se na svět dívali malou klíčovou dírkou. Přitom opravdový svět, naše schopnosti a možnosti jsou obrovské a my je do teď využívali jen z pár procent.

Vím, že to není jednoduché vzít si tu růžovou pilulku, vědomě se rozhodnout opustit Matrix a tím přijít o všechny staré jistoty, programy, práci, vztahy apod. Zeptejte se však svého srdce, zda jste v tomto systému opravdu štastní? Zda vaše duše už delší dobu nevolá ze všech sil po probuzení. Možná ji neslyšíte, možná ji ani nechcete slyšet a její signály neustále ignorujete ze strachu a obav ze změny. Změna je však nevyhnutelná! Buď starý systém dobrovolně opustíte nebo vás vaše duše bude čím dál silnějšími signály, jako je např. nemoc, deprese, nefunkční a vyostřené vztahy, vyhoření, neurózy apod., upozorňovat, že je potřeba udělat změnu.

Často se setkávám s klienty, kteří mají navenek vše, dokonalou rodinu a zázemí, jsou zdraví, finančně zabezpečení a přesto uvnitř sebe cítí velkou prázdnotu.

Ano, to je přesně ten pocit, kdy je vaše duše nenaplněná. Je vlastně vypnutá, protože vy jí nedáváte prostor žít a projevit se.

Štěstí a naplnění v životě nenajdete venku. Žádné vnější bohatství vám je nepřinese. Prožitek opravdového štěstí a naplnění v životě prožijete jen uvnitř ve svém srdci ve spojení se svou probuzenou duší.

I v okamžiku, kdy není ve vnějším světě z čeho se radovat, můžete uvnitř sebe prožívat hlubokou radost, lásku a naplnění.

Není na co čekat, vaše duše volá!

Zastavte se, otočte svou pozornost z vnějšího světa do sebe, do svého srdce.

Meditujte a začněte si povídat se svou duší o tom, co je její poslání, čemu se máte nyní věnovat a co máte naopak opustit. Je to váš život a je jen na vás, zda se už probudíte a budete žít naplnění nebo dál zůstanete spát a promrháte zbytek života v honbě za nesmyslným cílem.

Můžete poprosit o pomoc i své anděly. Požádejte je ať vám dávají signály a vedou vás k probuzení vaší duše a naplnění svého poslání.

Pokud si nevíte rady, jak se propojit s vaší duší či začít komunikovat s anděly, tak můžete využít některý z mých meditačních a archandělských kurzů v Praze a Brně či online kurzů Meditace a Proměny životaRáda vás provedu vaším vnitřním světem a naučím jak meditovat a komunikovat s duší a anděly.

Přeji všem lidem ať jejich duše září a žijí příběh svých snů.

Katka 🌺

 

Jsem PRŮVODKYNÍ vnitřním světem PODVĚDOMÍ a PROGRAMŮ MYSLI a UČITELKOU MEDITACE. Pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent nebo dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se. Při své práci využívám dar vnímání jemnohmotných energií, úrovně duše a energetického pole člověka. Více o mém příběhu se dozvíte ZDE>>. Meditace ZDARMA si můžete stáhnout ZDE>> Online kurz meditace si můžete objednat ZDE>> Online kurz Proměna Života si můžete objednat ZDE>>
Komentáře