Zamiluj se do sebe a tvé vztahy rozkvetou

Neustále se přizpůsobujete druhým, děláte vše možné i nemožné, aby jste se ostatním zalíbili. Přesto se vám nedaří mít harmonické vztahy.

Bojíte se projevit, být sami sebou, máte strach z odmítnutí a raději žijete jen přijatelnou masku pro ostatní.

Cítíte se nemilovaní, neustále se kritizujete a točíte se tak v začarovaném kruhu nehodnoty a nelásky. Jste tak čím dál více frustrovaní, bez smyslu a životní energie a propadáte depresi či stagnaci.

Vztahy s druhými lidmi jsou však zrcadlem vztahu k sobě. Pokud odmítáte sami sebe, tak i okolí vám zrcadlí toto odmítnutí v podobě nelásky a nehodnoty.

Dávají vám pak často najevo co se vám nepovedlo, v čem nejsme dobří, kritizují vaše schopnosti, shazují vás před ostatními a neustále podrývají vaši osobnost.

Jak však z tohoto začarovaného kruhu ven?

Vždy když chceme venku něco změnit, tak musíme začít u sebe.

Cesta k harmonickým vztahům vede přes láskyplný vztah k sobě. 

Začněte proto budovat sebelásku. Oceňujte své přednosti, talenty či dary. Projevte se ve své přirozenosti. Přijměte svou JEDINEČNOSTCELISTVOST se všemi svými dobrými i špatnými stránkami. Bez nich by jste to totiž nebyli vy. V tom je právě ta KRÁSA!

Kdybychom byli všichni stejní, to by byla hrozná nuda, nemyslíte?

Uvědomte si lidi okolo sebe, kteří si dovolí být sami sebou. Cítíte z nich tu radost ze života? A ostatní je milují právě proto, že jsou sví. Tak se inspirujte a zkuste to! Není na co čekat!

Náš život nám byl dán, abychom jej prožívali naplno!

Tipy na praktikování sebelásky

  1. Napište si seznam svých předností. Co se vám povedlo, co na vás druzí oceňují, v čem jste skvělí a úžasní. Dejte si ho někam, kde jej budete mít stále na očích.
  2. Každý den se za něco oceňte. Můžou to být i malé drobnosti např. že se vám podařilo udělat výborný oběd nebo vám to dneska sluší či se vám povedlo něco v práci. Nezapomínejte i na své tělo a oceňujte za to jaké je a hýčkejte jej.
  3. Dopřejte si každý den alespoň půlhodinky čas na sebe např. relaxací ve vaně, čtením knížky, meditací či jinou oblíbenou aktivitou, kde budete jen sami se sebou.
  4. Alespoň jednou týdně si vyražte za nějakou vaší oblíbenou aktivitou např. sportem, procházkou, péčí o tělo či setkáním s přáteli.
  5. Poznejte sami sebe, své talenty a dary, kým opravdu jste ve své přirozenosti. Naslouchejte intuici a promlouvejte se svým srdcem a duší. Nevíte jak na to? Skvělá je meditace a porozumění programům mysli.  Pokud potřebujete vedení, tak můžete využít některý z mých meditačních a archandělských kurzů v Praze a Brně či online kurzů Meditace a Proměny životaRáda vás provedu vaším vnitřním světem a naučím jak meditovat a porozumět svému životu.

Zamilujte se do sebe, do své jedinečnosti a uvidíte, že váš život i vztahy rozkvetou 🌺

Katka 💖

Jsem PRŮVODKYNÍ vnitřním světem PODVĚDOMÍ a PROGRAMŮ MYSLI a UČITELKOU MEDITACE. Pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent nebo dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se. Při své práci využívám dar vnímání jemnohmotných energií, úrovně duše a energetického pole člověka. Více o mém příběhu se dozvíte ZDE>>. Meditace ZDARMA si můžete stáhnout ZDE>> Online kurz meditace si můžete objednat ZDE>> Online kurz Proměna Života si můžete objednat ZDE>>
Komentáře