Tu správnou cestu najdeš jen ve svém nitru

Máme tu začátek roku a s ním i příležitost nových začátků ať už ve změně práce, bydlení, vztahů nebo postoje k sobě, druhým či celému životu. 
Hned od prvního dne na nás ze všech stran vyskakují samé výzvy k vytvoření vision boardů, strategií, cílů a okamžité ponoření se do akčního tvořivého procesu.
Možná i ty máš potřebu rychle vyběhnout a začít něco nového realizovat. Možná se ti však nechce a cítíš velký tlak a stres, že bys měl, když tě ostatní k tomu vyzývají.

Já vnímám první týden roku jako velmi klidový se zaměřením se do nitra.

Mění se nám energetická vibrace roku a my potřebujeme čas ji do svého těla i mysli nasát a vše uvnitř sebe přenastavit. Pak teprve můžeme pomalu začít vymýšlet a tvořit, ale už nově s novým vnitřním nastavením.

Proto ti nabízím udělat to tento rok jinak. Dovol si první týden nic nového nevymýšlet, netvořit, neběžet nikam a nestresovat se s tím, co dělají ostatní.  

Naopak se ponoř do svého nitra a jen vnímej jak na tebe působí nová energie roku, co uvnitř tebe proměňuje, jaké postoje, hodnoty, vnímání sebe i okolí. Vůbec to nehodnoť jen se pozoruj a nech vše až do konce týdne plynout. Procházíš procesem proměny a ta potřebuje prostor a čas. Během týdne se ti tvé vnímání může ještě několikrát proměnit až se pomalu ustálí v novém nastavení.  Poznáš to podle toho, že budeš cítit uvnitř sebe klid a mír a především smír sám se sebou.

A pak teprve může nastat fáze tvoření nových začátků, nové cesty a svých cílů. I tuto fázi však udělej tento rok jinak!

Přestaň se dívat VEN, jak to dělají ostatní a kopírovat je. Nedávej si výzvy na překročení komfortních zón a žádné nové cíle. Ale naopak jdi opět do svého nitra a hledej odpovědi uvnitř sebe na to, co máš tvořit, jakou cestou se vydat, co ve svém životě proměnit. Jen UVNITŘ SEBE najdeš odpovědi oproštěné od potřeb EGA být vidět, být lepší, dokonalejší a úspěšnější, jen aby mě ostatní měli ještě více rádi.

Hluboký pocit štěstí a vnitřního naplnění ti žádný vnější cíl nepřinese, ten můžeš prožít jen když budeš sám sebou v pravdě a lásce TADY A TEĎ.

Přeju vám všem ať zůstanete ve svém vnitřním klidu, pravdiví k sobě a následujete cestu svého srdce!

Katka

Meditační kurzy v 1Q/2018 v Praze: 

 

Jsem PRŮVODKYNÍ vnitřním světem PODVĚDOMÍ a PROGRAMŮ MYSLI a UČITELKOU MEDITACE. Pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent nebo dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se. Při své práci využívám dar vnímání jemnohmotných energií, úrovně duše a energetického pole člověka. Více o mém příběhu se dozvíte ZDE>>. Meditace ZDARMA si můžete stáhnout ZDE>> Online kurz meditace si můžete objednat ZDE>> Online kurz Proměna Života si můžete objednat ZDE>>
Komentáře