Naslouchej své intuici a nech se vést

girl-358771_1280Také vás život zkouší, jestli dáte na svůj vnitřní hlas nebo se necháte přesvědčit okolím o jejich pravdě?

Mně se to poslední dobou stává dost často, že jsem nucena jít proti autoritám, zaběhnutým normám a pravidlům i za cenu většího konfliktu nebo nepřijetí druhou stranou.

Když jde o člověka, na kterém mi nezáleží, tak to není zas takový problém s ním nesouhlasit, ale když jde o blízkou osobu nebo o zdraví, tak už je někdy těžké si svůj názor ustát a nepoddat se tlaku autorit či okolí.
 
Přemýšlela jsem jak bych si mohla pomoci, abych tyto situace zvládala lépe a udržela si svojí víru. A protože mi moji ANDĚLÉ vždy dobře poradí, tak jsem je poprosila o pomoc.

A tady je jejich vysvětlení, tak třeba pomůže i vám.

Staré systémy ve společnosti se hroutí a lidé jsou nuceni se přesunout plně do svého srdce a začít naslouchat své intuici. Lidem, kteří žijí na úrovni ega se to samozřejmě nelíbí, protože ztrácí své jistoty, moc i hmotné věci. Mají strach, kopou okolo sebe a snaží se silou udržet si převahu a ovládnout nebo utišit ty druhé. Proto jsou v poslední době vztahy mezi lidmi dost vyostřené. Je to však přirozený vývoj lidstva, který je nevyhnutelný. 

A protože vše co se nám děje venku je odrazem našeho vnitřního světa, tak se můžeme podívat dovnitř a uvědomit si co to pro nás znamená.

Stejný boj, který vidíme venku, můžeme cítit i uvnitř. Jak naše ego bojuje do posledního dechu, aby si udrželo moc a kontrolu nad naším životem. A je teď na nás, jestli mu ponecháme to žezlo nebo jej už navždy přesuneme na druhou kolej. S tím, že nám může dále sloužit ve chvílích, kdy potřebujeme mít třeba na něco kuráž ale už nebude vládnout našemu životu.

A jak to prakticky udělat, tak abych předala žezlo své intuici?

Mně skvěle funguje meditace. Už jen tím, že jdete do meditace, tak předáváte vedení své intuici, která na ten okamžik čeká a hned vám začne ukazovat prostřednictvím vnitřního hlasu nebo obrazů tu správnou cestu. Do meditace si můžete pozvat i svého anděla a poradit se s ním, jak danou situaci vyřešit nebo co udělat. Můžete jej poprosit i o pomoc a ochranu, aby jste vše dobře zvládli a aby vám pomohl udržet si svou víru.

Moje zkušenost je taková, že když už opravdu nemám sil, tak je prosím o pomoc a během chvilky mi přijde nějaké řešení nebo se ozve člověk, který mi s danou situací pomůže.

Naslouchejte své intuici a důvěřujte svému vnitřnímu hlasu, že vás dobře vede. A věřte, že se celý vesmír spojí, aby vám pomohl žít šťastný a spokojený život!

Přeju všem lidem ať slyší svůj vnitřní hlas a nechají se jím vést.

Katka 💖

P.S.:Pokud si nevíte rady, jak slyšet svůj vnitřní hlas či začít komunikovat s anděly, tak můžete využít některý z mých meditačních a archandělských kurzů v Praze či online kurzů Meditace a Proměny života. Ráda vás provedu vaším vnitřním světem a naučím jak meditovat a komunikovat se svým vnitřním hlasem a anděly.
Jsem PRŮVODKYNÍ vnitřním světem PODVĚDOMÍ a PROGRAMŮ MYSLI a UČITELKOU MEDITACE. Pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent nebo dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se. Při své práci využívám dar vnímání jemnohmotných energií, úrovně duše a energetického pole člověka. Více o mém příběhu se dozvíte ZDE>>. Meditace ZDARMA si můžete stáhnout ZDE>> Online kurz meditace si můžete objednat ZDE>> Online kurz Proměna Života si můžete objednat ZDE>>
Komentáře